Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שהקשר בין עיסוק בטרור, לבין מצב כלכלי ואקדמאי, הוא הפוך מהנחת היסוד (כלומר במקום שמצב כלכלי טוב יותר יהיה פחות עיסוק בטרור, יש יותר עיסוק בטרור).

איפה הוכחת? (אולי זה נכון, אני לא בטוח שהמצב הכלכלי זה כל הסיפור פשוט לא ראיתי הוכחה)

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה מתחיל מזה שאתה אומר - אני מצפה יותר מיהודים מאשר מערבים, עד לכאן נכון?

כן +-. אולי אפשר לנסח בצורה יותר עדינה אבל יאללה

לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ולכן הדבר הכי הגיוני למי שאין זמן לקרוא זה לבזבז זמן על כתיבת תגובה לטקסט שאותו לא קראת.

יאפ הלוגיקה חזקה אצלכם שם. ואחרי זה תנסו ללמד אותי על לוגיקה.

זה לא קשור ללוגיקה. אולי למוסר ניהול ויכוחים באינטרנט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3471

• m3x7r3m3

2926

בנושא אחר.

אם את מישהו עדיין מעניין מה ההבדל בין מנסור עבאס (כרגע קשה לי להבין מה עמדת שאר רע"מ והתנועה האיסלאמית שעומדת מאחוריה), לבין המשותפת.

היום בבוקר עבאס הגיע להתראיין ואמר - "אני קורא לכולם לחזור לבתים, ערבים ויהודים, תחזרו לבתים, תפסיקו להתפרע, אני קורא לכל המנהיגים להצטרף אליי, להפסיק את האלימות הזו ברחובות"

איימן עודה? הוא מעודד את הפורעים, קורא להם גיבורים וכו'

וטיבי? הוא בפלנטה אחרת, משכתב את ההיסטוריה, מבחינתו ההתפרעויות קרו בכלל בגלל הירי של "המתנחלים" (בלוד כן?)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מדינה לא מביאה איזה 50 שכירי חרב בשקט ומכניסה אותם ללוד נניח. רוב הסיכויים שעד הבוקר גם בעכו כל ילד עקבי משועממם ייפחד לצאת לרחוב.
יש כל כך הרבה פתרונות יצירתיים לפתרון של בעיה , וזה רק מוכיח שמישהו למעלה פשוט לא מעוניין לשים לזה סוף.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם אני מנהל איתך דיון על נושא מסוים, ובאותה תגובה יש גם ציטוט של יבגני וגם ציטוט שלך, אני ממש לא מצפה שאתה תקרא את כל התגובה, כולל מה שכתבתי ליבגני.

זה אומר שלפעמים, אני כותב נניח "תסתכל מה שכתבתי ל-X בתגובה הזו", או מצטט דברים שכתבתי קודם למישהו אחר, או אפילו כותב שוב ושוב את אותם דברים, לאנשים שונים.

אתה לא צריך לקרוא הכל, אתה צריך לקרוא רק מה שפונה אליך.

הזכרת לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

איפה הוכחת? (אולי זה נכון, אני לא בטוח שהמצב הכלכלי זה כל הסיפור פשוט לא ראיתי הוכחה)

ההוכחה שלי הייתה שהנחת היסוד נכונה לפשיעה, והבעיה היא לא פשיעה, לגבי הבעיה עצמה (טרור) המחקרים מראים (ראה את ההודעה של נטקו) מראים בכלל הפוך.

ולכן האנלוגיה שלי לחיסון לתרופה הלא נכונה.

אני לא אומר שהשקעה באוכלוסיות עניות בלי השכלה לא עוזרת בנושא פשיעה.

אני אומר שהבעיה פה היא לא פשיעה.

וזו ההוכחה שזה לא נכון.

כן +-. אולי אפשר לנסח בצורה יותר עדינה אבל יאללה

תנסח איך שאתה מרגיש בנוח עם זה.

אז הבסיס שלנו הוא שני משפטים:

1. הרף המוסרי הנדרש מיהודי גבוה מהרף המוסרי הנדרש עבור ערבי.

2. יהודי אסור שיבצע לינץ'.

עכשיו משתי הנקודות האלה שאלתי גם קודם, אז יהודי אסור שיעשה לינץ', אבל הרף המוסרי הנדרש מערבי הוא נמוך יותר.

אז לערבי מותר שיעשה לינץ' או אסור? אני מניח שאסור.

