Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול אורות הדרך הקדמיים ברכבי VAG (פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה)

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כמה סיבות שאני יכול לחשוב עליהם למה לבטל את האורות ערפל בסיבובים.

הסיבה העיקרית שבגללה שאלתי פשוט כי זה מכוער!

זה נותן לי הרגשה כאילו אני איזה מונגולי שלא יודע מה הוא עושה בסיבוב אז זה גם מדליק לי עוד פנס כאילו אני בשיעור נהיגה

זה מפריע לי, לא עוזר לי בנהיגה,

כי גם ככה זה עושה עור רק לאיזה מטר, ולדעתי אין שום תרומה לבטיחות הנסיעה.

וכל הכבוד למהנדסים הגדולים שיושבים ושוברים את הראש איזה מלפפונים להוסיף לאוטו שיהיה יחודי ויותר נח,

אבל לפעמים הם קופצים מעל הפופיק - שווה ערך saab 9000 drive by wire ועוד מליון דוגמאות שאני יכול להביא זה הראשונה שקפצה לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה נותן לי הרגשה כאילו אני איזה מונגולי שלא יודע מה הוא עושה בסיבוב אז זה גם מדליק לי עוד פנס כאילו אני בשיעור נהיגה

.

קטונתי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לבטל אורות יום מסוג DRL. מילא אם היה מדובר באורות דרך רגילים שהדלקתם עוד מבזבזת משהו (וגם זה בקושי). אורות DRL ייעודיים הם בעלי הספק נמוך שאין לו שום משמעות מורגשת לגבי צריכת דלק או אורך חיי הנורות ובטח שלא לגבי מצב מערכת החשמל והמצבר ברכב, שום כלום! כפי שאמרתי, גם להדלקת אורות דרך רגילים בקושי יש השפעה.

מה זה אורות DRL ? הרי שמפעילים את הרכב ויש 3 מצבים.

1. מצב ראשון מבלי לגעת במתג האורות, האורות דלוקים ומאירים כמו בלילה אבל אין תאורה פנימית של הסל"ד .

2. מצב שני, סיבוב אחד ימינה, האורות חירום ( או איך שקוראים לזה ) דלוקים וגם התאורה הפנימית. בלילה בקושי רואים

אור, אין לי מושג למה משמש המצב הזה ( ?!?!!?!? )

3. מצב שלישי, אור שמשמש לנסיעה בלילה וגם התאורה הפנימית דולקת

עכשו, למה מצב 2 הוא לא במקום מצב 1 ?!?! לא מבין את ההגיון שמאוחרי הדבר הזה.

האורות חרום ממש בסדר לנסיעה ביום.

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפריע לי, לא עוזר לי בנהיגה,

כי גם ככה זה עושה עור רק לאיזה מטר, ולדעתי אין שום תרומה לבטיחות הנסיעה.

וכל הכבוד למהנדסים הגדולים שיושבים ושוברים את הראש איזה מלפפונים להוסיף לאוטו שיהיה יחודי ויותר נח,

אבל לפעמים הם קופצים מעל הפופיק - שווה ערך saab 9000 drive by wire ועוד מליון דוגמאות שאני יכול להביא זה הראשונה שקפצה לראש.

לי זה דווקא מאוד עוזר בשעות החשיכה, במיוחד בכבישים חשוכים מאוד או בחניונים חשוכים מאוד.

דווקא אין לי טענות לגבי האורות עוקבי הפנייה.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תאוריה עברת? אז איך יכול להיות שאתה לא יודע מה זה אורות חניה?!

מה הקשר אורות חניה ?

מחיפושי ברשת DRL זה

Daytime Running Lamp

שה בדיוק מה שדיברתי על מצב 2 באוטו, הרי מצב 1 זה אורות כמו בלילה ולא אורות יום (כמו מצב 2 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמה שחלק מהכותבים אינם מבינים זו העובדה שיש הבדלים מסויימים ביישום מערכת DRL אצל יצרנים שונים ודגמים שונים.

