Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היחידה היא שזה לא תופס להרבה זמן..מהסיבה הפשוטה שאני מנקה את החלונות לפחות פעם בשבוע...מחוץ לשטיפה עצמה...

אם אתה מנקה את החלונות אך ורק בשטיפות השבועיות, אז סבבה, החומר יחזיק מעמד עליהם כפי שמחזיק על הצבע.

אבל אם פה ושם אתה משפריץ נוזל שמשות על השמשה קדמית/אחורית או שסתם ככה לכלוך מפריע לך לראות, אז אתה מנקה את השמשה. ויחד עם הניקוי יורד גם כל האוטם צבע/ווקס מהיר. כל חומר ניקוי חלונות מן הסתם מוריד את השכבה של ההגנה.

התנאי היחיד שלדעתי ההגנה הזו תישאר לך על החלון - אם בין לבין כלומר בין השטיפות כאשר אתה מנקה חלונות אתה עושה את זה עם ONR, שהוא למיטב ידיעתי לא מסיר ווקס/אוטם צבע. אבל עם כל מנקה חלונות אחר- השכבה של הווקס מהיר תרד מהר מהחלון ברגע הניקוי.

דרך אגב, אם זה סתם אבק יומיומי אתהיכול לנסות להורידו גם עם מטלית לחה. ואז באפינג עם מטלית יבשה. ככה הווקס מהיר/אוטם צבע מהיר לא אמור לרדת בכלל.

מאיפה הזמנת את החומר הזה, כמה עלה, וכמה משלוח? מאיפה מזמין בד"כ משלוחים של מוצרי דיטיילינג מחו"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ יבואן למוצרי KOCH CHEMIE -נמצא בראש העין.

או מכאן:

http://www.apexparts.co.il/cat.php?urlKey=%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1&attr_8=4&attr_9=0&attr_10=0&attr_11=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

קניתי לא מזמן את המנקה חלונות של מגווירס ומשום מה כבר פעם שנייה לאחר סיום עבודה החלון נראה מבריק אבל נשארות הרבה שאריות של פסים קטנים כמו חוטים ככל הנראה מהמטלית. (מטלית מיקרופייבר של סנו)

אפשר לדעת ממה נובע שנשארות שאריות של חוטים על החלונות? עד כדי כך המטלית גרועה לחלון הרכב? או שיש פה משהו אחר?

* השאריות חוטים נראות יותר יום למחרת כשיש שמש על החלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי חלונות ושמשות תמיד היה שריטה אצלי. לא משנה מה עשיתי, תמיד נשארו פסי ניגוב או שאריות ממטליות. ברגע שהתחלתי להשתמש בחומר ייעודי איכותי, ומטליות איכותיות זה נפסק. אני אישית משתמש ב-SpeedGlassCleaner של KochChemie אבל ניסיתי גם את של Meguiar's, הוא גם מעולה. כנראה הבעיה במטלית שלך. יש מטליות ייעודיות לניקיון חלונות. היה פה שרשור ממש לא מזמן שניסאן מיקרה המליץ על כמה טובות וזולות, ממליץ לך לחפש בעמודים האחרונים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על ההודעות שלו ולא ראיתי שהוא המליץ על מטלית ספציפית (אולי פיספסתי הודעה...)

ביצעתי חיפוש אחר מטליות ואני רואה שיש מבחר ענק:

http://www.autostore.co.il/מגבות-ג-ילדות-ומטליות.html

מה מפה נחשב למטלית יעודית לניקוי חלונות הרכב? (בלי להשאיר שאריות של המטלית וכו') - כרגע משתמש עם מטלית מיקרופייבר של סנו והתוצאה ממש לא טובה.

משתמש עם מוצר ניקוי חלונות של מגוויירס.

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קניתי לא מזמן את המנקה חלונות של מגווירס ומשום מה כבר פעם שנייה לאחר סיום עבודה החלון נראה מבריק אבל נשארות הרבה שאריות של פסים קטנים כמו חוטים ככל הנראה מהמטלית. (מטלית מיקרופייבר של סנו)

אפשר לדעת ממה נובע שנשארות שאריות של חוטים על החלונות? עד כדי כך המטלית גרועה לחלון הרכב? או שיש פה משהו אחר?