אבל תקיפה באבנים? בקבוקי תבערה?

מתישהו אנחנו נגיע לנקודה כלשהי שאתה תגיד, הדבר הזה אסור ליהודי, ומותר לערבי.

אולי זה כאפה לילד ברכבת הקלה נניח, שזה אסור ליהודי לעשות אבל לערבי מותר.

עד לכאן אתה איתי?

זה לא קשור ללוגיקה. אולי למוסר ניהול ויכוחים באינטרנט.

לגמרי ללוגיקה, הרי תגובה, היא טקסט במענה לטקסט אחר, שמתייחס אליו. זו ההגדרה המילונית:

ציטוט

פעולה הנקשרת למעשה כלשהו שקדם לה. לעתים מטרת התגובה ומטרת המעשה שאליו הגיבה תהיינה מנוגדות.

אז אם לא קראת את הטקסט, וכתבת תגובה, איך היא מתייחסת לטקסט הראשון?

היא לא, היא לא יכולה להתייחס, מה שאומר שאו שהיא לא תגובה (ואז למה לצטט אותי בכלל?) או שהיא לא קשורה למה שקראת.

ככה או ככה, לוגית זה לא תגובה.

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

זה מתייחס לכך שאני לפעמים צריך לכתוב את אותו דבר לאנשים שונים?

=========================================

מכירים את הבדיחה על ההוא שראה פורץ מנסה להיכנס לו לבית והתקשר למשטרה?

לא מכירים?

אז הוא מתקשר למשטרה, אומרים לו שהם עמוסים, וניידת תוכל להגיע בעוד שעתיים.

התקשר שוב, אומר הוא כבר עבר את הגדר הוא מנסה להיכנס לבית, ניידת תוכל להגיע עוד שעתיים.

הוא הולך לשירותים ונועל את הדלת, מתקשר ואומר שהוא נכנס הביתה, הוא מנסה לפרוץ לשירותים, ניידת תוכל להגיע עוד שעתיים.

הוא מתקשר ואומר "תיקחו את הזמן, יריתי בו"ף תוך 3 דקות הגיעו 4 ניידות, אופנוענים ומסוק.

אז זהו, שזה כבר לא בדיחה, זו המציאות שלנו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
האיחוד האוטומטי איחד טקסטים לא קשורים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ההוכחה שלי הייתה שהנחת היסוד נכונה לפשיעה, והבעיה היא לא פשיעה

זו לא הוכחה, זו טענה (״שיפור מצב כלכלי יכול לעזור לפשיעה אבל לא נגד טרור״), זו יכולה להיות הוכחה:

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

המחקרים מראים (ראה את ההודעה של נטקו) מראים בכלל הפוך.

(אני גם מכיר משהו כזה שפורסם לא זוכר אם על ידי הצבא או גוף כלשהו שמבוסס על יוצאי צבא)

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מתישהו אנחנו נגיע לנקודה כלשהי שאתה תגיד, הדבר הזה אסור ליהודי, ומותר לערבי.

לא, אנחנו לא נגיע לזה. למה שנגיע לזה?

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אם לא קראת את הטקסט, וכתבת תגובה, איך היא מתייחסת לטקסט הראשון?

טענת שפרקש שקרן. זה לא קשור ללוגיקה :)

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה מתייחס לכך שאני לפעמים צריך לכתוב את אותו דבר לאנשים שונים?

לא בדיוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בנושא אחר.

אם את מישהו עדיין מעניין מה ההבדל בין מנסור עבאס (כרגע קשה לי להבין מה עמדת שאר רע"מ והתנועה האיסלאמית שעומדת מאחוריה), לבין המשותפת.

היום בבוקר עבאס הגיע להתראיין ואמר - "אני קורא לכולם לחזור לבתים, ערבים ויהודים, תחזרו לבתים, תפסיקו להתפרע, אני קורא לכל המנהיגים להצטרף אליי, להפסיק את האלימות הזו ברחובות"

איימן עודה? הוא מעודד את הפורעים, קורא להם גיבורים וכו'

וטיבי? הוא בפלנטה אחרת, משכתב את ההיסטוריה, מבחינתו ההתפרעויות קרו בכלל בגלל הירי של "המתנחלים" (בלוד כן?)

אני קראתי את הפוסט ההוא של עודה ונחרדתי.

