Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

נהג שנדחף הוא נהג שנכנס לנתיב שלי לפני בצורה שמשאירה ביני לבינו רווח של פחות משניה וחצי, כלומר מציב אותי במצב של אי שמירת רווח. כמה עוד שטח כביש נמצא לפניו - לא רלוונטי לעצם ההידחפות אבל משפיע על הסיכוי שלו להשלים אותה בהצלחה.

לא שזה מוכיח משהו, אבל כמה מהנהגים שהתעקשת איתם באמת ויתרו על נסיון ההידחפות? אם הסרטונים פה הם אינדיקציה כלשהי - אז לא הרבה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהזיכרון שלך קצר וסלקטיבי, אני אזכיר לך:

אחרי שנידחפו ונידחפו, עצרתי את הנהגת האחרונה מלהידחף.

עבריינים כולם, כל עוד שאני חיכיתי, יכולתי להמשיך לחכות עוד שעה שם - לא "כולה עיכוב של שניה וחצי" כדבריך.

ברגע שעצרתי את השטף (לפי ההגיון שלך ושל אוטומטיק1, הייתי לא בסדר), יכולתי להמשיך בנסיעה שהופסקה ע"י עבריינים.

ד"א,

זכות הקדימה הייתה שלי לכל האורך.

תזכיר לי: מה רצית לומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הגיע לואללה

נדמה לי שכל הסרטונים מוכרים לנו

אבל קרדיט לפורום? יוק!

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהזיכרון שלך קצר וסלקטיבי, אני אזכיר לך:

אחרי שנידחפו ונידחפו, עצרתי את הנהגת האחרונה מלהידחף.

עבריינים כולם, כל עוד שאני חיכיתי, יכולתי להמשיך לחכות עוד שעה שם - לא "כולה עיכוב של שניה וחצי" כדבריך.

ברגע שעצרתי את השטף (לפי ההגיון שלך ושל אוטומטיק1, הייתי לא בסדר), יכולתי להמשיך בנסיעה שהופסקה ע"י עבריינים.

ד"א,

זכות הקדימה הייתה שלי לכל האורך.

תזכיר לי: מה רצית לומר?

נדב, אני הגבתי בנוגע לדיון כללי שהתקיים כאן ולא בקשר למקרה המובא בסרטון שצירפת.

אם להתייחס ספציפית לסרטון שהבאת, היה כפסע (פשוטו כמשמעו) בינך לבין התנגשות בין פינת הרכב שלה והכנף שלך, וזה כל מה שחשוב. לא העיכוב, לא של מי זכות הקדימה, לא זה שהביריונים מצליחים. הדבר היחיד שחשוב הוא הסיכון להתנגשות, ולא משנה מי יוצר אותו.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את הבת שלי בקניון, גם ככה באמצע צומת, האם אכנס לחניון כמו אדם נורמטיבי ואסתובב לצד השני כדי לצאת? לא... אני פשוט אסע נגד כיוון התנועה, בואו אחריי!

אמצע הלילה, אני לוקח פניה טיפה מהר (35-40) תוך כדי שאני מסתכל על התנועה המגיעה משמאל... למה שחיכה לי 5 מטר בתוך הנתיב השתלבות לא ציפיתי, אידיוט.

ואם כבר בפניות פרסה עסקינן... פרסה מנתיב ישר תוך כדי שממול הרמזור ירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרון להיום

רואה 2 נערים (גם זה בקושי) על חשמליים.. אז עובר לשמאלי.. הופה, רגע לפני שאני עובר את הצומת חבר שלהם מצטרף בהפתעה מצד שמאל..

ואז שאלתי אותם אם בא להם להדרס, והתחיל אחריי מרדף עם צעקות.. משעשע.

עד סוף החופש הגדול אני צופה פה לקט!

*באיזשהו שלב סתם לחצתי גז בניוטרל כדי שיחנקו מהסולר... תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה, האם אפשר להגיש תלונה אם אני בא למשטרה עם סרטון והאם מטפלים בזה?

לא מדבר על כל עברה קטנה, אלא מקרים שבהם אני נאלץ לבצע בלימת חירום בגלל איזה מפגר או לרדת לשוליים כי מישהו החליט לצאת לעקיפה מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אני הגבתי בנוגע לדיון כללי שהתקיים כאן ולא בקשר למקרה המובא בסרטון שצירפת.