* השאריות חוטים נראות יותר יום למחרת כשיש שמש על החלון.

הממטליות שלהן משאירות ים של סיבים אחריהן, אלו לא מטליות איכותיות כל כך, יש לי אחת כבר חצי שנה על השולחן איתה אני מנקה את המסך של הטלפון וכל פעם מחדש הוא מלא סיבים.

בשביל עבודה כזו אתה צריך מטלית מיקרופייבר אמיתית. אלו נטו בשביל לנגב סתם שטויות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבנתי כבר שהמטלית לא מתאימה, תודה על התגובה הנוספת :)

תגובה מעליך צירפתי קישור לאתר אוטוסטור עם כל המבחר של המטליות שיש להם, אשמח לקבל בבקשה המלצה למטלית שמתאימה לניקוי חלונות הרכב בלי להשאיר סיבים, יש מבחר ענק באתר לא יודע מה לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המטלית האחרונה שקניתי לבאפניג הייתה יעילה יותר לחלונות מאשר מטליות וופל "ייעודיות".

אקנה עוד כמה עבור חלונות. (וגם לשימוש כללי)

2093.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המטלית האחרונה שקניתי לבאפניג הייתה יעילה יותר לחלונות מאשר מטליות וופל "ייעודיות".

אקנה עוד כמה עבור חלונות. (וגם לשימוש כללי)

[ATTACH=CONFIG]507305[/ATTACH]

אני משתמש במטלית הזאת כמו בתמונה שלך בעיקר ל QD וניגוב ווקסים.

קניתי אותם ישירות מ The Rag Company ובאמת שהן מעולות, אך הן משאירות אחריהן סיבים קטנים שעל חלונות / צבע כהה ממש בולטים.

בגלל זה אני מעדיף להשתמש במגבת וואפל, אפס מריחות ואין סיכוי שהיא תשאיר סיבים.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק מטליות וואפל טובות לחלוונות, כל מטלית עם הרבה 'בליטות'. גם המטליות של הבאפינג לווקסים ואוטומי צבע מצוינות לבאפינג של החלונות. הן טובות לשלב של הבאפינג קרי הסרת כל המריחות משלב הניקוי הרטוב.

זה שהשתמש במטלית של סנו - זה היה די צפוי שהיא תשאיר סיבים. סנו מייצרים מטליות שמיועדות למטבח ולבית בעיקר, באיכות לא משהו.

גם חלק מן המטליות שיש באליאקספרס או אלו שקונים באוטודיפו/סולו של הומסנטר משאירות סיבים, אבל אחרי כמה שטיפות הסיבים כבר נעלמים.

מטלית מסוג וואפל - גם אלו מאליאקספרס - לא השאירו לי אף פעם סיבים על הרכב. פשוט המבנה של המטליות וואפל הוא לא מבנה לדעתי שמשאיר סיבים. המטליות האחרות, כן..אבל שוב, זה תלוי מאד. בכל מקרה המחירים באליאקספרס של מטליות כ"כ מושכים וזולים, שאין שום מניעה לנסות כמה וכמה סוגים, איכותיים יותר או פחות. וכפי שטענתי אחרי כביסת מיקרופייבר או כמה שטיפות וכמה שימושים, הסיבים כבר נעלמים. כך שזה לא בעיה מבחינה זו.

הדבר הכי חשוב כמובן הוא להשאיר את המטליות לחלונות לחלונות בלבד,מ2 סיבות - 1. אתה לא רוצה שווקסים, אוטמים ופוליש יזהמו את המטלית לחלונות שלך, כי אחרת יישארו סימני מריחה כל הזמן. 2. אתה לא רוצה שהחומר לחלונות שלך - שהוא חומר חזק שמוריד שכבות ווקס -- יידבק למגבות שאתה עושה איתן ניגוב של הרכב.

המטליות של כימיקל גאייז באוטוסטור, וורק-הורס, עולות 15 שח וטובות לכל מטרה. קנה ירוקות וכחולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במטלית הזאת כמו בתמונה שלך בעיקר ל QD וניגוב ווקסים.