מאז הוא התעשת ויצא מספר פעמים בקריאות להימנע מאלימות. גם בראיונות בתקשורת וגם בפייסבוק שלו:

https://www.facebook.com/AymanOdeh1975/posts/4094308943967360

בכל אופן, השבאב שיוצאים לרחובות לא ממש מקשיבים לפוליטיקאים שלהם.

מבחינתם כולם זקנים, מנותקים, מושחתים שדואגים לכיסא שלהם.

ככה שהחשיבות שאנחנו מייחסים לאמירות של הח"כים הערביים, לא מתאימה למציאות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בשנים האחרונות נכנסו קבוצות של ציונות דתית לתוך מרכזי ערים מעורבות והקימו שם גרעינים. זה קרה בעכו, בחיפה, בלוד, בבאר שבע, ביפו... הערבים קוראים להם מתנחלים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

זו לא הוכחה, זו טענה (״שיפור מצב כלכלי יכול לעזור לפשיעה אבל לא נגד טרור״), זו יכולה להיות הוכחה:

לא הבנת.

סלואי אומר בנוגע להתפרעויות שצריך להשקיע בחינוך ותקציבים שהם לא יהיו עניים ובורים.

אני אומר התיאוריה הזו נכונה לפשיעה, לא לטרור, הבעיה הנוכחית היא טרור.

כמו עם החיסונים, כמו שסלואי יטען בשיא תקופת הקורונה שצריך להשקיע בחיסוני שפעת, אני יגיד התיאוריה הזו נכונה לשפעת, לא לקורונה.

ואז בא נטקו, והביא מחקר שאומר שבנוגע לטרור הקורלציה היא בכלל הפוכה, עד לנקודה מסוימת, ככל שאת יותר משכיל ויותר מבוסס כלכלית, הנטייה שלך לקחת חלק בטרור גבוהה יותר.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

לא, אנחנו לא נגיע לזה. למה שנגיע לזה?

כי אז אנחנו שוברים את המשפט הראשון.

1. הציפיה מיהודי היא יותר גבוהה מהציפיה מערבי.

זה בהכרח אומר, שיש משהו, שמותר לערבי ואסור ליהודי. אחרת זה משפט שקר.

ולכן התחלתי מווידוא איתך שזה באמת מה שאתה חושב :)

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

טענת שפרקש שקרן. זה לא קשור ללוגיקה :)

ברור, אני הראיתי שהוא טען לגבי "X", ואני בעצמי אמרתי "לא X".

אז בתגובה הוא אמר שהוא לא קרא על מה הוא הגיב, אז אמרתי שזה שקר לוגי.

כי אם הוא לא קרא, זו לא יכולה להיות תגובה (ואז למה לצטט אותי או לפנות אליי?)

ואם הוא כן קרא, אז הוא שיקר, כי הוא קרא שכתבתי "לא X" ובכל זאת החליט לכתוב "X".

יש?

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

לא בדיוק

אז לא הבנתי למה זה מתייחס ואיך.

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

אני קראתי את הפוסט ההוא של עודה ונחרדתי.

מאז הוא התעשת ויצא מספר פעמים בקריאות להימנע מאלימות. גם בראיונות בתקשורת וגם בפייסבוק שלו:

https://www.facebook.com/AymanOdeh1975/posts/4094308943967360

אני מקווה שהוא התעשת, למרות שאת האבן שהטיפש זרק לבאר גם אלף חכמים לא יוציאו.

ההרוג הערבי, הפצועים וההרוגים היהודים, הנזק, הכל על הראש שלו, הוא שותף פעיל למצב של כל מה שקרה.

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

בכל אופן, השבאב שיוצאים לרחובות לא ממש מקשיבים לפוליטיקאים שלהם.

מבחינתם כולם זקנים, מנותקים, מושחתים שדואגים לכיסא שלהם.

ככה שהחשיבות שאנחנו מייחסים לאמירות של הח"כים הערביים, לא מתאימה למציאות.

זה נכון גם ליהודים בבת ים או שזו הנחה לערבים בלבד כמו הדירות ביפו?

לפני 1 דקה, garicho כתב:

בשנים האחרונות נכנסו קבוצות של ציונות דתית לתוך מרכזי ערים מעורבות והקימו שם גרעינים. זה קרה בעכו, בחיפה, בלוד, בבאר שבע, ביפו... הערבים קוראים להם מתנחלים.

