Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אח, דוניה רוסה..

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אני יודע שזה נשמע פלצני-לפתוח שרשור על מסעדה ששמה הוזכר בהמלצות חמות ע"י חברי הפורום.

אחרי המלצה חמה של אלעד, אני ואשתי קפצנו הערב עם עוד זוג חברים כדי לראות הכצעקתה.

ובכן-היה מדהים. ולא רק האוכל (יצא לי לאכול במסעדות ארגנטינאיות ואין מה להשוות!) אלא גם (ובעיקר) השירות והשיחה עם Fangio חבר הפורום (מבעלי המסעדה). החזרזיר היה מעולה וגם הקינוחים ובכלל הכל היה נהדר.

יצאנו משם (או ליתר דיוק-התגלגלנו..) שבעים, מחייכים ובעיקר מרוצים. אשתי כמעט גנבה את החתול השמן שישב בחוץ על הספסלים כדי שיהיה לנו מספר זוגי של חתולים בבית (יותר מ3) :twisted: .

אני בהחלט מתכוון לחזור לשם שוב, אין ספק שמצאנו את המסעדה המועדפת עלינו.

מתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטרף להמלצות החמות. ביקרתי עם המשפחה לפני מספר חודשים ובאמת היה תענוג, הבשר שאכלתי שם הוא מהטובים שיצא לי לאכול בארץ.

אורי, אנחנו בהחלט מתכוונים לבקר שוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפרגון, אני תמיד שמח לארח חברי פורום, עדיף להודיע לי בה"פ קודם, שאוכל לדאוג מרחוק למקרה שאני לא נמצא.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני נושא באחריות לכך שהשרשור הזה נפתח, גם אם באופן חלקי, רציתי לספר שאת ההיכרות הראשונית שלי עם דוניה רוסה ערכתי לפני קרוב לעשור, ומאז לא היתה פעם אחת שבאתי לשם והתאכזבתי.

בביקורי האחרון שם אשתי ואני לקחנו איתנו את אמא שלי, שלא ממש הבינה מה ההיגיון בלנסוע כל כך רחוק בשביל עוד מסעדה. כשיצאנו משם היא בקושי הצליחה לדבר מרוב שהיא היתה מלאה, והיא עוד בכלל לקחה כבדי עוף (מי אוכל עוף במסעדה כזאת?! :brickwall:). כשהיא כן הצליחה לדבר, היא אמרה שזאת היתה אחת הארוחות הטובות שהיא אי פעם אכלה.

עוד סיבה טובה להגיע לדוניה רוסה: חובבי האלפחורס ימצאו שם הוואנה למכביר. אשתי וחמי הארררררררחנטינאי חוגגים עליהם.

ועוד סיבה טובה: לאורי יש לאון טורבו. לא נורא, האלפא 156 מפצה על המחדל הזה :twisted:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי להיות בארץ בסביבות יוני בארץ האם יהיה אפשרות לשולחן לכל החמולה? :)

אנחנו יודעים לטפל בחמולות קטנות (עד 110 סועדים), יענו חמולות שכנזיות.

ד"א, מתן שיחקת אותה עם האילוסטרציה של האלפחורס, הוואנה הם כמובן טעימים יותר... כרגע חסרים, משלוח נוסף בסוף פב'.

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עין הוד, זה צפונית לצומת פוריידיס? לפני הרמזור שפונים שמאלה לכיוון עתלית לא?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עין הוד נמצאת ממש באמצע הדרך בין זכרון לחיפה על כביש 4, כ 8 ק"מ צפונית לפאראדייס וק"מ דרומית ממחלף אורן/עתלית.

בלי קשר למסעדה הכפר עצמו מאוד פסטורלי ושווה ביקור.

http://www.ein-hod.org/

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי! לפני שנה בערך היה לי תרגיל צבאי באזור הזה, כשעוד הייתי רכוש צה"ל. מקום מקסים ביופיו! (ובכלל כל האזור הזה).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...