Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

98civic
יש קטע כזה שאדם יכול לרשום דברים באינטרנט וזה לא עובר ביקורת שלך.
אני גר בארץ ומה שאור רושם לא מיותר לי בכלל ומעניין אותי יותר לקרוא אותו מאשר אותך, ועוד כמה אחרים פה, למשל.
ועדיין אני לא אומר לך או להם לסתום את הפה רק כי הם ״לא גרים פה״

• אהבתי 9
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3648

• m3x7r3m3

2926

אז ההתדרדרות האזורית החלה? 

החות'ים תקפו מתימן עם טילים וכתב"מים וישראל יירטה לראשונה באמצעות החץ, ומטוסים הוזנקו ליירט עוד איומים.

הדובר הצבאי שלהם הודה במתקפה ונראה שיתבצעו עוד תקיפות. 

מה יהיה הצעד הבא של ביידן, סליחה, ישראל?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לאיזה השוואה נחמדה גרפית נוסח הVisual Capitalist להרוגים, חטופים וכו. לרמת חופש הפולחן והדת.

ההסברה לגמרי מפגרת. ראיתי את זה לפני שנים בחילופי סטודנטים. באתי להכיר בנות וקצת ללמוד ולהריח חול, מצאתי את עצמי פאקינג שגריר בשנקל, מייצר לעצמי מצגות לבד, אני מול מוחמד החמוד מהגדה ושאר אירופאים שלא מכירים, לא מבינים ובדכ מתחברים לאנדרדוג.

אז לא היה ולא חושב שיש היום חומרי הסברה - לישראלי שבחול שמסביר לקהל שלא ממש מכיר את ישראל, לישראלי שמסביר לקהל שמכיל מוסלמים, וכו וכו- לא חושב שאי פעם קם את ר הסברה נגיש למי שרוצה להיעזר בו, עם חומרים שמתאימים לקהל היעד הרלוונטי. כשל רב שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

לא מאמין שפספסת את זה שהחל מהשבוע, נשיאת המועצה תהיה אירן.

אתה מבין מה זה הגוף הזה? בני סלע בתור יושב ראש שדולת הנשים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פעם ראשונה שהם הנשיאה התורנית של מועצת זכויות האדם.

זה חלק ממנגנוני אום שהיה צריך לפרק - ולתבוע שרק נניח 5 מדינות מתוך ה20 שעומדות בראש מדד זכויות האדם יהיו חברות במועצה הזאת.

כמו גם שהיה צריך לפרק את אונרא ולשנות את הגדרת הפליט הפלסטיני ולהתאימה לשאר העולם (פליטות לנצח ובכל מקום בעולם לעומת פליטות רק הדור הראשון אולי השני ורק במדינה שכנה).

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

התהליך היחיד זה טימטום של האנטישמים.

אנחנו כבר סימנו את הבתים שלנו במזוזה.

אגב, יש בחורן, בסוריה, אוכלוסיה מקומית שמסמנים ככה את בתיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, oryo כתב:

וכן, זה מקרה מצער בעיני, הוא עוד קורבן - של חמאס, וזה שאבא שלו בחר בחמאס פעם לא גורם למוות שלו ושל המשפחה שלו להיות סבבה. זה שהוא פלסטיני גורם לזה להיות פחות גרוע, אם היה ישראלי כנראה הייתי מגיב רגשית חזק יותר. 

גם היום אני קורא את זה ומתמלא בעצב.

ח'ליל המסכן לא אויב שלי.

הוא תושב (לא אזרח, לאזרחים יש זכויות) ביישות טרור.

הוא יכול להיות איש נפלא, ואם השכן שלו חלאה רוצח, ביום יום אני יודע שישראל היא המדינה שתעשה את המירב כדי שהוא ומשפחתו לא ייפגעו בסיכול של הרוצח.

אבל היום זה לא היום יום הרגיל. 

היום צריך לנקות את עזה מאויבים רצחניים שפתחו מלחמה. 

אז ח'ליל המסכן ונשפחתו היו צריכים לברוח למחנה פליטים של אונר"א, כדי שהדיון יהיה על האם ח'ליל ומשפחתו יקבלו מים ואורז לפני שהחטופים שלנו שרובם הגדול אזרחים חוזר הביתה, או לא, כי בכל מקום אחר יש לח'ליל סיכוי למות. סיכוי גבוה. 

אז לא, זה שח'ליל מת, וזה שילדים קטנים עזתיים מתים כל יום זה לא "סבבה". 

