Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אח, דוניה רוסה..

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף למהללים.

פשוט טעים.

צרפו לזה את כביש בית אורן הקרוב לפתיחת התיאבון, ותקבלו את אחד המקומות הכי טובים בביצה המקומית שלנו.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וכמובן שצריך לנצל כרגע את המבצע, בא לאכול אסאדו ואולי תחזור הבייתה עם לאון 4 עצבנית :wink:

או 370Z.

או SLS.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בסופ"ש האחרון רעייתי ואני לקחנו את יורשת העצר ושמנו פעמינו עין הודה. אני לא מתכוון לדבר בפעם-המי-יודע-כמה על כמה שהמנות שם טובות, המקום יפה והאווירה טובה - עצם העובדה שאנחנו חוזרים לשם פעם אחר פעם מעידה על כך יותר מכל.

הפעם דווקא הייתי רוצה לדבר על דוניה רוסה מזווית אחרת: צאצא ראשון מביא עמו המון התארגנויות ומצבים חדשים. פתאום מקפידים שהרצפה בבית תהיה כל הזמן נקיה (כי הקטנה כבר זוחלת וזה לא לעניין לתת לה לנקות את כל הג'יפה עם הבגדים), לפני הרתחת מים בקומקום מוזגים חלק מהם לבקבוק (כי היא יכולה לשתות רק מים רתוחים ואם היא תהיה רעבה בזמן שהמים רותחים... אתם לא רוצים לדעת מה יקרה) וכל יציאה מהבית הופכת למיני מבצע צבאי (כי צריך לקחת לפחות שלושה חיתולים, בגדים להחלפה, שני מוצצים מעוקרים, שני בקבוקים, מגבונים, משטח החתלה... להמשיך או שהבנתם את הרעיון?).

בחזרה לסופ"ש האחרון: בזמן שהמתנו למנה הראשונה (שקדי עגל, היה בנזונה), הקטנה החליטה שזה זמן טוב להוריד שליכטה כמיטב המסורת. לקחתי אותה לשירותים כדי להחליף לה, ולהפתעתי הרבה גיליתי פינת החתלה שהעיפה לי את הקוקיות: חוץ מהמשטח שאותו ניתן למצוא בכל קניון, היו גם חיתולים, ג'ל חיטוי, מגבונים ואפילו משחה לטוסיק.

בתור זוג ללא ילדים מעולם לא שמתי לב אליה. עכשיו, כשכבר יש לי מכונת קקי חייכנית ומתוקה בבית, אני אפילו לא מוצא את המילים להסביר לאלה שאין להם ילדים כמה זה משמח להגיע למקום שמתחשב עד כדי כך גם בפעוטות.

צדק זה שאמר שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

חזרנו עכשיו מביקור ראשון ובוודאי לא אחרון. תענוג צרוף. המקום, האנשים האווירה וכמובן האוכל. אורי-המון המון תודה ונעים להכיר. בוודאות ניפגש בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

בטח שמקפיץ..

אורי - תודה רבה על האירוח והפינוקים.

האוכל היה מעולה, המסעדה יפהפיה, האווירה מצוינת והלוקיישן בכלל.

ושלא נדבר על הנוף באופן כללי והנוף האיטלקי הנשקף מהמרפסת:wink:

כמובן הדרך, הכבישים, תענוג! (הסיבה למסיבה..)

להתראות שוב בקרוב.. :lol:

11174699_1098228953538977_5626872297563757068_o.jpg

11187413_1098228923538980_7147710668326459452_o.jpg

11203594_1098229050205634_2307415956836029670_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

כדי לחגוג את הודעת ארגון הבריאות העולמי בדבר מסוכנות הבשר האדום, נתאספתי עם חבר לארוחה בדוניה רוסה. אני קרניבור מאז שאני זוכר את עצמי, כיאות לבן של ארגנטינאי, וגם מתפעל את הפריז'ה בעצמי, ובנוסף אוכל בטובות שבתחום בת"א.

כלומר, בררן לא קטן.

לא תתפסו אותי מזמין סטייק במקום שהוא לא מסעדת בשר מומחית, כי אם הבשר לא מעולה, אני כבר מעדיף שיפודים ושות'.

אז אני גם לרב משלם דרך האף.

זה מה יש...

בדוניה אכלנו מנה ראשונה של מוז'חאס (שקדי עגל).

היה משובח. קריספי מבחוץ ונימוח מבפנים. כמו שצריך (וזה לא טריוויאלי).

למנה עיקרית חלקנו אנטריקוט אנגוס 600 גרם, מאוד שמן.

מכיוון שאני חובב שומן (וכאמור, תומך נלהב של איגוד הבריאות העולמי והמלצותיו!), לי זה התאים, והמלצר דאג לבדוק זאת מראש (שירות טוב. זה לא מתאים לכולם). האנטריקוט היה ממש טעים וממש לא יקר.

בסה"כ ארוחה ברמה הזו היתה עולה בת"א 50% יותר. לפחות.

הכל באותה אווירה נעימה, ואם לא הייתי צריך עוד לשוט בכביש החוף חזרה לת"א (In ESP We Trust), הייתי גם מתנחל קצת בפאב הצמוד והמאוד נעים.

בקיצור, אני נהיינתי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הג'לוב שישב מולך היה כוסית בלונדינית...:roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מצטרף להמלצות. השקדים הספציפיים עזרו לי להוריד את החסם שהיה לי לפני כלפי החלק הזה.

רכים, מלוחים במידה, הולכים טוב עם הצ'ימיצ'ורי.

האנגוס מצויין ומומלץ מאוד. מבאס שיוצא לי אותו אחת להמון זמן כי אשתי שהיא הפרטנרית העיקרית לא בקטע.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שהשרשור קפץ דווקא היום,

עפ"י המלצתכם אני והגברת הפכנו את המקום למסעדה הפיבוריטית, למזלי היום בערב אנחנו שוב שם!

(ואני בצום עד הכניסה למסעדה:evil::evil::evil:).

אוכל מהטובים שיש, אווירה מדהימנ ושירות לא פחות ממעולה, מומלץ בחום!

עריכה אחרונה על ידי bengee

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...