Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר של איביזה FR

MiT5
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אני כותב פה הרבה לדעתי זה לכאן, אם לא תעבירו.

יש בעיה בלחיצה חבר על איביזה שהוסיפו לה קצת שטויות כנראה גרם לבעיה כלשהי בגיר.

מכשיו ההילוך הראשון מסרב להכנס. האם ידוע הבעיה.

אני לא מכי את הרכבים, הצאתי לו לפרק את הגיר ולבדוק, האם משהו יודע אולי לפני שאנחנו מפקים, האם יכולה להיות זו בעיה חיצונית כלשהי, או שזה באמת פירוק הגיר ובדיקה של מה הלך בפנים, אם כן בלאי או הרס של מה יכול לגרום לתופעה כזאת? זה קרה אחרי לחיצה מהמקום, הרכב מוצא בבמנוע 200 סוסים, קגם בסביבות ה28.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון רכבים שנוסעים יותר חזק, והגיר מחזיק.

מתי הוחלף שמן?

לא נכנס גם בדאבל קלאץ?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשם MiT5, יש איביזות חזקות יותר והגיר מחזיק מצויין, יכול להיות אבל שנגרם נזק, אולי מוביל הילוך בגיר, שייקפוץ לרון לבדיקה לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את כבלי הילוכים כנראה יצאו מהמקום או מהאיזון, זה קרה לי בלאון שבוע שעבר.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם ניסית ולא הצלחת, לפני שבטעות תהרסו משהו וזה יעלה לכם הרבה כסף, קפצו למוסך רון, אין מומלץ ממנו למכוניות VAG, מאמין שהוא יעלה על הבעיה במהירות ומקצועיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מומלץ ממנו לוואג, אחרי שרון יכניס אותך לברוך וישפוך לך מנוע עם אבחונים של כפר קרע והמון פוליטיקה אתה תסכים.

לא יודע לגבי זה ואני גם לא הייתי רוצה להיכנס לזה, לפי מה למדתי בחיים - לכול כלל יש יוצא מן הכלל, וגם אם יש אמת בדברייך אני מאמין שכדאי שקודם תסביר את עצמך כשאתה רושם דבר כזה, לכול אחד יש זכות להביע דעה אבל מן הראוי הוא שתסביר את דעתך כדי שנדע אם לבחור להתייחס אליה או שהיא סתם הוצאת דיבה על בעל מקצוע כזה או אחר.

אני מאמין שכולם ישמחו לדעת במה מדובר. ברצינות.

כרגע, ללא הסבר כזה או אחר זו פשוט הוצאת דיבה לכול דבר ועניין. והסבר שתקף אלייך ולא לאיזה בן דוד רחוק שטיפל אצל רון ואז נסע על 280 קמ"ש בלי שמן ומים וגמר את המנוע ומאשים בזה את רון, או כול מוסך לצורך העניין.

(אני לא ציני בכלל, כי כבר היו מקרים מעולם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את הסיפור פעם בדיון המלצות על רון (וקיבלתי מרון הודעות פרטיות בסגנון מכוער מאוד, במיוחד שאני יודע מה התנהל שם בדיוק ), הוא שכנע את המנהלים למחוק (כי הסיפור לא שלי אישי, אלה של חבר קרוב מאוד.)

חבל שהמלצתי לו על רון, מתחרט על כל רגע (וגם הוא).

בקיצור, נכנס 20vt ולא פעם אחת לרון בטענה לרעשים משסטומים וראש מנוע, רון עיקם פנים ללקוח בטענה ש״ככה זה איביזה״ לאחר כמה דקות הלך המנוע קומפלט באמצע איילון.

דווקא איציק vr דיווח והתריע על לחץ שמן נמוך ואני כמו מטומטם אמרתי לחבר שלי ״אין מצב שרון טועה, הכי מבין בוואג בארץ, אם הוא אומר לך שזה תקין אל תשבור את הראש״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...