Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות לא נעימה, למרות שעוד לא קיבלתי שירות ומדוע לא כדאי לפנק רכב מתוצרת קיה

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 4232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אותו דבר מוסך מורשה של פיאט 500 שקל פילטר שמן ושמן מנוע , לא מתביישים!!!!

ועוד חוויה לא נעימה שעברתי במוסך שמשון ביהוד, המוסכניק אמר לי שהוא שם לחץ אוויר 32 , בדקתי יום אחרי זה והצמיגים היו על 25 , 27 , כנ"ל לגבי בדיקת בלמים , לא פירק גלגל אחד , ואמר לי שהם תקינים .

ראיתי את האוטו כל הטיפול , וחצי מהדברים שאמר שלי שהוא עשה , בבבדיקה שלי , הוא לא עשה כלום .

חבל .

באיזה רכב מדובר? אני בגרנדה פונטו עלה לי לפני שנה פחות מ300 ש"ח (כולל) פילטר+שמן סינטטי של פז במוסך שמשון ביהוד.

על מה לקחו 500? ומי טיפל לך באוטו בצורה כזו? אני מכיר את חיים,אהרון ועוד אדם מבוגר וכולם מאוד אדיבים וטיפלו בשתי הפיאטים שלי במיקצועיות- יש שם כיום מישהו חדש? (בשבוע הבא קופץ לטיימינג)

ושאלה קטנה- אני גם רוצה לעשות טיפול החלפת מסננים/נוזלים/מצתים בגרנדה 1.4L שלי- האם אני צריך להחליף את בורג הריקון של שמן המנוע/אדם/שיבא? והאם חייב מפתח מומנט לבורג השמן ולמצתים? (כמה N/M?) וכמה אמור לעלות?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי רק מה הטעם להחליף שמן בריו(!) אחרי 8K ק"ם? זה לא איזה אודי S3 עם מנוע טורבו מתקדם ששם כדאי להחליף כל 5-10K תלוי ברמת הדאגה לרכב. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...