Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, netco כתב:

וואלה חבל שלא אימץ את העמדות של אביו לפחות בנוגע למערכת המשפט...

בשביל זה צריך להפעיל מוח, ואצל לפיד הכל על אוטומט, אם סמוטריץ' בעד עמדות מסוימות בנוגע למערכת המשפט - הוא יהיה נגד.

אין הפעלת שכל, אלא התניות בסיסיות, עם מי להסכים ועם מי לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

ליאור הסניור הוא בעצם עמית סגל.

שבודק עלינו את התיאוריות שלו לפני שהוא פולט אותן בפייסבוק.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, David32 כתב:

אתה עדיין קורא את התגובות?

הוא קורא, מצטט, ועונה.

אבל בין שלושת החלקים האלה אין קשר, הם שלושה Processים עצמאיים לחלוטין שרצים במקביל.

לפני 1 דקה, Potato כתב:

ליאור הסניור הוא בעצם עמית סגל.

שבודק עלינו את התיאוריות שלו לפני שהוא פולט אותן בפייסבוק.

אתה חושב שעמית סגל יודע לתכנת?

אגב לתפיסתי נתת לי מחמאה יפה עכשיו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה חושב שעמית סגל יודע לתכנת?

אגב לתפיסתי נתת לי מחמאה יפה עכשיו

לפי כמות התגובות שלך פה מניח שגם אתה כבר שכחת

• מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

Processים עצמאיים לחלוטין שרצים במקביל.

כולם יודעים שאין כזה דבר עצמאי לחלוטין ורץ במקביל 😧

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gosser1860 כתב:

מזל שהפורום מתריע שפורסמו הודעות חדשות. כע, זה אתגר תיכנות לא קל.

אני עוד מנסה לחשוב איך אני מנסח את ההודעה של לכבות את האור כשעוזבים, אבל בינתיים הטיסה שלי נדחת... אז אני סותם את הפה 🤣

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, David32 כתב:

אתה עדיין קורא את התגובות?

זהו זו הבעיה מסתבר שאני כבר לא מצליח לקרוא 😂. אחרי זה הבחור כמו ילד בכיתה ב נתפס על משהו וקורא לי שקרן כי טעיתי ולא קראתי שהוא מאשים את עצמו שהוא לא צועק מספיק בפורום/בפייסבוק של בן גביר כדי להזיז את המשטרה וביבי כאילו שזה ישנה משהו או יהפוך אותו לאקטיבי מדומיין. אני בכלל טוען שהוא הכשיל אותי עם צורת התגובות שלו, לאגד אינספור ציטוטים של 20 אנשים כולל אותו מעורבבים עם תגובות, כל זה כדי לחסוך requets מעמוס.

netco לפיד לא אמר שהוא לא יאכוף ריבונות, הוא גם לא אמר שהוא יאכוף, אז על סמך מה אתם מחליטים שלא? על סמך זה שהוא ישב עם ביבי בקבינט? כי זה הטיעון של הבחור.

עם גנץ זה אפילו קל יותר, גנץ בכלל לא מדבר, אז מה אתם רוצים ממנו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

אני עוד מנסה לחשוב איך אני מנסח את ההודעה של לכבות את האור כשעוזבים

למה אתה לא מעדכן שאתה פה? 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Potato כתב:

לפי כמות התגובות שלך פה מניח שגם אתה כבר שכחת

אני כבר כמה ימים לא מתכנת, רק מתעסק בעניינים ניהוליים והחלפת טקסטים של הודעות.

אני מקמפל אך ורק כדי לשמור את הבראנצ'ים שלי מעודכנים.

לפני 29 דקות, Gosser1860 כתב:

תספר את זה לפרקש, הוא הוכיח שכן, הפרוסס של הציטוט לא היה קשור לפרוסס של הקריאה, הפרוסס של התגובה לא היה קשור לפרוסס של הקריאה ולא של הציטוט.

שלושה דברים שונים לגמרי.

לפני 25 דקות, farkash7 כתב:

זהו זו הבעיה מסתבר שאני כבר לא מצליח לקרוא 😂. אחרי זה הבחור כמו ילד בכיתה ב נתפס על משהו וקורא לי שקרן כי טעיתי ולא קראתי שהוא מאשים את עצמו שהוא לא צועק מספיק בפורום/בפייסבוק של בן גביר כדי להזיז את המשטרה וביבי כאילו שזה ישנה משהו או יהפוך אותו לאקטיבי מדומיין. אני בכלל טוען שהוא הכשיל אותי עם צורת התגובות שלו, לאגד אינספור ציטוטים של 20 אנשים כולל אותו מעורבבים עם תגובות, כל זה כדי לחסוך requets מעמוס.