אני יודע, ובכל זאת, זה קצת שופך אור לגבי מי שמתלונן על ה"אפרטהייד" וה"גזענות" בכל מה שנוגע לקניית בתים בשכונות יהודיות וערים יהודיות, על ידי ערבים.

זה אומר דבר אחד פשוט - מבחינתם ליהודי מותר לקנות איפה שהם יגידו, לערבי מותר לקנות בכל מקום.

וזה שופך "קצת" אור לגבי ה"דו קיום", לערים מעורבות יכולים להגיע רק יהודים מסוימים, וגם זה על תנאי, אולי.

אגב ממתי באר שבע נחשבת עיר מעורבת? היא לא, אמנם יש לא מעט בדואים וערבים שגרים בה, אבל היא לא נחשבה ולא נחשבת כעיר מעורבת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה נכון גם ליהודים בבת ים או שזו הנחה לערבים בלבד כמו הדירות ביפו?

זה לא עניין של טוב ורע או צודק לא צודק. עניין של עובדות.

אחוזי ההצבעה בחברה הערבית הרבה יותר נמוכים מאשר בחברה היהודית. בייחוד בשכבה הצעירה.

ההשפעה של סמוטריץ' ובן גביר על הצעירים בבת ים, גדולה בסדרי גודל מההשפעה של עודה וטיבי על השבאב בלוד ובעכו.

זו המציאות.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה אומר דבר אחד פשוט - מבחינתם ליהודי מותר לקנות איפה שהם יגידו, לערבי מותר לקנות בכל מקום.

זה כבר ויכוח שהיה לנו.

לשכונה שלי הגיעו לאחרונה כמה משפחות חרדיות. לאף אחד אין בעיה עם זה.

אם מחר גרעין של משפחות חרדיות יקנה באופן מאורגן בניין שלם בשכונה ואח"כ ינסה לשנות את אופי השכונה. זה כבר יהיה סיפור אחר.

הגרעינים של הציונות הדתית לא נכנסים לערים המעורבות כדי להשתלב, אלא כדי לשנות. לייהד.

אז אפשר להתווכח אם זה טוב או רע, צודק או לא.

אבל לפחות תשווה תפוחים לתפוחים ואל תשווה את זה לערבי בודד שרוצה לקנות בית בעיר יהודית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו פשוט עדים לקריסת הקונספציות שממשלות נתניהו לדורותיהן חיו בהן. הקונספציה שחמאס "לא מעוניין בהסלמה", הקונספציה שאפשר לתת לכל האקס טריטוריות בישראל להתנהל בעצמן  כי יהיה בסדר, שלא צריך לטפל במגזרים שיש להם "רמת ציות נמוכה" כי יהיה בסדר, וכו'.

לפני שבוע החמאס שיגר 36 רקטות לישראל. מה הייתה התגובה הישראלית? הפגזנו אותם במזוודות דולרים עוד באותו יום כי הרי "חמאס לא מעוניין בהסלמה".

עד שהממשלה וכפועל יוצא המשטרה לא תחליף דיסקט, כלום לא ישתנה. בטרור צריך לטפל כמו בטרור - במקום לראות שופט תוך 24 שעות ולהשתחרר ל"מעצר בית", פשוט להעביר אותם למעצר מנהלי במכלאות שבויים של המשטרה הצבאית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

זה לא עניין של טוב ורע או צודק לא צודק. עניין של עובדות.

אחוזי ההצבעה בחברה הערבית הרבה יותר נמוכים מאשר בחברה היהודית. בייחוד בשכבה הצעירה.

ההשפעה של סמוטריץ' ובן גביר על הצעירים בבת ים, גדולה בסדרי גודל מההשפעה של עודה וטיבי על השבאב בלוד ובעכו.

זו המציאות.

זה קל לעשות פילוח של אחוזי ההצבעה בחברה הערבית לפי גיל.

אבל אני חייב לדעת איך עשית פילוח של אחוזי ההצבעה בקרב המתפרעים בבת ים, נשמע לי כמו איזה שיטה ממש טובה לעשות פילוחים אחרים שמעניינים אותי.

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

זה כבר ויכוח שהיה לנו.

לשכונה שלי הגיעו לאחרונה כמה משפחות חרדיות. לאף אחד אין בעיה עם זה.

אם מחר גרעין של משפחות חרדיות יקנה באופן מאורגן בניין שלם בשכונה ואח"כ ינסה לשנות את אופי השכונה. זה כבר יהיה סיפור אחר.