זו טרגדיה. 

שיש לה אחראים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, KipodYam כתב:

זה לא פעם ראשונה שהם הנשיאה התורנית של מועצת זכויות האדם.

זה חלק ממנגנוני אום שהיה צריך לפרק - ולתבוע שרק נניח 5 מדינות מתוך ה20 שעומדות בראש מדד זכויות האדם יהיו חברות במועצה הזאת.

זה חלק מההבנה שהאום זה גוף מושחת, שאין לו רצון להתעסק עם מה שצודק אלא עם מה שנוח לו כדי לנקות לעצמו את המצפון.

היה ניסיון יפה, אפשר לפרק.

לפני 45 דקות, oryo כתב:

הבוקר קראתי דברים של אחד (סוג של, הוא לא כתב "וואו ישראל מדהימה" אלא יותר בקטע של "חייבים לחיות יחד"), הוא ומשפחתו מתו בהפצצה אז לא נשמע אותו בעתיד. 

בכלליות קראתי עוד רבים אחרים. כמובן שזה לא אומר שרוב האוכלוסיה היא פרו ישראל, איך אפשר להיות פרו ישראל כשאנחנו בפועל הורגים שם אלפי אנשים? אתה באמת מצפה מעזתי שאיבד את הבית לעודד את מי ששלח את המטוס...? 🤷‍♂️

אבל אנטי חמאס? יש הרבה עדויות שמדברות על זה. זו בדיוק הסיבה שהם צריכים לרצוח את מי שפותח את הפה. 

שנינו יודעים שזה לא משפיע על כלום ולכן כל השימוש שלך במ.ש.ל שגוי, כי גם לאחר קבלת הדוגמאות הנגדיות אתה תהיה באותה פוזיציה. 

הנה הטקסט של שחר ורדי, ששיתפה גם תמונת מסך עם ההתקשרות איתו

וכן, זה מקרה מצער בעיני, הוא עוד קורבן - של חמאס, וזה שאבא שלו בחר בחמאס פעם לא גורם למוות שלו ושל המשפחה שלו להיות סבבה. זה שהוא פלסטיני גורם לזה להיות פחות גרוע, אם היה ישראלי כנראה הייתי מגיב רגשית חזק יותר. 

בקבוצה בה זה שותף אנשים רבים רשמו שהם לא מרגישים כלום, גם כאן אני מניח שזה לא יזיז לרוב, הטרור מאלחש אותנו - הטרור מנצח. 

אני יכול לספר לך על כמה עשרות תינוקות ועוד כמעט 1000 אזרחים ישראלים שלא נשמע מהם שוב.

ח'ליל בסוף הרשימה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מתרחשות בסוריה, באפריקה ובעוד מקומות שלא מעניינים כמעט אף אחד במערב אלפי טרגדיות. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, KipodYam כתב:

אז לא היה ולא חושב שיש היום חומרי הסברה

אתה יכול להביא חומרי הסברה מפה ועד אירן ואז הם פשוט יביאו לך סרטון של חיילים מפשיטים ומתעללים בשב"חים (ככה לפחות זה נראה לי) ולא יהיה לך מה להגיד.

הפעם במקרה היה לנו "מזל" ויש תיעוד הפוך, בו אנחנו הקורבנות. אבל הקלף הזה ייגמר מהר מאוד כשעולים סרטונים כאלו ושל מתנחלים בגדה הורגים תושבים ערבים, כשבאולפנים יושב בחור שמסביר שאין חפים מפשע בעזה וצריך להרוג את כולם וכשמשרד ממשלתי מפרסם תוכנית טרנספר רשמית. כל פרט כזה הופך לתעמולה נגדית תוך דקות עד שעות.

https://x.com/Sharon_Luzon/status/1719316322159415507?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

הוא האחוז אחד שנמצא בין 99 ל100 המלאים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, פינדר כתב:

אתה יכול להביא חומרי הסברה מפה ועד אירן ואז הם פשוט יביאו לך סרטון של חיילים מפשיטים ומתעללים בשב"חים (ככה לפחות זה נראה לי) ולא יהיה לך מה להגיד.