"אני לא שקרן, אני פשוט טעיתי, והאשמתי אותו בטעות, ואני בכלל טוען שזו אשמתו שהאשמתי אותו בטעות כי אני לא קראתי שורה אחת מעל מה שציטטתי".

אני מציע שאם אתה לא מצליח לקרוא, אז תנסה לא להגיב, כי אז יש תוצאות מביכות, כמו למשל מי שטוען משהו, למרות שיש הוכחה שהוא טועה, ברמה של מיומנות קריאה של כיתה א', ואז אותו כושל במיומנות קריאה, גם יסביר לי על רמת הטיעונים שלי.

זה כמו ילד שלא יודע לעשות 1+1 אבל ילמד את המורה לעשות נגזרת.

ולגבי פוסט אחד בתגובה להרבה אנשים - תפנה לפבל, כרגע גם אם אני מגיב בהודעה נפרדת לכל אחד, הפורום מאחד אותן לתגובה אחת.

לפני 25 דקות, farkash7 כתב:

netco לפיד לא אמר שהוא לא יאכוף ריבונות, הוא גם לא אמר שהוא יאכוף, אז על סמך מה אתם מחליטים שלא? על סמך זה שהוא ישב עם ביבי בקבינט? כי זה הטיעון של הבחור.

שוב לא קורא, לא על סמך זה שהוא ישב בקבינט עם ביבי, אלא שהוא הצביע בקבינט עם ביבי!

אבל שזה לא ישבור לך את התיאוריה, רק אם לפיד בטעות יגיע לעמדת השפעה שוב, הפעם הוא יפעל אחרת!

image.png

אגב זה לא שלא ניסינו אחרת בעבר, על איזה טיקט נבחר רבין ב-92? על זה שהוא הביטחוניסט הימני שיראה לשמיר השמאלני הזה שהלך לוועידת מדריד איך דופקים את הערבים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שקרן אני פשוט לא קורא את כל מה שאתה כותב, מצטער. תייגת אותי, קראתי מה שתייגת וגם אם לא היית מתייג, הייתי כנראה מדלג על 70% מהמניפסט. אין לי כוחות לקרוא את אסופת הציטוטים שלך בכל פעם, מצטער.

אתה יודע שאתה יכול להתקדם מדי פעם כן? לא להגיב לכל מישהו שכתב משהו, תאמין לי לא יקרה שום דבר, העולם ישאר כפי שהוא, הערבים אותם ערבים והפורום אותו פורום.

ועל איזה טיקט נבחר בגין? ועל איזה טיקט נבחר שרון? ועל איזה טיקט נבחר ביבי? למוטט את שלטון החמאס משהו כזה?

נו תתקדם. אתה יודע כמה פעמים אמרתי לעצמי ״לא שותה יותר בחיים אלכוהול״ אחרי הנגאובר? הצהרות לחוד מציאות לחוד ואנחנו מדברים בכלל על מקרים של אין הצהרות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

לא, אני הראיתי שהשאיפה של סלואי לכך שערבים יעסקו פחות בטרור כי יהיה להם יותר טוב היא לא נכונה.

אז החיסונים לא עובדים כי זה לא 100%. סבבה :) חבל שלא אמרת לפני שהתחסנתי.

עשית משהו אחר כדי להראות שהגישה לא עובדת, חוץ מלמצוא שתי דוגמאות? אני מפספס?

להיות מופתע מזה שהתפיסה שלך היא חלק מהגורמים ללינץ' הזה.

אני שואל שוב: מה?

אני רואה את זה, התשובות שלך הופכות לפחות ופחות קוהרנטיות.

צר לי שאתה מרגיש ככה. הלב נשבר. התשובות לי הופכות לקצרות גם כי אחרים מצביעים על הטעויות שלך, וגם כי זה ממצה את עצמו, לא?

מעניין מתי אתה תסתכל על הטקסט הזה שכתבת, ועל זה שכתבת ש"זכותינו לצפות מעצמנו יותר", ותבין שזה בעצמו שווה ערך לעליונות ערבית, ותבין שהתפיסה שלך היא חלק מהבעיה.

בחיי שאני לא מבין מה אתה רוצה. אתה באמת לא מבין שהעולם יותר מורכב מיצירת סימטריות בכח וניסיון לפתור כל דעה שונה משלך בחיפושי מה שנראה לך כבאגים לוגיים?

