Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אח, דוניה רוסה..

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^

אתה צריך ללמוד להנות מהחיים ולא לשעבד את עצמך לאמונות תפלות :-P.

בכל מקרה, אולי אני אקפוץ לשם לזלול איזה סטייק לפני שאני נעשה רכוש המדינה.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעדה איכותית, אין מה לומר, אבל כדרכם של פורומים וירטואליים נדמה לי שאנחנו נסחפים מעט.

דעתי האישית: בפעם הראשונה נסעתי לשם במיוחד מנתניה, בדיעבד לא הרגשתי שזה היה מוצדק.

אשמח לבקר שם שוב אם אהיה בצפון אבל לא אסע לשם במיוחד. סה"כ עיירה נחמדה, בשר טעים,

שירות נורמלי, אבל לא נפלתי מהכסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

גם לי נראה קצת בעייתי שאומרים שמסעדה כלשהי היא ״הכי טובה בעולם״ וכו׳, זה סתם יוצר ציפיות גבוהות מאוד, ומעלה את מספר האכזבות. בכל מקרה, הזמנתי מקום למחר כי ממילא אנחנו אוכלים בהרבה מסעדות אז אין לי מה להפסיד.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בא אבל לא כשר יש אולי מסעדה כזאת כשרה?

אל גאוצ'ו בנתניה, סטייק חלומי, אם כי פעם האחרונה שאכלתי שם הייתה לפני משהו כמו 5 שנים. לא יודע מה הולך שם היום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את טנדוקה ביקנעם. הייתי שם לפני קרוב לארבע שנים, אין לי מושג איך היא כיום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו יודעים לטפל בחמולות קטנות (עד 110 סועדים), יענו חמולות שכנזיות.

110 סועדים זה 12-14 חמולות אשכנזיות! :roll::lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוניה רוסה היא לא המסעדה הטובה ביותר ובטח לא כשרה, היא כן מסעדת בשר רצינית שעובדת עם גריל פחם כבר עשר שנים.

יש כבישים טכניים ונופיים באזור, יש כפר אומנים יפה ומעניין שכדאי לבקר ביום דווקא, יש ברנש אמריקאי משעשע שמבשל בירה ביתית מעולה (אם כי לא עקבית) ובגדול יש אווירה קצת של דרום אירופה.

בקרוב אנחנו עורכים ערב קרניבורים, שזה אומר - ישיבה בשולחן אבירים גדול, נתחים גדולים של בשר, כלי עבודה והרבה יין שיספוג הכל. אנחנו מעדכנים בדף הפייסבוק אבל אם יש עניין אין לי בעיה להעלות פרטים לכאן.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברנש אמריקאי משעשע שמבשל בירה ביתית מעולה (אם כי לא עקבית) .

דני :)

לשמוע אותו מדבר על בירות בצורה ארוטית עם מבטא כבד, כשאתה שיכור, זה הערב הכי מוצלח שיכול להיות.

וכן, כמובן שעדכונים יהיו מבורכים.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את טנדוקה ביקנעם. הייתי שם לפני קרוב לארבע שנים, אין לי מושג איך היא כיום.

הייתי שם באירוע קטן לפני חודשיים לערך. בהחלט יש רמה.

הייתי בדוניה רוסה לפני מס' חודשים או שנה, היה טעים מאוד , לא נפלתי מהכסא.

הייתי בלימוזין מס' פעמים וממש התענגתי כל פעם מחדש. בפעם האחרונה התאכזבתי.

הקיצר, לא צריך לצפות תמיד לעקביות ו/או ליותר מידי.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...