Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

הליכוד מציגים: ביטן הסמולני.

https://www.ynet.co.il/news/article/r1ak89jps#autoplay

רחמיי עם הבנאדם, שמצד אחד כנראה פשע וראוי שישפט על חטאיו- אבל בניגוד לאחרים זה לא נראה שהוא אדם רקוב כבן אדם.

אני שומע הרבה ממכרים שעבדו או עובדים בכנסת שמדובר באדם מוערך מאוד שם ואהוד משני צדי המפה.

אה, ועוד סמולנים טיפוסיים. אתם יודעים, מוסדניקים, שב"כניקים, כל מיני בוגדים שכאלו.

https://www.ynet.co.il/news/article/hk9cwtipi

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

ביטן הסמולני.

דווקא התפלק לו ביטן מדבר אמת, וספציפית: 

ציטוט

"הנושא הזה של בן גביר הוא בדיוק בדיוק הבעיה של המו"מ הקואליציוני, שאמרתי שהוא היה כושל. הדברים האלה לא נעשים ביום. אי אפשר ביום אחד לעשות שינויים רדיקליים כאלה. על מנת להגדיל את מספר השוטרים, להכשיר אותם - לוקח לפחות שנה-שנה וחצי. ההבטחות שלו היו מוגזמות".

ההבטחות של בנגביר היו מוגזמות? לא נכון! איזה בנגביר? בן גביר שלנו??

הצחיק אותי, שנה-שנה וחצי. הפוליטיקאים שלנו חיים מהיום למחר.

----

זה כנראה יעלה לביטן ביו"ר ועדה ובקיטונות של "0סמול" וכו'. מצד שני הוא כנראה פשע אז אני לא סופר מרחם עליו. מצד שלישי כשביבי היה צריך אותו בולדוג בכנסת הוא עשה עבודה טובה. לא יודע, התפלק לו קצת כביסה מלוכלכת.

או שאולי ביבס מכין את הסולם לפירוק הממשלה?

---

בנוסף,

ציטוט

"אמרתי שהממשלה הזאת יהיה לה קשה להחזיק מעמד. כל אחד מנסה להגיע להישגים על חשבון השני..."

פני הנבחרים כפני האומה? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Gosser1860 כתב:

או שאולי ביבס מכין את הסולם לפירוק הממשלה?

אולי קיבל הגיון בריא והבין שהוא לא בדיוק יצליח לנהל מדינה עם חבורה שמתנהגת כמו ילדים היפראקטיביים בחנות ממתקים.

או שהבוסים מוושינגטון לוחצים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהוא הבין שנגמרו חגיגות האפרטהייד שבהם הרוב שולט על המיעוט.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהבין שהשותפים הטבעיים שלו הם חרא שותפים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Gosser1860 כתב:

זה כנראה יעלה לביטן ביו"ר ועדה ובקיטונות של "0סמול" וכו'. מצד שני הוא כנראה פשע אז אני לא סופר מרחם עליו.

לא יודע, התפלק לו קצת כביסה מלוכלכת.

גם אני רשמתי על זה לפני איזה חודש חודשיים. ביטן התחיל לזרום על להגיד את האמת ודברים נכונים מסיבה לא ברורה.

oh well, לפחות אנחנו יכולים להנות.

לפני 24 דקות, vadim6385 כתב:

אולי קיבל הגיון בריא והבין שהוא לא בדיוק יצליח לנהל מדינה עם חבורה שמתנהגת כמו ילדים היפראקטיביים בחנות ממתקים.

אז עם מי הוא ינהל? עם סבתא שלי?

זה מי שהוא השאיר לעצמו. 

לפני 24 דקות, vadim6385 כתב:

או שהבוסים מוושינגטון לוחצים.

אלה כבר ברור שהרימו אליו טלפון מספר פעמים והזכירו לו מי פה בעל הבית.

לפני 8 דקות, Coro כתב:

או שהוא הבין שנגמרו חגיגות האפרטהייד שבהם הרוב שולט על המיעוט.

מי? מה?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

אז עם מי הוא ינהל? עם סבתא שלי?

זה מי שהוא השאיר לעצמו. 

מאחר ואף אדם לא יכול לשלוט במדינה לבד, הוא ידחוף את הגאוותנות שלו לרקטום, ויחפש לעצמו שותפים פחות מופרעים, כאלה שלא מזוהים עם אירגון טרור.

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

אפילו נסראללה מודאג

אם נסראללה מתחיל לדאוג לך, אתה בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, יובל .מ. כתב:

אתה יודע מה הבעיה בגישה "שלכם"?

"לך תקרא איזה שעתיים אולי תשכנע את עצמך". אני מבין שיש אנשים מהצד השני שלא רוצים את הרפורמה, אבל יש אנשים גם מהצד "שלי" שכן רוצים. למה שאתה לא תלך לקרוא ותבין את הטיעונים של מחנה הימין?