יש מודלים שבהם מערכת DRL מופעלת ומדליקה רק שורת לדים בקדמת הרכב - פנסים אחוריים או תאורת מחוונים אינה כלולה .

יש מודלים שהמערכת דומה אך מפעילה פנסי חזית ייעודיים שאינם לדים ואינם פנסי מעבר (אור נמוך). אם מפעילים ידית אורות הם

כבים. תאורה אחורית יכולה לא לעבוד במקביל או כן.

יש מודלים בהם הDRL משתמש בפנסי אורות המעבר. גם מצב זה מתחלק ל 2 : או בהפעלה מלאה או בעוצמת תאורה חלקית.

למשל ספציפית באיביזה דור אחרון : מופעלים פנסי אור מעבר בעוצמה רגילה , אורות חנייה קדמיים ואחוריים כרגיל , מנוטרלים

תאורת לוחית זיהוי ותאורת לוח מחוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי לבטל את הפנסים עוקבי פניה, יש לזה סיבה! גם ככה זה לא מועיל בגרוש, אז למה להיסתבך עם איזה שוטר דפוק שהחליט שהדלקת את אורות הערפל ובא לו לידפוק לך דו''ח כי הוא לא סיים את המיכסה היומית?

זכור לי שמישהו פעם היתלונן על זה פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי את ההוראות ולא הצלחתי לבטל .

יש פה מישהו עם סיאט איביזה 2012 שהצליח לבטל ?

HU: Alpine iDA-X305 Processor: IMPRINT AUDIO PXA-H100 Comp: Hertz MLK165 Amp: Audison LRx 4.5 Amp: Hertz EP4X Sub: Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמה שחלק מהכותבים אינם מבינים זו העובדה שיש הבדלים מסויימים ביישום מערכת DRL אצל יצרנים שונים ודגמים שונים.

יש מודלים שבהם מערכת DRL מופעלת ומדליקה רק שורת לדים בקדמת הרכב - פנסים אחוריים או תאורת מחוונים אינה כלולה .

יש מודלים שהמערכת דומה אך מפעילה פנסי חזית ייעודיים שאינם לדים ואינם פנסי מעבר (אור נמוך). אם מפעילים ידית אורות הם

כבים. תאורה אחורית יכולה לא לעבוד במקביל או כן.

יש מודלים בהם הDRL משתמש בפנסי אורות המעבר. גם מצב זה מתחלק ל 2 : או בהפעלה מלאה או בעוצמת תאורה חלקית.

למשל ספציפית באיביזה דור אחרון : מופעלים פנסי אור מעבר בעוצמה רגילה , אורות חנייה קדמיים ואחוריים כרגיל , מנוטרלים

תאורת לוחית זיהוי ותאורת לוח מחוונים.

סופסוף מישהו נתן הסבר נורמלי !!! תודה רבה.

אגב, למה טוב המצב השני באורות (כלומר סיבוב אחד ימינה) הרי זה לא נותן שום יתרון שהתאורה הפנימית דולקת ובחוץ יש כמו 4 אורות קטנים כאלה שפועלים, תמיד עניין אותי העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי לבטל את הפנסים עוקבי פניה, יש לזה סיבה! גם ככה זה לא מועיל בגרוש, אז למה להיסתבך עם איזה שוטר דפוק שהחליט שהדלקת את אורות הערפל ובא לו לידפוק לך דו''ח כי הוא לא סיים את המיכסה היומית?

זכור לי שמישהו פעם היתלונן על זה פה

אין מצב!

איך הדלקת אורות ערפל אם רק אחד נדלק ולא שניהם?

אני מנסה להסביר לו שזה חלק מהרכב והולך ומראה לו, במידה והוא מתעקש אני לא מקבל את הדו"ח או הולך למשפט על עוגמת נפש. מה זה השטויות האלה? זה בא עם הרכב וזה מתוכנת ככה, לא הדקלת אורות ערפל וזה נדלק ל-2 שניות בפניה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...