קניתי אותם ישירות מ The Rag Company ובאמת שהן מעולות, אך הן משאירות אחריהן סיבים קטנים שעל חלונות / צבע כהה ממש בולטים.

בגלל זה אני מעדיף להשתמש במגבת וואפל, אפס מריחות ואין סיכוי שהיא תשאיר סיבים.

דווקא המטלית הספציפית אינה משאירה סיבים על החלונות. לא יודע מה הסיבה.

היבואן שלה הסביר פעם על המטלית הזו.(הרכבה וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק מטליות וואפל טובות לחלוונות, כל מטלית עם הרבה 'בליטות'. גם המטליות של הבאפינג לווקסים ואוטומי צבע מצוינות לבאפינג של החלונות. הן טובות לשלב של הבאפינג קרי הסרת כל המריחות משלב הניקוי הרטוב.

זה שהשתמש במטלית של סנו - זה היה די צפוי שהיא תשאיר סיבים. סנו מייצרים מטליות שמיועדות למטבח ולבית בעיקר, באיכות לא משהו.

גם חלק מן המטליות שיש באליאקספרס או אלו שקונים באוטודיפו/סולו של הומסנטר משאירות סיבים, אבל אחרי כמה שטיפות הסיבים כבר נעלמים.

מטלית מסוג וואפל - גם אלו מאליאקספרס - לא השאירו לי אף פעם סיבים על הרכב. פשוט המבנה של המטליות וואפל הוא לא מבנה לדעתי שמשאיר סיבים. המטליות האחרות, כן..אבל שוב, זה תלוי מאד. בכל מקרה המחירים באליאקספרס של מטליות כ"כ מושכים וזולים, שאין שום מניעה לנסות כמה וכמה סוגים, איכותיים יותר או פחות. וכפי שטענתי אחרי כביסת מיקרופייבר או כמה שטיפות וכמה שימושים, הסיבים כבר נעלמים. כך שזה לא בעיה מבחינה זו.

הדבר הכי חשוב כמובן הוא להשאיר את המטליות לחלונות לחלונות בלבד,מ2 סיבות - 1. אתה לא רוצה שווקסים, אוטמים ופוליש יזהמו את המטלית לחלונות שלך, כי אחרת יישארו סימני מריחה כל הזמן. 2. אתה לא רוצה שהחומר לחלונות שלך - שהוא חומר חזק שמוריד שכבות ווקס -- יידבק למגבות שאתה עושה איתן ניגוב של הרכב.

המטליות של כימיקל גאייז באוטוסטור, וורק-הורס, עולות 15 שח וטובות לכל מטרה. קנה ירוקות וכחולות.

תודה רבה על תגובה מפורטת יותר, אז אני מבין שמטליות Workhorse של Chemical Guys יתנו לי את אותה תוצאת ניגוב (בלי סיבים וסימני ניגוב) כמו מגבת וואפל של Meguiar's (שעולה כמובן יותר)?

המוצר שאיתו אני מנקה את החלונות הוא: תרסיס ניקוי שמשות Meguiar's.

-

רק לידע כללי (אם אני עושה טעות אשמח לתיקון),

אני שוטף את הרכב עם שמפו שכולל ווקס של Meguiar's שנוגע גם בחלונות, מוריד את כל השמפו מהרכב עם מים, מייבש את הרכב עם מגבת שלא מיועדת לחלונות, ורק אחרי שהרכב יבש לוקח את התרסיס לניקוי החלונות + מטליות שאני אקנה רק לחלונות ומתחיל בניקוי?

הווקס שנגע קודם בחלונות בשטיפה ועברו ייבוש עם מגבת אחרת לא ידבק למטלית החדשה שאיתה אני אנקה חלונות?

-

* אני מתכוון לזרוק את כל המטליות שיש לי ולקנות את המוצרים הבאים:

1. מגבת וואפל של Meguiar's לייבוש הרכב אחרי השטיפה.

2. כמה מטליות Chemical Guys Workhorse כחולות רק לחלונות.

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...