הפעם במקרה היה לנו "מזל" ויש תיעוד הפוך, בו אנחנו הקורבנות. אבל הקלף הזה ייגמר מהר מאוד כשעולים סרטונים כאלו ושל מתנחלים בגדה הורגים תושבים ערבים, כשבאולפנים יושב בחור שמסביר שאין חפים מפשע בעזה וצריך להרוג את כולם וכשמשרד ממשלתי מפרסם תוכנית טרנספר רשמית. כל פרט כזה הופך לתעמולה נגדית תוך דקות עד שעות.

https://x.com/Sharon_Luzon/status/1719316322159415507?s=20

"מתנחלים הורגים תושבים ערבים", יש לך סרטון או שזה עוד האשמה חסרת בסיס? כי בינתיים מי שנרצח בחווארה ומותקף יום יום זה יהודים.

לגבי הסרטון של החיילים - לא תקין*, לא מעניין אותי היום. דבר איתי על מוסר עוד חודשיים.

*לא תקין כי אם זה שב"ח "רגיל" לא צריך לקרות, אם מחבלים היו צריכים לקבל כדור לראש. 

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

בישראל איפה שלא רוצחים אותך על התנגדות אנשים בוחרים בביבי שני עשורים, וכעת בחרו ממשלת חדלון עם עבריינים פאשיסטים, לא תשמע אותי אומר "שיאכלו את הדייסה שבישלו". חמלה של סמולנים מתובלת בפטריוטיזם כנראה. 

למה לא? זה בידיוק זה. לטוב ולרע ישראל בחרה בנתניהו וחבריו, עתה היא נאלצת להתמודד עם הבחירה הזאת. תושבי העיירות בנגב ובגליל בוחרים ליכוד שבמשך 40 שנה דופק אותם, רק כדי "להראות דווקא" לאשכנזים הלבנים מתל אביב והקיבוצים. מגיע להם.

לפני שעתיים, oryo כתב:

אתה מדבר כאן על בחירות של לפני 17 שנים. 

הגבת לי במקור, הסברתי את דעתי, ניכר שמבחינתך אבות אכלו בוסר וכו' - בסדר. מחזיר אותך לתגובה המקורית שלך (למה הבחירות בחמאס לא מוכיחות 99% ברצועה?), מקווה שאתה מבין את התזה גם אם לא מסכים איתה. 

אני מבין את התזה, אך לא מקבל אותה לחלוטין. בסופו של דבר אנשים וקבוצות אחראיים לפעולות שלהם. ואם הם לא היו תוקפים ב-7 באוקטובר אף אחד מהעזתים לא היה נפגע וכנראה עשרות אלפים היו ממשיכים להכנס לישראל ולעבוד פה כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, garicho כתב:

למה לא? זה בידיוק זה. לטוב ולרע ישראל בחרה בנתניהו וחבריו, עתה היא נאלצת להתמודד עם הבחירה הזאת. תושבי העיירות בנגב ובגליל בוחרים ליכוד שבמשך 40 שנה דופק אותם, רק כדי "להראות דווקא" לאשכנזים הלבנים מתל אביב והקיבוצים. מגיע להם.

אני מבין את התזה, אך לא מקבל אותה לחלוטין. בסופו של דבר אנשים וקבוצות אחראיים לפעולות שלהם. ואם הם לא היו תוקפים ב-7 באוקטובר אף אחד מהעזתים לא היה נפגע וכנראה עשרות אלפים היו ממשיכים להכנס לישראל ולעבוד פה כל יום.

אנחנו מנסים להסביר למה ח'ליל נפגע ולמה אנחנו לא אחראים, אבל אור לא מנסה להסביר למה ח'ליל וחבריו חילקו בקלוואות אחרי כל פיגוע שקרה במדינה, ולמה הם חגגו את הטבח ב7.10 עם ביזוי גופות חיילים ואונס נשים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

הבוקר קראתי דברים של אחד (סוג של, הוא לא כתב "וואו ישראל מדהימה" אלא יותר בקטע של "חייבים לחיות יחד"), הוא ומשפחתו מתו בהפצצה אז לא נשמע אותו בעתיד. 

בכלליות קראתי עוד רבים אחרים. כמובן שזה לא אומר שרוב האוכלוסיה היא פרו ישראל, איך אפשר להיות פרו ישראל כשאנחנו בפועל הורגים שם אלפי אנשים? אתה באמת מצפה מעזתי שאיבד את הבית לעודד את מי ששלח את המטוס...? 🤷‍♂️

אבל אנטי חמאס? יש הרבה עדויות שמדברות על זה. זו בדיוק הסיבה שהם צריכים לרצוח את מי שפותח את הפה. 

שנינו יודעים שזה לא משפיע על כלום ולכן כל השימוש שלך במ.ש.ל שגוי, כי גם לאחר קבלת הדוגמאות הנגדיות אתה תהיה באותה פוזיציה. 