לך צא החוצה ולך מכות עם כל מי שלא בא לך טוב בעין, ואם מישהו חותך אותך בכביש, אז תחתוך אותו בחזרה כי אחרת זה עליונות לעבריינים. מה?

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

אני לא שקרן אני פשוט לא קורא את כל מה שאתה כותב, מצטער. תייגת אותי, קראתי מה שתייגת וגם אם לא היית מתייג, הייתי כנראה מדלג על 70% מהמניפסט. אין לי כוחות לקרוא את אסופת הציטוטים שלך בכל פעם, מצטער.

אתה יודע שאתה יכול להתקדם מדי פעם כן? לא להגיב לכל מישהו שכתב משהו, תאמין לי לא יקרה שום דבר, העולם ישאר כפי שהוא, הערבים אותם ערבים והפורום אותו פורום.

איך עושים פה סקר? אני מת לדעת כמה מהמגיבים בשרשורים של ליאור קוראים את כל חלקי המשפטים ואחרי כמה תגובות זה נעצר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, garicho כתב:

פעם, בשנות ה-50, זאת הייתה המדיניות הממשלתית הרשמית. פעולות תגמול. היום אנחנו "הומאניים" יותר.

ציונים זה משהו מוזר. הגיבורים של קום המדינה ושנותיה הראשונות בימינו היו יושבים בכלא ומוקעים ציבורית.

הבאסה שהשיטה של אז עבדה במציאות.

כנראה שאין שיטה אחרת לחיות בשקט עם חלק מהאוכלוסיה שלא מוכן לקבל את הקיום שלך כאן בשום אופן. החלק הזה צריך להיות מפוחד.

למה זה באסה בעיניי כי אני נגד אלימות וחוק לא שווה לכולם. ורואה גם בערבים בני אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

ולא חשבת נניח, נניח, לפני שאתה אומר שהימניים האלה אף פעם לא מאשימים את עצמם, לבדוק את זה?

סתם לדוגמה, לא לקרוא את כל המניפסט, אבל לקרוא את כל החלק שרלוונטי לאיפה שאתה מתויג?

זה הרי לא הרבה טקסט, 3 פסקאות, 12 משפטים, 259 מילים:

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כאן הטעות הבסיסית שלך, אתה לא צריך לצפות מיהודים יותר, אתה צריך לצפות מכולם לא לבצע לינץ' באדם חף מפשע רק בגלל הדת/לאום שלו.

כשאתה מצפה יותר מהיהודים, אתה בהכרח אומר אני מצפה שיהודים לא יעשו לינץ' בערבי חף מפשע, וזה מכתיב שמהערבי אתה מצפה פחות. כמה פחות? ירי חי ליהודי לא אבל לינץ' כן? לינץ' לא אבל אבנים כן? בקבוקי תבערה?

מה כן ומה לא?

ואחרי זה אתה מופתע שיש יהודים שלא מקבלים את התפיסה הזו שלך, לא מוכנים להיות עם ידיים קשורות מאחורי הגב, ומיישרים את המגרש.

עם כל האהבה שלי אליך, לטקסטים כאלה יש יד ורגל בגורמים לכך שיהודים בחרו לבצע לינץ' בערבי, תסתכל במראה, תדפוק לעצמך על החזה, ותאמר "גם אני אשם בזה".

כדי שלא תהיה לבד, גם אני דופק לעצמי על החזה ואומר "גם אני אשם בזה", ואני אשם בזה שאני לא דרשתי מנבחרי הציבור שלי לבצע פעולות כשזה היה סתם רב שחטף מכות ביפו, אני לא דרשתי מנבחרי הציבור שלי לדכא את המהומות הערביות בשעה הראשונה שהן קרו.

וזו למרות שנבחרי הציבור שלי, אלה שאת הפתק שלהם שמתי אני בקלפי, הם היחידים שכן דרשו פעולות כבר לפני שלושה שבועות כשנער חרדי חטף מכות ברכבת הקלה.

וזה למרות שאני כאן כתבתי, בצורה מפורשת, שיהודים לא יילכו בפחד ברחובות, וזה יגיע למצב הזה שיהודים יידרשו להגן על עצמם בכוחות עצמם. אני הזהרתי.

ובכל זאת אני אשם כי לא עשיתי מספיק.

כמה מהחברים כאן יכולים להגיד כמוני?

@יבגניפ @פינדר @farkash7 @Pika007

מי מכם מסתכל עכשיו במראה ושלם עם עצמו שלא עשה מספיק לטפל בפרעות כשהן היו מקומיות וקטנות?

מי מכם לוקח אחריות חלקית על חלקו בזה?

