Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן MP3 VS. WAVE - תוצאות

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העם דורש את התוצאות האיכותית אלה שביקשת...

ציין עם אות + מספר...

ונגמור עם העניין כי אף אחד פה כמעט לא הבין חח...אז אני לא הייתי היחיד עם התשובה המוזרה :p

בעצם כן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שסיים כיתה ג' הבין את המשפט הזה:

"בתשובה עליכם לציין את מספר הקטע (לדוגמא קטע 2) ואילו מהקטעים נשמע איכותי יותר (לדוגמא קטע B)"

מעט אנשים לא השיבו בצורה הזו אבל כתבו בתשובה אם הקטע שבחרו איכותי יותר או פחות ולכן התשובה בכל זאת הייתה מובנת.

לפני שניגשים לענות על תשובה יש לקרוא את השאלה במלואה. אם יש פה מישהו שכל הזמן נכשל בבית ספר ולא הבין למה, אז הנה אולי מצאתי את הסיבה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, לכיתה ג אין שום נתון ממשי במשוואה הזאתי, משום שיש בינינו דיסלקטים (אנוכי), כיתה ג עברתי, אין זה מעיד דבר על כושר הבנת הנקרא שלי..

דבר שני, אתה אומנם אמרת שיש לכתוב מה יותר איכותי

אך אם תשים לב, התשובות שלך לא היו זהות

אתה אמרת שהתשובות, הן בעצם הקבצים שאינם איכותיים

ולכן יצרת בילבול...

ולכן מה שאנזו אמר, אכן נכון..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדספין לא דיסלקטי והוא לא הבין נכון, אז אולי אצלו יש קשר לכיתה ;)

עכשיו הבנתי את מקור הבעיה. לא כתבתי בצורה ברורה את התשובה. בתשובה שכתבתי מצויינת התשובה הנכונה (הקובץ האיכותי יותר) ולידה כתוב את הביטרייט שבו היה מקודד הMP3 שהוא לא הקובץ שמופיע בתשובה, אלא השני.

טעות שלי הייתי צריך לרשום את נתוני הביטרייט בנפרד כדי שיהיה ברור יותר. אני מאשים את הדספין ששיגע אותי כל הזמן על פרסום התוצאות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדספין לא דיסלקטי והוא לא הבין נכון, אז אולי אצלו יש קשר לכיתה ;)

עכשיו הבנתי את מקור הבעיה. לא כתבתי בצורה ברורה את התשובה. בתשובה שכתבתי מצויינת התשובה הנכונה (הקובץ האיכותי יותר) ולידה כתוב את הביטרייט שבו היה מקודד הMP3 שהוא לא הקובץ שמופיע בתשובה, אלא השני.

טעות שלי הייתי צריך לרשום את נתוני הביטרייט בנפרד כדי שיהיה ברור יותר. אני מאשים את הדספין ששיגע אותי כל הזמן על פרסום התוצאות :lol:

אני מאשים את אייל שבחר את השיטה הכי הפוכה לערוך מבחן....

קל להאשים..נו ברור כמובן...

נו מה לעשות אייל גם שאתה תטחן 6 שעות ביום על C++ עם עיניים מנופחות כבר מהמסך, לא תבין שום שאלה שקשורה לאזשהו משהו חוץ מלולאות ללא סוף... :shock:

וחוץ מזה ביגלל זמני הקצר אני גם שומע רדיו גם קורא בפורום וגם רואה טלויזיה באותו הזמן...כנראה שאחד מהנתונים ברח מהמוח שאין לי..יש שם רק תא אחד וגם הוא מת מבדידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין התשובה שנתתי תואמת לשאלה ששאלתי, אבל באמת הייתי צריך לכתוב את זה ברור יותר. מה לעשות אני סך הכל בן אדם ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין התשובה שנתתי תואמת לשאלה ששאלתי, אבל באמת הייתי צריך לכתוב את זה ברור יותר. מה לעשות אני סך הכל בן אדם ;)

הדבר האחרון שאפשר להגיד עלייך הוא בן אדם..

אבל נסלח לך.

לפחות בבחינות לאלקטרוניקה שלך אל תעשה טעויות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתפלא.

אישית, אין לי עניין מוזיקלי גדול במיוחד (מערכת ממוצעת ברכב, אוהב להאזין למוזיקה אבל לא לחקור אותה ואני אפילו לא יודע מה אומר המספרים האלה שהוספת שם), אבל למרות זאת, צדקתי בהכל חוץ מהקטע הרביעי. מוזר...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי סיפור של עובד בכיר בחברת הקסטות BASF. הוא סיפר שהם הוציאו קסטות חדשות ובשביל להוכיח כמה הן טובות הם הקליטו עליהם חומר מדיסק ואז עשו מבחנים עיוורים (במקומום ציבוריים, תערוכות וכו') לאנשים בין הדיסק לקסטה.

הוא אמר שמעט מאוד אנשים עברו את המבחן כולל כאלו שטענו שהם אודיופילים ושדווקא מי שענה נכון היו ילדים ונשים. למה נשים לא יודע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים זה הגיוני מהבחינה שככל ש"מזדקנים" - טווח השמיעה מתקצר, ולכן לילדים בתיאוריה אמורה להיות השמיעה הכי טובה (אם לא לוקחים בחשבון יוצאים מהכלל).

נשים... (שלוש נקודות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח צדקתי בכולם. :roll:

תאמת לא היה קשה מדי אוזניות טובות + כרטיס קול הכי טוב בשוק. ועדו כמה דברים. שומעים את ההבדל.

אבל התוצאות מוחיכות דבר אחד שרובינו במערכות ברכב או בבית לא יצליחו להבדיל בין WAVE ל בין MP3 מקודד. אחח MP3 אין כמוהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד לא מוכיח כלום. צריך לבדוק אותך בצורה פרטנית. סתם לידע כללי אילו אוזניות יש לך ואיזה כרטיס קול הוא הכי טוב בשוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...