השקעתי שעות בקריאה של הוגי דעה ימניים ואתרים ימניים, את המחקר שלי על הרפורמה העברתי בעיקר ב׳מידה׳ ׳ישראל היום׳ ובקריאת משפטנים ימניים, ריכזתי את המידע ותייגתי אנשי ימין שיגיבו ויתנו לי קונטרה.

רשמתי על זה כאן מס׳ פעמים, בשורה התחתונה לא היה אדם אחד שאמר שהרפורמה טובה או סבירה כמו שהיא, המנעד נע בין ״זה גרוע אבל עדיף על לא לעשות״ עד ״זה גרוע והם בטוח ישנו את זה, סתם דחפו לשם עזים בשביל לשלוף אותן אח״כ״.

הבעיה המרכזית היא שלרוב האנשים אין את הפנאי / רצון / יכולת להתעמק (נכון גם לשמאל וגם לימין, אגב) אז הם הולכים לברירת המחדל השבטית שלהם, רואים את זה פה בשרשור יפה מאוד איך כל פעם ששואלים שאלות קונקרטיות פתאום פוף הדיון מוסט לצד, או שמתעלמים מהשאלה או שמגיבים בשאלה אחרת או שפשוט אומרים ״אין בכלל על מה לדבר אתכם״. רמת השיח היא נמוכה מאוד, ובד״כ זה נגמר בבידור ותו לא אבל הפעם מדובר בשינוי משטרי שיהיה מאוד קשה לתקן, עם השלכות גאופוליטיות וכלכליות אדירות, שעובר די בסבבה כי טמטמו והרעילו את הציבור במשך כ״כ הרבה שנים עד שבאמת אין לו כח להתעמק.

זו הגאונות והמורשת של ביבי, הכל פוזיציה והפוזיציה היא הכל. 

ואחרי כל זה חשוב לציין-

כשאדם אומר ״לא התעמקתי״ ואז אומרים לו ״שווה להתעמק, זה נושא חשוב, גם אם תתבצר בעמדה שלך לפחות תבין אותה לעומק״ אין בזה שום דבר פסול או מתנשא. אם אנשים היו מתעמקים בסיטואציה הכל היה הרבה יותר פשוט, כי במקרה הספציפי הזה באמת מדובר במקרה כ״כ חריג עם השלכות כ״כ גדולות - אבל כשההמון כ״כ עייף ומורעל, כל הדיונים האלו באמת נראים כמו כוסות רוח למת.

• אהבתי 9

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, פינדר כתב:

אז כן באת לבלבל במח

לפחות אתה מספיק ישר להודות בזה

אני עובד בהייטק. בלי גרשיים.

מרוויח טוב וגם מספיק להגיב בפורום וגם להתעדכן בסעיפי ההפיכה המשפטית.

אני מבין שהקנאה קשה. תתגבר.

אתה חושב שקראת כמה כתבות בהארץ והקשבת לעוד איזה טור דעה תוך כדי עבודה אז זה אומר ש"התעמקת" או פתאום הפכת למומחה?

אתה מבלבל בשכל לא פחות ממני, רק שאני לא מתיימר לחשוב שהתעמקתי אחרי שקראתי את הצעת החוק והקשבתי לפודקאסט, כי כנראה ההגדרות שלנו ל"להתעמק" שונות.

אחרי שתשקיע שבועות (אם לא חודשים) בלימוד הנושא, אז תוכל לטעון שבאמת התעמקת.

ואתה לא מכיר אותי, אבל אתה קובע שזה בגלל קנאה?

נו, מודעות עצמית כנראה אף פעם לא הייתה צד חזק.

לפני 28 דקות, oryo כתב:

השקעתי שעות בקריאה של הוגי דעה ימניים ואתרים ימניים, את המחקר שלי על הרפורמה העברתי בעיקר ב׳מידה׳ ׳ישראל היום׳ ובקריאת משפטנים ימניים, ריכזתי את המידע ותייגתי אנשי ימין שיגיבו ויתנו לי קונטרה.

רשמתי על זה כאן מס׳ פעמים, בשורה התחתונה לא היה אדם אחד שאמר שהרפורמה טובה או סבירה כמו שהיא, המנעד נע בין ״זה גרוע אבל עדיף על לא לעשות״ עד ״זה גרוע והם בטוח ישנו את זה, סתם דחפו לשם עזים בשביל לשלוף אותן אח״כ״.

השקעת שעות אבל לא מצאת אפילו אדם אחד שאומר שהרפורמה טובה או סבירה?   אה הא.

הנה אעזור לך, ד"ר רפי ביטון, איש אקדמיה בתחום המשפט הבינלאומי ואחד שהיה ב"מעגל הפנימי" שקדם לרפורמה, מפרט למה המהפכה דווקא כן טובה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, gadik6 כתב:

אעזור לך, ד"ר רפי ביטון, איש אקדמיה בתחום המשפט הבינלאומי ואחד שהיה ב"מעגל הפנימי" שקדם לרפורמה, מפרט למה המהפכה דווקא כן טובה.