אם להתייחס ספציפית לסרטון שהבאת, היה כפסע (פשוטו כמשמעו) בינך לבין התנגשות בין פינת הרכב שלה והכנף שלך, וזה כל מה שחשוב. לא העיכוב, לא של מי זכות הקדימה, לא זה שהביריונים מצליחים. הדבר היחיד שחשוב הוא הסיכון להתנגשות, ולא משנה מי יוצר אותו.

הדיון הכללי = מציאות בכבישים = סירטונים שמועלים לפה.

אתה צודק, כולם אשמים ועבריינים חוץ ממך.

אתה פשוט לוקה בתסמונת האישה המוכה.

כבר אין לי כח אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה, האם אפשר להגיש תלונה אם אני בא למשטרה עם סרטון והאם מטפלים בזה?

לא מדבר על כל עברה קטנה, אלא מקרים שבהם אני נאלץ לבצע בלימת חירום בגלל איזה מפגר או לרדת לשוליים כי מישהו החליט לצאת לעקיפה מסוכנת.

כן.

כל עבירת תנועה.

גם בלי סרטון. את זה שמור למשפט.

אתה מביא את כל הפרטים הרלוונטיים ושולחים לבעל הרכב דו"ח. רק לא ידוע לי האם אצל התורן בתחנה או דווקא בתנועה

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, כולם אשמים ועבריינים חוץ ממך.

אתה פשוט לוקה בתסמונת האישה המוכה.

כבר אין לי כח אליך.

הא? Eh? Que? چه? شو? CVPIONE?

הייתי נעלב, אם היה לי מושג על מה לעזאזל אתה מדבר....

הדבר היחיד שאני מבין הוא שאתה ממשיך להתחמק מהפואנטה והיא שסדר העדיפויות שלך (לפיו הבטיחות שניה לשמירה על זכות הקדימה) עקום.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מרגיש שאתה חייב לשמור על הזכות שלך בכביש גם במחיר הסתכנות בתאונה הבעיה היא בך. אם נתת למטומטם להידחף לפניך, מנעת צרות לעתיד. למה אתה מרגיש שדפקו אותך?

איך שאני רואה את זה, גם אתה וגם הבבון פועלים מאותו דחף - לא לצאת פראייר בכל מחיר. ההבדל בניכם הוא שלך יש יותר הבנה בחוקי התנועה. אם כולם היו נינוחים יותר ולא מרגישים כמו יהודים נרדפים שכל רגע מישהו הולך לעקוץ אותם, להרוויח על חשבונם או להשמיד אותם מהעולם, היה הרבה יותר נעים בכבישים ובכל מקום.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את הבת שלי בקניון, גם ככה באמצע צומת, האם אכנס לחניון כמו אדם נורמטיבי ואסתובב לצד השני כדי לצאת? לא... אני פשוט אסע נגד כיוון התנועה, בואו אחריי!

אמצע הלילה, אני לוקח פניה טיפה מהר (35-40) תוך כדי שאני מסתכל על התנועה המגיעה משמאל... למה שחיכה לי 5 מטר בתוך הנתיב השתלבות לא ציפיתי, אידיוט.

ואם כבר בפניות פרסה עסקינן... פרסה מנתיב ישר תוך כדי שממול הרמזור ירוק

היית פותח את הלב ומציע לאדון טרמפ.

גם מונע ממנו סכנה וגם עושה מעשה טוב.

אבל אתה בוחר להעיר לו כמו ערס, מסנן "אידיוט" תוך כדי נסיעה. לפחות היית עוצר ומסביר לו בנועם שזה מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבן אדם בן 60 70 יודע שלעמוד על נתיב השתלבות ב4 בבוקר זה לא הדבר הכי בטיחותי שיש, גם בלי שבחור צעיר יגיד לו. כמובן שקל למצוא איפה אני לא בסדר.

אני לא חייב לו כלום ובטח שלא לתת לו טרמפ שיתן לו ח"ח למעשה האווילי שלו.

ועם הלבוש שלו אני מניח שהיעד שלי לא היה המקום אליו הוא ייחל להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...