כמובן שלא חשבת, אלא הנחת, וההנחה שלך התפוצצה לך בפנים.

לסיכום - אתה חוזר בך ממה שכתבת או שלא?

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

זו בחירה, אתה מוזמן גם לא לענות.

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

ועל איזה טיקט נבחר בגין? ועל איזה טיקט נבחר שרון?

לא רלוונטי, אני מביא לך מקרה זהה, שבו הטענה הייתה - אל תבחרו בליכוד, תבחרו בעבודה כי היא יותר ימנית מהליכוד.

רק שבמקום העבודה הפעם יש לנו את יש עתיד. במקום רבין את לפיד, במקום שמיר את ביבי.

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

נו תתקדם. הצהרות לחוד מציאות לחוד ואנחנו מדברים בכלל על מקרים של אין הצהרות.

ושוב אתה מתעלם מזה שאני לא בוחן את ההצהרות, אלא את המעשים.

אלא אם כן לדעתך הצבעה בקבינט איננה מעשה.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אז החיסונים לא עובדים כי זה לא 100%. סבבה :) חבל שלא אמרת לפני שהתחסנתי.

עשית משהו אחר כדי להראות שהגישה לא עובדת, חוץ מלמצוא שתי דוגמאות? אני מפספס?

יותר נכון שאם תגיד לי שאתה לוקח חיסון נגד שפעת, ולכן אתה מוגן נגד קורונה (לא ב-100%, רק ב-90%).

וכן פספסת, הפרכתי את הנחת היסוד של כל הגישה. ואחרי זה נטקו הביא את ההפרכה לתיאוריה עצמה.

אלא אם כן תטען שמהומות הערבים נגד יהודים זה בכלל לא טרור לאומני, אלא סתם פשיעה.

אבל לא נראה לי שאתה שם.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

אני שואל שוב: מה?

התפיסה שלך, לפיה יהודים צריכים לעמוד ברף מוסרי גבוה יותר מערבים, היא חלק מהגורמים ללינץ' הזה.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

צר לי שאתה מרגיש ככה. הלב נשבר. התשובות לי הופכות לקצרות גם כי אחרים מצביעים על הטעויות שלך, וגם כי זה ממצה את עצמו, לא?

כמו ההוא שרצה להסביר על הטיעונים אבל נכשל בקריאה?

אכן טעויות קשות בוצעו בשרשור הזה בשעות האחרונות.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

בחיי שאני לא מבין מה אתה רוצה. אתה באמת לא מבין שהעולם יותר מורכב מיצירת סימטריות בכח וניסיון לפתור כל דעה שונה משלך בחיפושי מה שנראה לך כבאגים לוגיים?

לך צא החוצה ולך מכות עם כל מי שלא בא לך טוב בעין, ואם מישהו חותך אותך בכביש, אז תחתוך אותו בחזרה כי אחרת זה עליונות לעבריינים. מה?

עזוב את הסימטריות בחייאת דינאק. אני מדבר על משהו הרבה יותר בסיסי.

אני גם לא מדבר על באג לוגי, אלא שהתפיסה שלך (ולא רק שלך, לצערי אפילו סמוטריץ' לקה בה, יש לך שותף) היא בעצמה בין הגורמים ללינץ' הזה?

כמובן זה לא שאתה הגית את התפיסה, או שהגורם ללינץ' הוא שיבגני ספציפית מחזיק בה. אלא התפיסה עצמה וכמות האנשים שמחזיקים בה. כולל מובילי דעת קהל כאלה ואחרים (כן סמוטריץ' אני מדבר עליך).

השאלה עד כמה זה מעניין אותך, כי אם כן אני אשמח להשחית את הקליקים במקלדת ולהסביר, אם לא, אז אני לא אטרח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הפרכתי את הנחת היסוד של כל הגישה.

איפה? פספסתי

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יותר נכון שאם תגיד לי שאתה לוקח חיסון נגד שפעת, ולכן אתה מוגן נגד קורונה (לא ב-100%, רק ב-90%).

מה?

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

השאלה עד כמה זה מעניין אותך, כי אם כן אני אשמח להשחית את הקליקים במקלדת ולהסביר, אם לא, אז אני לא אטרח.

אם אתה רוצה לנסות להסביר מה הבעיה בגישה, אז יאללה, תן בראש

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כמו ההוא שרצה להסביר על הטיעונים אבל נכשל בקריאה?

אם כולם אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון.

אם אתה נאלץ להסביר לכמה אנשים (חלקם בוגרי בית ספר עממי) שהם לא מבינים את מה שכתבת, אולי תבדוק אם יש לך חלק בזה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...