Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה קרסו לא מביאים רנו דאסטר לארץ?

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלי,

פנה לבחור הזה, רועי:

שלום,

שמי רועי שחורי ואני מנהל שיווק בחברת קרסו.

אשמח מאוד אם תיצור עימי קשר לטלפון 08-8631527 או לתיבת האימייל: [email protected]

אני מודה לך וממתין לשוחח עמך.

בברכה,

רועי שחורי

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג'יפ דאסטר שיובא בשנת 1990 לא היה מיוצר על ידי דאצ'יה, אלא על ידי חברה אחרת - ARO (ר"ת של AUTO ROMANIA), שהתחילה את דרכה בשנות ה 50 בייצור העתקים של גיפ גאז רוסי.

אני לא בטוח שהיה קשה ממשי בין החברות, מעבר לשימוש במכלולים של רנו.

בוודאי שהיה קשר.

הארו שווק ונמכר כדצ'יה דאסטר ברוב המדינות בהן נמכר.

במכוניות שנמכרו בארץ הופיע סמל של דאצ'יה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הבא ניתן לראות את הדא'ציה דאסטר נוסעת בארץ, כאשר חברת השיפורים רסטה לכלי 4X4 הביאה אותה על מנת לטעם מיגונים לרכב הנ"ל ניתן לסרטון לדבר בעד עצמו.

http://www.youtube.com/watch?v=Unl2B8Qctc0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר הסחבק בסרטון של י.ל1; הרכב הזה יהיה הצלחה מסחררת רק אם יתומחר נכון.

בפחות מ120K לtop spec ובמחיר של קליאו (90K?) להנעה קדמית הדבר הזה ייחטף כמו לחמניות חמות, בעיקר בגלל שזה יהיה רכב הדיזל-ידני הזול בארץ.

ב160~ אף אחד לא יטרח לעשות נסיעת מבחן אפילו.

לצערי, אני לא נשאר אופטימי, המיסוי הירוק שמדרג את ה 1.5DCi ברמה 14 לא משאיר סיכוי שזה יקרה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

נחשפתי לעוד דגם של דאצ'יה, שלדעתי יכל להצליח טוב מאוד בארץ -

Dacia Lodgy

מדובר במיניוואן על בסיס לוגאן, אבל ארוך יותר, מעוצב יותר, ופחות ספרטני ומסחירי.

ועדיין, פשוט ועממי מאוד, מנוע 1.6 8 שסתומים של רנו. יש גירסת 7 מושבים ו-5 מושבים. עולה בגרמניה החל מ 9900 יורו. (פולו בסיסית עולה באיזור 12.000 יורו).

44.jpg

33.jpg

22.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי- טרי מהתנור, למי שמעוניין במשהו קצת יותר ספורטיבי-

http://www.touringcartimes.com/2013/03/25/dacia-dealer-team-unveils-new-stcc-challenger/

גם אני הייתי שמח לראות את מגוון הדגמים של דאצ'יה בארץ. אולי לנציגים של קרסו בפורום יש מידע נוסף בנוגע ליבוא אפשרי.

חג שמח,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשפתי לעוד דגם של דאצ'יה, שלדעתי יכל להצליח טוב מאוד בארץ -

Dacia Lodgy

מדובר במיניוואן על בסיס לוגאן, אבל ארוך יותר, מעוצב יותר, ופחות ספרטני ומסחירי.

ועדיין, פשוט ועממי מאוד, מנוע 1.6 8 שסתומים של רנו. יש גירסת 7 מושבים ו-5 מושבים. עולה בגרמניה החל מ 9900 יורו. (פולו בסיסית עולה באיזור 12.000 יורו).

בתור רומני גאה :) אני שמח לראות שאוהבים את הרכבים של DACIA, לפני כחצי שנה הייתי ברומניה ונסענו על דאסטר ועל הסנאדרו סוג של רכב מיני,

הרכבים מדהימים, ובכלום כסף, צילמתי אותם מלא באולמות תצוגה ברומניה,

חבל באמת שקרסו לא מייבאים אותם.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את ה Lodgy למרות שאני לא רומני :lol: ,

אלא בגלל שהוא לוקח את הרעיון הטוב של לוגאן MCV צעד אחד קדימה.

רכב 7 מקומות מרווח - 7 מושבים בגודל מלא, בלי פוזה, בלי ניחוח יוקרתי, זול פשוט, חסכוני יחסית ואמין (באמת אמין), בעל מתלים שסופגים כל דבר.

אגב, בדור החדש של לוגאן יש כבר מערכת ESP (שיווק הדור הקודם הופסק בגלל שלא הייתה לו מערכת זו) כך שיכול מאוד להיות שהיבוא יחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם לפני כחצי שנה,

הדגם הכי מאובזר,

תפור בצבע לבחירה מבפנים, עם גגון, מגן קדמי תחתון, ומדרגות בצד, כולל גלגלי סגסוגת קלה.

image.jpg

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלודג'י מבוסס על שלדה של רנו סניק ועולה בחו"ל חצי ממנו.

אם התמחור שלו היה 80,000 שקלים, הוא היה יכול להיות להיט בקרב מי שמחפש מיני-ואן חדש בתקציב מוגבל.

חבל שדאצ'יה מזלזלים בבטיחות (ללודג'י יש רק 3 כוכבים).

גם רכב שנועד לשווקים מתפחתים אסור לחסוך בבטיחות (ע"ע סקודה ראפיד שקיבלה 5 כוכבי בטיחות).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו יכולת שטח אתם מתלהבים בדיוק?

זה לא רכב שהייתי מצרף אלי לטיולים, וזה לא רכב שהייתי נוסע בו בעצמי לטיול שטח.

