Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת נזק משוערת, לפי תמונות

haim.bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 4203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו רכב שהלכתי לבדוק (לפני בדיקה במכון) אשמח לדעתכם.

האוטו מבחינת טיפולים טופל לפי הספר. כל דבר הכי קטן טופל, לכן העניין החיצוני פחות קריטי אבל רציתי לדעת בערך ככה יעלה לתקן את הנזק

IMG-20120824-00345.jpg

IMG-20120824-00346.jpg

IMG-20120824-00347.jpg

זו תמונה של הדלת הימנית האחורית , כנראה שהשתפשפה בקיר

IMG-20120824-00348.jpg

IMG-20120824-00349.jpg

IMG-20120824-00350.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהתמונות, אמנם קטן, אך בכל זאת...יש נזק שבקושי נראה לעין והייתי מציע לך לא לגעת.

למה לא לגעת? כי בחלק השני של התמונות יש נזק שנראה שיעלה סכום לא קטן על מנת לתקן כמו שצריך.

זה לא נראה כמו שיפשוף בקיר, זה נראה כאילו מישהו נהג ממש בחוסר זהירות ואולי אפילו תאונה.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהתמונות, אמנם קטן, אך בכל זאת...יש נזק שבקושי נראה לעין והייתי מציע לך לא לגעת.

למה לא לגעת? כי בחלק השני של התמונות יש נזק שנראה שיעלה סכום לא קטן על מנת לתקן כמו שצריך.

זה לא נראה כמו שיפשוף בקיר, זה נראה כאילו מישהו נהג ממש בחוסר זהירות ואולי אפילו תאונה.

אשמח אם תפרט.

לגבי הטמבונים לא אכפת לי להשאיר אותם ככה מאחר ואשתי בטח תעולל להם דברים גרועים יותר...

מצד שני הדלת באמת מטרידה אותי. אמנם האוטו עבר בדיקה עם אדם אחר שרצה לקנות את הרכב ( אני שוקל לקנות ממנו את התוצאות) ואמר לי בטלפון שאין משהו רציני. אם היתה תאונה והיתה פגיעה מלבד הדלת היו מציינים את זה , לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות אני מבין שהרכב הוא מסוג פוקוס 2006-2008.

השפשופים בטמבון נראים כלום ושום דבר.

שריטות ניתן לצבוע.אם יש שבר רציני מחליפים.לא שווה להתעסק בכל מקרה רוב הסיכויים שישרט שוב...:-P

בכל זאת תנסה לראות אם הרכב קיבל מכה יותר רצינית (מניסיון) והפנסים הראשיים מיושרים ללא רווחים ביניהם לטמבון - למרות שעל פני זה לא נראה כך.

אני לא הייתי נוגע אם אין נזק גדול יותר.

לגבי הדלת - קצת קשה להבין אם יש כיפוף בפח אך עבודת צבע טובה תסתכם ב1500 ש"ח להערכתי.

אם שריטות לא עמוקות גם פוליש יכול להעלים אותם אך יש להתייעץ עם בעל מקצוע אמין.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעת 2 הפגושים ברמה גבוהה פלוס הדלת צריך לעלות פחות מאלפיים, בכנף לא הייתי נוגע.

אגב זה רק אני או שהצבע של הפגוש האחורי והכנף לא זההים.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה נראה אבל אין לקבוע בודאות מתמונה בלבד (למרות שניתן ראות באור שמש באופן ודאי).

לפותח השרשור , אם מצב הרכב לא יוצא מהכלל מדוע לא לחפש רכב שמור יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעת 2 הפגושים ברמה גבוהה פלוס הדלת צריך לעלות פחות מאלפיים, בכנף לא הייתי נוגע.

אגב זה רק אני או שהצבע של הפגוש האחורי והכנף לא זההים.

אכן, בהיסטורית טיפולים ראיתי החלפת פגוש! כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה נראה אבל אין לקבוע בודאות מתמונה בלבד (למרות שניתן ראות באור שמש באופן ודאי).

לפותח השרשור , אם מצב הרכב לא יוצא מהכלל מדוע לא לחפש רכב שמור יותר?

אני אמנם לא מחפש הרבה זמן, אבל מה שלי היה חשוב זה פוקוס TREND-X יד 1, פרטית עם הסטוריית טיפולים מסודרת במוסך מורשה וכמובן שבבדיקה לא יעלו ממצאים קריטיים.

בנוסף אני קצת מוגבל בתקציב, 40,000 ש"ח.

האוטו עונה על כל הקריטריונים (שלדעתי חשובים יותר) אבל מבחינה חיצוניות הוא לא משהו. למרות שכמו כתבו קודם אשתי תדאג שהשריטות האלה יראו כמו כלום. לכן אני רוצה להעריך את הנזק כדי שאוכל להחליט אם שווה לתקן או לא ובנתיים להוריד את שווי הרכב בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציינו במכון?

האם הרכב עבר פגיעה כלשהי?

הרבה מהמכונים מקלים בממצאים וחלקם מחמירים.

אין לי כרגע בדיקה, רק דיברתי עם בחור שהיה לפני ובדק את האוטו ב"טסט השרון", הוא טוען שאין שום פגיעות או בעיות קריטיות.

אני מתכוון לקחת את האוטו לבדיקה בעצמי בהמשך השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...