הגרעינים של הציונות הדתית לא נכנסים לערים המעורבות כדי להשתלב, אלא כדי לשנות. לייהד.

אז אפשר להתווכח אם זה טוב או רע, צודק או לא.

ויהודים (סתם ככה, לא ציונות דתית, בלי כיפות, לא כחלק מגרעין), לא מייהדים את המקום?

זה דיי פועל יוצא של העובדה שיהודי קונה, ובכך מעלה את אחוזי היהודים באותה עיר / שכונה.

אלא אם כן אני לא מבין את המשמעות של המילה "לייהד" בעיניך.

כי המשמעות שאני מכיר היא כזו:

ציטוט

הפיכה ליהודי, שינוי אופיו הדמוגרפי של אזור ליהודי

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

אבל לפחות תשווה תפוחים לתפוחים ואל תשווה את זה לערבי בודד שרוצה לקנות בית בעיר יהודית.

על 45 משפחות, ערביות, שקנו במרכזים בשיתוף פעולה קרקעות לבנייה בעפולה, תוך חשד כבד לתיאום מחירים (כולם הציעו את אותו מחיר על השקל!), על זה השמאל אמר שזה בסדר, זו זכותם לקנות איפה שהם רוצים!

זה לא ניסיון "לאסלם" את המקום, זה לא "גרעין" הם לא "מתנחלים", הם לא "מייהדים", הם באים "להשתלב".

סתם כדוגמה.

מעכשיו יש לומר על התנהלות כזו - "הנחת ערבי".

לפני 12 דקות, MiniMiz3r כתב:

אנחנו פשוט עדים לקריסת הקונספציות שממשלות נתניהו לדורותיהן חיו בהן. הקונספציה שחמאס "לא מעוניין בהסלמה", הקונספציה שאפשר לתת לכל האקס טריטוריות בישראל להתנהל בעצמן  כי יהיה בסדר, שלא צריך לטפל במגזרים שיש להם "רמת ציות נמוכה" כי יהיה בסדר, וכו'.

לפני שבוע החמאס שיגר 36 רקטות לישראל. מה הייתה התגובה הישראלית? הפגזנו אותם במזוודות דולרים עוד באותו יום כי הרי "חמאס לא מעוניין בהסלמה".

עד שהממשלה וכפועל יוצא המשטרה לא תחליף דיסקט, כלום לא ישתנה. בטרור צריך לטפל כמו בטרור - במקום לראות שופט תוך 24 שעות ולהשתחרר ל"מעצר בית", פשוט להעביר אותם למעצר מנהלי במכלאות שבויים של המשטרה הצבאית.

מצוין, תזכיר לי למי הצבעת בבחירות האחרונות?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

על 45 משפחות, ערביות, שקנו במרכזים בשיתוף פעולה קרקעות לבנייה בעפולה, תוך חשד כבד לתיאום מחירים (כולם הציעו את אותו מחיר על השקל!), על זה השמאל אמר שזה בסדר, זו זכותם לקנות איפה שהם רוצים!

זה לא ניסיון "לאסלם" את המקום, זה לא "גרעין" הם לא "מתנחלים", הם לא "מייהדים", הם באים "להשתלב".

זה בידיוק זה. גם ההשתלטות על טבריה וערד של קבוצות חרדים. וגם כניסה של גרעינים תורניים למרכזים של ערים מעורבות ונכשלות. וכן, גם קניה מאורגנת של חמולה ערבית בעיר יהודית כמו עפולה. זה הכל אותו הדבר. (לא יודע מה השמאל אמר בנושא - לדעתי האישית בידיוק אותו הדבר). אבל כשכל אחת מהקבוצות האלה פועלת מאידיאולוגיה ובשליחות האל, פתרון לא יהיה והפיצוצים יימשכו. ב ה צ ל ח ה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיתוי ממש מעניין, אחרי שהקורונה טרחה לבדל את הקבוצות העיקריות, התקריות האחרונות באו ומבהרות עוד יותר מי תת-הקבוצות, מי יכול לחיות אחד עם השני ומי לא. אפשר להפסיק את השקר הזה של "כל ישראל אחים/כור היתוך"? לא עושה לאף אחד מאיתנו טוב.

ואני עדיין לא נוגע אפילו בעניין האוכלוסיה הערבית, מדבר רק "עלינו" בשלב זה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...