Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אף אחד לא יכול לעשות כלום שחורג מהחוק הישראלי או הבינ"ל. יש בג"ץ, יועצים משפטיים בצבא ובממשלה.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

שששששש, לא להגיד את זה למצביעים של בן גביר... הם האמינו לו שהוא יפתור את כל הבעיות בניפנופי ידיים... רק לתת לו את תיק הביטחון והוא יראה להם מי הבוס ;-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Coro כתב:

בכל המלל עדיין לא הסברת למה לפיד כשיר להיות שר אוצר. אתה לא תוקף אותי כשאתה יוצא נגד בן גביר, אני לא אחד מהתומכים שלו.

הפוך גוטה, הפוך. אתה זה שצריך להסביר למה הוא לא כשיר להיות שר אוצר. (ותכלס, הקדנציה שלו הייתה מוצלחת יותר משל קודמו ומוצלחת לאין שעור משל מחליפו, אז הנתונים בשטח מדברים)

למעשה, כל אדם בעל שקילות דעת והתמצאות כלכלית טיפה יותר מבסיסית יכול כנראה לשמש כשר אוצר. האם כדאי שגם יהיה בעל רקע בכלכלה? בוודאי, אבל בשביל זה משרד האוצר עמוס לעייפה בכלכלנים ויועצים מקצועיים. בדיוק כמו כל משרד אחר.

יש משרדים שבהם קיימות דרישות קשיחות לתפקיד כדי שיהיה אפשר לבצע אותו כראוי (שר חוץ שלא דובר אנגלית זו תהיה פאדיחה ברמה בינ"ל. תרתי משמע.), בחלק נכבד מהמקרים רקע מקצועי לא דרוש על מנת להוביל את המשרד שנושא את התפקיד.

אני לא תוקף אותך בכלל, ולמה שאעשה זאת? אבל את בן גביר אתה העלית ושאלת מדוע הוא לא כשיר להיות שר בטחון, אז ציינתי סיבות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Coro כתב:

בכל המלל עדיין לא הסברת למה לפיד כשיר להיות שר אוצר. אתה לא תוקף אותי כשאתה יוצא נגד בן גביר, אני לא אחד מהתומכים שלו.

בוא תסביר למה הוא לא כשיר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יובל .מ. כתב:

סיכון מיותר*

להחזיר גופה של ישראלי שנחטף ונרצח זה לא מיותר בכלל. לא מבחינה סמלית של דאגה לאזרחי ישראל, ולא מבחינת הרתעה.

אופס,

מסתבר של הרתעה של צבא מוסרי אבל נחוש  עובדת עולה והגופה הוחזרה בלי לסכן אף אחד ויותר מהר מאשר במבצע צבאי.

מזל של כולנו שלא הלכת על קריירה צבאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Night Driver כתב:

אופס,

מסתבר של הרתעה של צבא מוסרי אבל נחוש  עובדת עולה והגופה הוחזרה בלי לסכן אף אחד ויותר מהר מאשר במבצע צבאי.

מזל של כולנו שלא הלכת על קריירה צבאית.

https://www.facebook.com/100044281273887/posts/pfbid02X9BPThkimpVTpMrQhUyE1SNX6hB2zgUo8t3L7PaQUvTQn1HUQeLjBkkKnEXbkJcJl/?mibextid=Nif5oz

בדיוק פירסמו תמונה יפה בשבילך.

מתברר שלחטוף ערבים ולאיים בהוצאה להורג עובד יותר טוב מהדיפלומטיה של צבא "מוסרי אבל נחוש".

העיקר שגנץ ימשיך ללקק לאבו מאזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רק מתעלם שכמה מאות חמושים לא מאורגנים ולא מאומנים למבצע הספציפי שנכנסים לתוך מחנה הפליטים יחזרו בארונות ולא מהווים שום איום לחמושים שנלחמים במגרש הביתי.

כבר אמרתי שמזל שאתה לא רמטכ"ל?

עריכה: אהבתי גם את ה"מודיעין" שלך. הצל ידוע כמקור מאוד אמין.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך כל היום נשמעו איומים של הדרוזים להיכנס ולפגוע בכל מי שנמצא בג'נין.

מאורגנים, מאומנים, זה לא משנה. להם היה איום אמין שגרם למחבלים להתקפל.

האיומים של צה"ל לא מפחידים אותם, במקסימום ייכנסו לכלא ויאכלו חומוס בזמן שלא פוגעים להם בהקרנות של המונדיאל. המשפחה תקבל משכורת והילד ישמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מאמין שדרוזים יכולים פשוט להכנס לשם ולעשות מה שבא להם ולחזור?; שתמונה אקראית מהאינרנט שפירסם הצל מייצגת אירוע אמיתי?; שבג'יהאד נלחצו כי הדרוזים "חטפו 4 ערבים"? 

מה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אין ספק שהאיומים של העדה עשו את העבודה. צריך להיות בעל מנת משכל של הצל בשביל להאמין בזה.

בפועל הם חטפו גינויים מכל הכיוונים, כולל מפלסטינים בתוך ישראל ובגדה. הם הבינו שעשו לעצמם פיגוע של יחסי ציבור וחיפשו לצאת מזה בכבוד.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

לאורך כל היום נשמעו איומים של הדרוזים להיכנס ולפגוע בכל מי שנמצא בג'נין.

מאורגנים, מאומנים, זה לא משנה. להם היה איום אמין שגרם למחבלים להתקפל.

האיומים של צה"ל לא מפחידים אותם, במקסימום ייכנסו לכלא ויאכלו חומוס בזמן שלא פוגעים להם בהקרנות של המונדיאל. המשפחה תקבל משכורת והילד ישמח.

מזל שהדרוזים גם גרמו לגוב האריות להסגיר את עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, יובל .מ. כתב:

להם היה איום אמין שגרם למחבלים להתקפל.

מי אמר?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הפוסט של הצל על הדרוזים "האחים שלנו" והתגובה שלי היא פחחחחחחח..

האם הצל מציע לתקן את חוק הלאום שגרם לניכור עצום בקרב האחים שלנו?

האם הוא מציע תוכניות מתאר מסודרות כדי שלא ייאלצו לבנות בצורה לא חוקית?

האנשים החמושים בתמונה, בהנחה שהם באמת דרוזים, הם עבריינים שבשגרה מאיימים על אזרחים דרוזים וממררים את חייהם. לא אחים. עבריינים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שבוע (בעקר בסופ״ש) נכנסים לג׳נין כ25 אלף ערבים ישראלים ומוציאים שם מליוני שקלים. אם היו רוצים לחטוף  ערבי ישראלי, היו חוטפים אחד חי בלי בעיה מיוחדת. הפעם כנראה חשבו שהצעיר הדרוזי הוא חייל או מסתערב ולכן חטפו אותו. כשהבינו את הטעות ואת הנזק הכלכלי שיכול להיגרם להם אם יימנע מערבים ישראלים להיכנס לג׳נין, הדרך להחזרת הגופה היתה סלולה.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...