כן, זה כנראה יותר עביר ממאזדה 3 בליסינג, אבל מכאן ועד לקרוא לזה רכב שטח המרחק רב.

אני לא יודע כמה מכם תכננו מסלול שטח, אבל חייב לומר שאין מצב שהדבר הזה היה מחזיק מעמד לאורך זמן במסלולי השטח בארץ.

אל תאמינו לסרטון היפה מטעם היצרן/משווק. מטרתו למכור לכם את הרכב, לא להעביר אתכם מכשולים, ובוודאי לא לוודא שהדבר הזה לא יתפרק לכם בידיים.

הדבר הזה לא יעבור את המסלול של נחל צין, שהוא בסיסי, יפה מאוד ועם כמה אתגרונים שכל רכב עם הילוך כח יעבור.

זה לא רכב שטח יותר מאשר דייהטסו טריוס ודומיו, רק שאמור להיות זול, ובייבוא של קרסו.

זול וקרסו לא הולך ביחד.

בקיצור - לא לטעמי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו יכולת שטח אתם מתלהבים בדיוק?

זה לא רכב שהייתי מצרף אלי לטיולים, וזה לא רכב שהייתי נוסע בו בעצמי לטיול שטח.

כן, זה כנראה יותר עביר ממאזדה 3 בליסינג, אבל מכאן ועד לקרוא לזה רכב שטח המרחק רב.

אני לא יודע כמה מכם תכננו מסלול שטח, אבל חייב לומר שאין מצב שהדבר הזה היה מחזיק מעמד לאורך זמן במסלולי השטח בארץ.

אל תאמינו לסרטון היפה מטעם היצרן/משווק. מטרתו למכור לכם את הרכב, לא להעביר אתכם מכשולים, ובוודאי לא לוודא שהדבר הזה לא יתפרק לכם בידיים.

הדבר הזה לא יעבור את המסלול של נחל צין, שהוא בסיסי, יפה מאוד ועם כמה אתגרונים שכל רכב עם הילוך כח יעבור.

זה לא רכב שטח יותר מאשר דייהטסו טריוס ודומיו, רק שאמור להיות זול, ובייבוא של קרסו.

זול וקרסו לא הולך ביחד.

בקיצור - לא לטעמי.

לטעמך זה אולי לא , אבל לטעמם של הרבה באירופה זה בהחלט קלע..

מציע לך להיכנס לרשת ולעשות קצת גוגל , תופתע לראות עד כמה הרכב עביר , אבל כאשר מגיעים עם דעה מוכתבת מראש זה בעיה.

דרך אגב , הרכב מראה עמידות גבוהה במדינות מזרח אירופה לשעבר עם תשתיות מחפירות ומבחני עבירות על בסיס יומי ,זה לא לנד קרוזר אבל הוא בהחלט נותן תמורה גבוהה למחיר המצחיק שלו בחו"ל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, העיקר לקפוץ למסקנות שאנשים מגיעים עם דעה מוכתבת מראש. או שנעלבת בגלל שאני סבור שטריוס אינו רכב שטח...:-( לא זו היתה הכוונה, ואני מתנצל אם פגעתי.

העניין הוא שהסתכלתי היטב בסרטון הראשון, השיווקי, חיפשתי ידית קטנה של הילוך כח. עצרתי את הסרטון כשהיה זום על הכפתור העגול של ה 4X4 וחיפשתי LOW. לא היה.

אז רכב שטח זה לא.

אני לא מחפש שהוא ישתווה ללנדקרוזר, גם טראנו / ג'ימני/ פאג'רו - יספיקו. אפילו רודאו יעבור איפה שיצירת האמנות הזו תיעצר.

מה לעשות, כשכותבים על רכב שטח, בדמיוני אני רואה אותו בנגב שלנו, ולא בשבילים עם מעט מים ובוץ שמתחתיהם יש קרקע מוצקה כמו בסרטון.

טוב, זיק ומחמל - אני מוציא מהרשימה. ורדית ועשוש שכל רכב שטח עם הילוך כח יכול לעבור - הוא לא יעבור. (ניחא, הרבה יותר יפה לנסוע דרך נחל עשוש במקום לעלות את המעלה). אתה עליה להר כיפה - לא בטוח. מעלה יאיר אחרי עבודות המע"צ - הוא יעבור כנראה. נחל צין בספק, נקרות - הוא כנראה יעבור, ויגררו אותו במדרגה של הנקרות, אח"כ אין בעיות, מעלה נוח - כשמו כן הוא - נוח. ציר הנפט יפרק אותו לחתיכות, גם אם יגיע שלם לכביש. נחלים גדולים - אין בעיות עבירות - יעבור בקלות. איזור חולות ניצנה - אני מניח שהוא קל ולכן נוריד אוויר והוא יעבור, נחל אלות...בספק, למרות שאין אתגרי עבירות אמיתיים. את הר חמרן הוא יראה מלמטה, ועוד ועוד מגבלות בשטח. אז למה זה טוב?

לדעתי עדיף לרכוש משהו אחר באותו כסף שקרסו (הי"ד) יבקשו עבורו. אישית, אני מעדיף אפילו את הטריוס שלך על פניו, שלא לדבר על XV ידני או פורסטר ידני משומש.

העיקר שאתם מתלהבים, ואני בא עם דעה מקובעת מראש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מבין כלום בנהיגת שטח אבל נראה לי טיפה יהיר מדי לקבוע עובדות כאלה בלי לנהוג ברכב בכלל.

לא חושב שההשואה לג'ימני ושאר הג'יפים שרשמת נכונה. הרכב הזה הוא יותר בסגנון של היטי רק זול ופשוט יותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...