Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

פוליטיקאי גאון- וחלאת אדם דרג א'. 

לבנט לא חסר גם כן, הוא כנראה חושב שהפחד יטה את הציבור בישראל ללאומנות ולבחור בו יותר בבחירות חמישיות.

אופרוטניסט במסווה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4417

• פינדר

3466

• m3x7r3m3

2926

לפני 1 דקה, Pika007 כתב:

לבנט לא חסר גם כן, הוא כנראה חושב שהפחד יטה את הציבור בישראל ללאומנות ולבחור בו יותר בבחירות חמישיות.

אני בספק אם הוא יתמודד אם הן יהיו ישירות. לדעתי הוא היום קבר סופית את המפלגה שלו, חצי יילכו לסמוטריץ' והחצי השני לסער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שעוד נתגעגע לביבי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

העיתוי ממש מעניין, אחרי שהקורונה טרחה לבדל את הקבוצות העיקריות, התקריות האחרונות באו ומבהרות עוד יותר מי תת-הקבוצות, מי יכול לחיות אחד עם השני ומי לא. אפשר להפסיק את השקר הזה של "כל ישראל אחים/כור היתוך"? לא עושה לאף אחד מאיתנו טוב.

ואני עדיין לא נוגע אפילו בעניין האוכלוסיה הערבית, מדבר רק "עלינו" בשלב זה.

בדיחה לא מוצלחת אני חושב שבימים האלו גם אתה וגם יבגני הייתם מעדיפים לגור בשכנות לחרדים ולא לערבים.

ולחשוב שרק לפני כמה עמודים קיבלתי טונות של רפש על כך. 

אם היה לי כח כמו ליאור לשלות את הפנינים ממעמקי השרשור על איך אתם מעדיפים ערבים על חרדים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

בדיחה לא מוצלחת אני חושב שבימים האלו גם אתה וגם יבגני הייתם מעדיפים לגור בשכנות לחרדים ולא לערבים.

בהחלט דילמה קשה אם אני מעדיף סרטן או התקף לב.

במה אתה מתגאה בדיוק?

שאתה מזיק פחות מהחמאס? שאתה לא יורה בנשק אוטומטי או לא דוקר?

ואללה תודה, "אח שלי". מה הייתי עושה בלעדיך?

...

המציאות ברורה: יש כמה אנשים במדינה הזו, אפילו לא מעט, שרוצים לחיות במדינה מערבית מתקדמת נורמטיבית. אתה לא אחד מהם. זה שיש אחרים שגרועים ממך - זה לא הישג גדול.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

המשטרה לא צריכה את הצבא שיגבה אותה ברחובות. יש לה מספיק אמצעים וכח אדם, רק צריך להפעיל אותם בעוצמה הנדרשת

שהמשטרה בעצמה אומרת שאין לה מספיק כ"א. והמציאות שמשתפקת ממהדורות החדשות נראית ככה. מצידי שיביאו חיילי מארינס גם לעזרה.

זה חיי אדם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה הושגה, לדעתי כבר מחר בבוקר ניהיה במתכונת של "אם הם לא תוקפים אנחנו לא תוקפים" ובהמשך הודעה על רגיע.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yd b-4 כתב:

הותקפתי בעברי פעמיים ע"י חרדים (בלי שום פרובוקציה, אם אתה תוהה, אפילו לא מילה שיצאה לי מהפה)

עדיין לא הותקפתי ע"י ערבים. אז אפשרי שאני נשמע לך קצת מוטה, sorry not sorry.

ועם זאת, זה לא ש "אני מעדיף ערבים על חרדים". זה שאני טוען (עם די והותר סימוכין לזה) שאני ושכמותי יכולים למצוא הרבה יותר קרקע משותפת עם הערבי-ישראלי הממוצע מאשר עם החרדי הממוצע. אין פה עניין של העדפה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

בהחלט דילמה קשה אם אני מעדיף סרטן או התקף לב.

במה אתה מתגאה בדיוק?

שאתה מזיק פחות מהחמאס? שאתה לא יורה בנשק אוטומטי או לא דוקר?

ואללה תודה, "אח שלי". מה הייתי עושה בלעדיך?

...

המציאות ברורה: יש כמה אנשים במדינה הזו, אפילו לא מעט, שרוצים לחיות במדינה מערבית מתקדמת נורמטיבית. אתה לא אחד מהם. זה שיש אחרים שגרועים ממך - זה לא הישג גדול.

הופה מישהו משנה דעה תוך כדי תנועה....

אין ולא היה לי מעולם ויכוח איתך על זה שאתה מעדיף מדינה שכל אזרחיה מתנהלים על פי ערכי מדינה מערבית.

אבל הבדיחה הקבועה הלא מוצלחת שלך וחבריך "הנאורים" שאתה וידידיך מעדיפים את הערבים ומרגישים שיש יותר מן המשותף ביניכם. התפוצצה לך בימים האחרונים בפנים.