אתה הקשבת לזה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כבוד השופט העליון לשעבר משה טירקל, או השופט עודד מודריק, או עו"ד נועם לאור המשנה ליו"ר לשכת עו"ד הנוכחי (יו"ר הלישכה זו המשרה בה מזZיינים מועמדות לשיפוט, ולא מספרים לועדה). אגב, דרור חוטר ישי, יו"ר הלישכה בשנות ה 90 חושב שיש בכלל לבטל את בג"צ (הוא קיבוצניק כן?).   או אם מתעקשים היה כנס של כ 150 איש, רובם משפטנים (מצ"ב) שבא לתמוך ברפורמה.

אבל, וזה אבל גדול כל זה בקושי חצי רלוונטי מאחר ולטענתי מדובר באד ורנקודיאם - כשל לוגי מסוג פנייה לסמכות. ברור שהם משפטנים טובים ממני, הם וגם המשפטנים שמתנגדים לרפורמה. אז מה? מדוע בכלל לערוך בחירות? רוב הבוחרים מבין בהגנת המדינה פחות מגנץ, אייזנקוט וגלאנט.. אז שהם ימונו וזהו. רוב ציבור הבוחרים לא ממש מבין בכלכלה, אז נמצא פרופסור לכלכלה שגם הצליח בניהול ארגונים בשוק החופשי, ד'ר סטנלי פישר כזה ופשוט נמנה אותו.

הבהרה: אני מאוד בעד הידברות והסכמה רחבה. לא חייבים לאמץ את העמדות הקיצוניות של ראש הממשלה לשעבר נפטלי בנט (אני מדבר על מה שהתחייב לבוחר - אני), או של גדעון סער (שהיה הפוליטיקאי הכי פופולרי בדרום ת"א - גם עלי). אפשר אפילו לשכוח את ההתבטאויות נגד בג"צ של יאיר לפיד (הרבה יותר קיצוניות מהשר לוין) או בוגי יעלון (הגזים לדעתי, אם היה איש ימין בג"צ אולי היה פוסל אותו מהתמודדות).

שידברו ויתפשרו. יש מספיק מה לטפל.

בנתיים לצערי, מה שאני רואה זה אגו ופופוליזים. אנשים מדברים על לוין, רוטמן, גנץ והמון על הנשיא הרצוג שהשכיל לתפוס את פוזיציית המפשר, והמבוגר האחראי. מי שהביא מתווה. השם של לפיד די נעדר מהעסק, ואם כבר עלה אז לא בהקשר חיובי במיוחד.. אז מה רואים? שפתאום הוא בא עם מתווים ודרישות משלו. מה שמדגיש את מה שנכון לגבי כל הפוליטיקאים נכון גם לגביו; מה שבאמת מדאיג אותו כרגע זו לא הרפורמה, אלא שיהיה פתרון מקובל מבלי שהוא גורף דיבידנד.

image.thumb.png.8a58426e4dbe90a2eab3a53b74b190a9.png

ספוילר

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים האנטישמים השמאלנים מoecd מצטרפים למי שמבקר את המהפכה המשפטית כאן והולכים לכתוב בדוח הקרוב שלהם על ישראל שעצמאות מערכת המשפט חיונית לביצועי הכלכלה.

מודה שזה מדהים בעייני. לא ציפיתי לכזו כמות של ריקושטים והתנגדות מבערך כל העולם.

מצד שני אני ממשיך להזכיר לעצמי שאם בצד של הטובים יש את רוטמן וסמוטריץ' וגפני ולוין ודרעי וביבי - אין סיכוי שזה יהיה פחות ממושלם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא קראתי את כל הטיוטה, אלא רק את הכתבה בויינט, אבל הרפורמה המתוכננת לא בהכרח אומרת ש"עצמאות מערכת המשפט" נפגעת, כך שלא ברור לי הקישור בין שני הדברים, אלא אם יש פה נקיטת עמדה (שאינה מובנת לי. האם הם כבר הספיקו לחקור, בחודש או חודשיים מאז פרסום הרפורמה, ולגבש מסקנות עצמאיות, או שהם מסיקים על סמך הרעש בתקשורת). גם מה הקשר בין השחיתות לרפורמה?

ולמען האמת, אני ממש לא מבין למה מדינות אחרות (או ארגונים זרים לצורך העניין) צריכים לדחוף את האף במה שמתרחש כאן בארץ.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, gadik6 כתב:

, אבל הרפורמה המתוכננת לא בהכרח אומרת ש"עצמאות מערכת המשפט" נפגעת,

על זה די כל הויכוח בין הצדדים כאן..

Just now, gadik6 כתב:

ולמען האמת, אני ממש לא מבין למה מדינות אחרות (או ארגונים זרים לצורך העניין) צריכים לדחוף את האף במה שמתרחש כאן בארץ.

אתה שואל למה ישראל שותפה ב-oecd?

נראה לי שהתשובה לשאלה הכללית יותר היא "גלובליזציה". הגיוני שאם ישראל נהנת מהשקעות מחול המשקיעים מתעניינים במה שקורה כאן, לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...