Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(יעוץ ברכישת רכב עד) 40K

dj gozlan
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן מומחים מה שלומכם?

אני במשך שבועיים מחפש רכב ועד שאני ננעל על רכב מסויים מישהו בא ומוריד לי את האויר על משהו שלא טוב ברכב..

מבקש עזרתכם..

אני מחפש רכב משפחתי,שיראה גם צעיר או מבחינתי מנהלים אפילו..

מחפש שהרכב יהיה נוח,שיראה מרשים,שיהיה אמין,טיפולים זולים ואם אפשר חסכוני בדלק..

הנסיעות שלי בעיר הם 70% בעיר

חשבתי על מאזדה 3,מאזדה 6,על איבנטיס,על טויוטה,אני כבר כולי מבולבל

אמרו לי שהמאזדות אוכלות ים דלק..

ראיתי גם קאיה מרשימה...

בבקשה תנו לי כיוון,אני כבר מבולבל וחייב רכב

תודה רבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר:

אוונסיס היא מכונית מנהלים של טויוטה.

שילוב של רכב מנהלים+צריכת דלק טובה+תחזוקה זולה מאוד במוסך לא הולך ביחד.

ב-40,000 אפשר למצוא מאזדה 3 עם נפח מנוע 1600 יוצאת ליסינג/השכרה או עם מנוע 2000 שרובן היו פרטיות.

החסרון לגבי מנוע 2000,שהוא שתיין מעט יותר (בעיר זה יוצא 1-1.5 ליטר דלק לק"מ יותר מאשר 1600),בבינעירוני ההבדלים קטנים הרבה יותר.כמו כן,הביטוח של מנוע 2000 יקר יותר ובמיוחד לנהג חדש /צעיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסגרתי על מאזדה 3 ומשהו עוצר אותי מפחד..

הגעתי למגרש מכוניות,ראיתי מאזדה 3 2008 יפייפיה עם 140 אלף קילומטר,הוא הגיע איתי ל 44000 שקל

המחיר מאוד מפתה אבל אמרו לי שלא כדאי להתעסק עם מגרשים כי הם מכירים את כל מכוני הבדיקה בעיר גם..

אני פוחד שיעבדו עלי,כי במחיר הזה אני יכול להשיג רק שנת 2007.

דבר נוסף שרציתי לשאול עד איזה יד זה סביר ליקנות 2007 ועד כמה ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסגרתי על מאזדה 3 ומשהו עוצר אותי מפחד..

הגעתי למגרש מכוניות,ראיתי מאזדה 3 2008 יפייפיה עם 140 אלף קילומטר,הוא הגיע איתי ל 44000 שקל

המחיר מאוד מפתה אבל אמרו לי שלא כדאי להתעסק עם מגרשים כי הם מכירים את כל מכוני הבדיקה בעיר גם..

אני פוחד שיעבדו עלי,כי במחיר הזה אני יכול להשיג רק שנת 2007.

דבר נוסף שרציתי לשאול עד איזה יד זה סביר ליקנות 2007 ועד כמה ק"מ?

2008 עם 140 אלף ק"מ?

נתונים די גרועים.

עדיף לך לרדת בשנתון, ולקחת רכב שמור יותר עם פחות ק"מ.

יש מאזדות 3 למכירה כמו זבל, למה להתקע דווקא על זאת שפחות שמורה?

לאיזה מגרש הלכת?

עדיף ללכת למגרשים של היבואנים (כלמוביל טרייד אין, קרסו טרייד אין וכו') או לחברות הליסינג (אלדן, אלבר, באדג'ט וכו').

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למגרש גדול שנחשב אמין (של חברות השכרה וליסינג),

תחפש:

מאזדה 3, שנתון גבוהה, תמורה טובה למחיר.

טויוטה קורולה רובוטית, אמינות הגיר מעורערת, לא בטוח שתסתדר איתו, צריך נסיעת מבחן קודם.

מיצובישי לנסר קלאסק, נחשבת מיושנת אך אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה רובוטית אכן מכונית חסכונית, אבל הגיר שלה זה מכה ואחר כך יהיה לו קשה למכור עוד יותר, גם ככה יהיה לו ק"מ גבוה + גיר רובוטי. זה אחלה מתכון להתקע עם הרכב או למכור אותו במחיר מצחיק לטרייד אין.

אני דווקא הייתי מתעקש עדיין בתקציב הזה על רכב דיזל, אפילו בחריגה קלה, זה יותר משתלם מבנזין. גם מבחינת עלויות אחזקה ובעיקר מבחינת צריכת הדלק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...