הנה הטקסט של שחר ורדי, ששיתפה גם תמונת מסך עם ההתקשרות איתו

בקבוצה בה זה שותף אנשים רבים רשמו שהם לא מרגישים כלום, גם כאן אני מניח שזה לא יזיז לרוב, הטרור מאלחש אותנו - הטרור מנצח. 

בידיוק כמו שלא באמת הזיז לי כיהודי כשקראתי שהצבא האדום אנס את כל פרוסיה המזרחית בצעידה שלהם לברלין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, פינדר כתב:

הקלף הזה ייגמר מהר מאוד כשעולים סרטונים כאלו ושל מתנחלים בגדה הורגים תושבים ערבים, כשבאולפנים יושב בחור שמסביר שאין חפים מפשע בעזה וצריך להרוג את כולם וכשמשרד ממשלתי מפרסם תוכנית טרנספר רשמית. כל פרט כזה הופך לתעמולה נגדית תוך דקות עד שעות.

כל פתרון שהוא לא ניקוי יסודי של הרצועה מתומכי טרור לא באמת יעזור לאורך זמן.

על פי הערכות יש ברצועה כ60-70% תומכי חמאס ועוד כמה אחוזים שיכול להיות מתקרבים לעשרות אחוזים ביחד של תומכי פלגים טרוריסטים אחרים (גא"פ. חז"ע וכו')

כך שבסופו של דבר יש כ85-90% לפחות אזרחים תומכי טרור ברצועת עזה.

אי אפשר להשמיד רק את מי שכרגע מחזיק בנשק.

כי אחרי שנצא משם האחרים יתפסו נשק במקומו.

ואז עוד 5-10-20 שנים נחזור לטבח דומה.

צריך למצוא פתרון יסודי לרצועת עזה (וכתוצאה מזה גם לגדה המערבית)

אם עד לפני חודש גם אני הערכתי ש90% מחפשים לעבוד בשקט ורק לפרנס את המשפחה שלהם.

היום רוב הציבור מבין שזה פשוט לא נכון. 

יש אולי 10% שלא תומכי טרור. 

והציבור צועק שהוא לא מוכן לקבל פתרון שהוא לא פתרון אמיתי לבעיה 

ומכאן מגיעים הפרשנים האלה.

העולם מבין היטב מי יש לנו מאחורי הגדר,

לכן אין שום מדינה (כולל מדינות ערביות מובהקות) בעולם שמוכנה לקלוט את המפלצות האלה.

לכן הם מכריחים אותנו להשאיר אותם אצלנו.

כי הם לא רוצים לטפל בהם בעצמם.

לצערנו ההסברה שלנו כולל כולם לא מדברים בשפה ישירה. אלא עושים הסברה בכאילו של אנחנו הולכים לעשות מבצע מוגבל. נהרוג כמה חמאסניקים וזהו. ולכן שפתאום נפגעים כמה אזרחים העולם כועס.

אבל אם מראש היו מדברים ישירות.

אנחנו רוצים לוודא שאין לנו תומכי טרור מאחורי הגדר. כי אין מדינה שמוכנה שיהיו לה תומכי טרור מאחורי הגדר שרק חושבים איך לפגוע בך.

המצב כנראה היה טוב יותר

לדוג' להגיד

הפתרון הטוב ביותר יהיה טרנספר מלא לכולם למדינות שיקלטו אותם וישקמו אותם כאזרחים.

היה הומנטרי כלפי אזרחי ישראל שיפסיקו לסבול ולפחד ולמות ולהטבח.

יהיה הומנטרי מול התושבים שסובלים משלטון חמאס וחיים בעוני ובצפיפות.

ויהיה הומונטרי מול האו"ם שלא יצטרכו לטפל כל הזמן בבעיית הפליטים שלעולם לא נגמרת.

אבל שוב 

ההסברה שלנו לוקה בחסר.

תמיד היא היתה כזה.

פעם היו מנהיגים שלא שיקשקו להם הביצים מכל דיבור של העולם (או"ם שמו"ם וכו')  והיינו מדינה צעירה יותר והרבה יותר תלויה בעולם ובכל זאת המנהיגים היו נחושים בדעתם והעולם כיבד את הדעה הזאת.

שאתה כישראלי לא בטוח בצדקת הדרך שלך.

ברור שהעולם לא יכבד את הדרך הזאת. זה א-ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...