לפני 2 דקות, Pika007 כתב:

שאני ושכמותי יכולים למצוא הרבה יותר קרקע משותפת עם הערבי-ישראלי הממוצע מאשר עם החרדי הממוצע. אין פה עניין של העדפה.

סבבה. אם אחרי הימים האחרונים יש לך יותר מן המשותף עם הערבי הממוצע שיערב לך.

בעיניי-

או שאתה עיוור.

או שאתה לא חכם. 

ומה שהכי נראה לי שפשוט קשה לך להודות.

אבל זה בסדר גדולים ומשכילים ממני ואולי גם ממך (מרצים בבצלאל) הוציאו מכתב התנצלות והבהנה לסטונדטים הערבים והמסכנים.

אז אולי אני העיוור.

לפני 6 דקות, Pika007 כתב:

הותקפתי בעברי פעמיים ע"י חרדים (בלי שום פרובוקציה, אם אתה תוהה, אפילו לא מילה שיצאה לי מהפה)

מעניין בכל שנותיי כחרדי לא הייתי עד לסיטואציה כזו. (זה לא אומר שזה לא קרה פשוט בלי פרטים נוספים זה נשמע נדיר מאוד)

אם כבר אני הותקפתי הרבה יותר מפעמיים במיוחד בילדות בגלל שאני חרדי.

אבל אני לא חושב שזה מייצג משהו. אני לא מרגיש מאוים ליד חילונים.

לסקרנות איפה זה היה ולמה נטפלו אליך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yd b-4 כתב:

הופה מישהו משנה דעה תוך כדי תנועה....

לא שיניתי את הדעה שלי מזה עשור, אולי קצת יותר.

אני וחבריי אכן נאורים. ממליץ לך ללמוד מה המושג הזה אומר, אם אתה לא יודע. לא בושה. לא הכל לומדים בלימודי ליבה כנראה.

ה"בדיחה" הקבוע שלי היא שאני מוכן לבנות מדינה עם כל מי שעומד בקרטריונים שכתבתי למעלה. באמת בדיחה מדהימה שאני מעדיף לחפש מכנה משותף עם מי שאולי יש לו ערכים דומים לשלי - בין אם הוא יהודי לבין אם לאו.

אתה לא אחד מהם.

מעולם לא היית. לעולם לא תהייה.

לא אתה, לא הצדיקים שמייצגים אותך בכנסת, בהר מירון, בקורונה ואיפה לא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון הנאלח העלוב הפטאתי והמסוכן של חלקים רבים בתקשורת למצוא סימטריה מלאכותית בין פרעות הערבים לפרעות היהודים פשוט בלתי נתפס

זאת לא רק השאלה של "מי התחיל"

זאת לא רק השאלה של מספר האירועים האלימים מכל צד

זאת לא רק השאלה של עידוד וליבוי הפרעות או הסתייגות ומחאה מצד מנהיגי 2 הצדדים

זאת לא רק השאלה של האם זה קומץ מתלהמים אלימים כמו שיש בכל חברה או שמדובר במאות אלפים בכל רחבי הארץ

זאת לא רק השאלה כלפי מי מופנה הזעם, כלפי הפורעים מהצד השני או כלפי סמלי השלטון, ניידות משטרה, תחנות משטרה, תשתיות לאומיות של מים חשמל רכבות כבישים וכו'

זה הכל ביחד

מה שמוביל אותי למסקנה הבלתי נמנעת

אין מנוס מחילופי שטחים *כולל חילופי אוכלוסין*

לא ייתכן שהמדינה היהודית תהיה ברוטו (היינו כולל ערבים שביום פקודה משמשים כגיס חמישי) ומדינה ערבית יודנריין

כן

יש רופאים ערבים נהדרים ואחיות ונהגים ומכונאים וכו'. נשמח מאוד לתת להם אישורי כניסה ועבודה אצלנו. אבל כקהילה - הם הוכיחו שאסור לאפשר להם להתנחל פה.

• אהבתי 2
  • מעניין 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. המפכ"ל אמר? באמת?

אם הוא אמר אז הוא בטוח יודע.

רגע 

זה לא במקרה האיש הזה שאמור להשליט חוק וסדר ברחובות?

רק הלילה- ולא בהפתעה כי הרי זה נמשך כבר שבוע - אלפי ערבים מתפרעים בלוד, יורים ביהודים באש חיה, שורפים מכוניות, 4 בתי כנסת עלו באש, 10 ניידות שרופות כליל ועוד 130 ניזוקו חמורות (ניידות משטרה, כן?), בית מלון,  עשרות חנויות, וכו' וכו'

זה גם המפכ"ל. לא מנכ"ל בצלם.

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...