Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למרות שזה קצת מגעיל אבל הנושא יריקות על הרכב.

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי איזה חלאה שלא משנה באיזה צד אני חונה יורקים על כל הרכב והכי מרגיז לגלות את זה כשה בזה הרגע סיימת לנקות .

זה יכול להזיק ?

זה מכעיס אותי מאוד.....:x .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנזים העיקרי שיש ברוק הוא עמילאז, התפקיד שלו הוא לפרק פחמימות מורכבות, יש עוד כמה אנזימים משניים בכמות קטנה יותר ולא רלוונטית, אני לא חושב שהם יכולים לפגוע בצבע הרכב או הלכה, שסינטטים לחלוטין. ה PH של רוק של אדם בריא הוא בד"כ ניטרלי, כך שגם מהבחינה הזאת אין חשש. בכל מקרה אם זה משהו שחוזר על עצמו, הייתי מיישם אוטם צבע עם ובלי קשר וישן בשקט.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קבוע ? אם כן מצויין, תהיה ליד האוטו, במקום שלא רואים אותך אבל אתה רואה, ברגע שמישהו יורק אתה לוקח את הראש שלו ועם הראש מנגב את הרוק (תיזהר רק שלא יהיה סרווילס מעגילים\ שיער עם ג'יל).

כמובן שאחרי זה אתה דואג למי שעשה את זה ומנגב ממנו את הרוק שיש על הפרצוף שלו תוך כדי הטחת הראש בקיר.

* אני במצב רוח עצבני בטירוף.

סביר להניח שזה ילדים, תפגוש אותם יום אחד, קצת צעקות וזה יפסיק.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל הרופא שיניים של הבחור מה המצב שם.. במידה והמצב לא להיט תלך לשכן שלך ותגיד לו שיתחיל לעשות טיפולי שיננית אחת לחצי שנה אם הוא רוצה להמשיך לירוק על הרכב שלך.

אופציה שניה להתעמת עם הבחור בצורה אסרטיבית ומתונה, להסביר לו מדוע רצוי שיפסיק.

אופציה שלישית להתקין מצלמת DVR, לאסוף מספיק חומרים ולקחת אותו לבית משפט לתביעות קטנות.

אופציה רביעית שוב להתעמת עם הבחור בצורה אגרסיבית בלי יותר מדי דיבורים.

אופציה חמישית להכין ממטרה קטנה ליד הרכב וברגע שהיא תזהה יריקה היא תתחיל להשפריץ APC בדילול 1:1 לכל עבר

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבני אדם יש הרבה הפרשות, אם זה יסתכם רק ביריקות אני אומר שאתה צריך להתעלם ולהמתין שהילדים של השכנים יתבגרו.

אגב, זה על אותו משקל של כשהרכב שלי צובר טיפה אבק אז מישהו מקפיד לכתוב על הגג "נקה אותי" באבק....

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי שברגע שהוא היקלט אצלי אני מבטיח לתת לכם לעדכן אותכם במשהו שיספק אותכם קצת סבלנות בסופו של דבר גם בפעם המאה נתפשים ... וראיתי לפני כמה דקות שנישאר לי סימן מגעיל :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לאוף טופיק. יש שם קטגוריית סכסוכי שכנים.

מבאס לגמרי לקבל תזכורות תכופות על סוג האנשים שמקיפים אותנו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אלימות לא תעזור אלה רק תחמיר את העניין ודיבורים זה כמו רוח. אם לבן אדם היורק יש רכב תחזיר X2

במצב כזה אני לא ישן ביום ולא ישן בלילה העיקר לתפוס את החלאה והדבר הראשון שאני עושה לו הוא חותך לו את הלשון עם מזמרה ועוקר לו את השיניים עם שפיץ פלאייר ולא מעניין אותי בן כמה הוא גם אם הוא בן 9 צריך ללמד אותו גם באלימות

כי דיבורים לא עוזרים במצב הזה.

מצטער אבל חלאות כאלו מרתיחים לי את הדם.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין באלימות. :-(

אז תמצא את הבנאדם, ובתקווה שיש לו רכב, מלא לו את המתזים של הוישרים בסופר גלו.

אם תחליט לקנות מצלמה ותקלוט שזה ילד שיש לו "שעות פעילות"מסויימות, תחכה בתוך האוטו עם מסיכה של גורילה ותגרום לו לעשות פ+ק בתוך המכנסיים.

אם תצטרך עוד "כאלה" תודיע לי :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...