Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול אורות הדרך הקדמיים ברכבי VAG (פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה)

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיוז? ידית למטה? אחורה? קדימה? חצי סיבוב? צפצופים?.....

אצלי בסקודה פאביה בתא הפיוזים יש מפסק של הDRL....בסה"כ צריך ללחוץ עליו וזה הכל (אגב, מופיע גם בספר הרכב)

באופן כללי אני חושב שמדובר באופציה מצוינת - דולקים אצלי כל השנה, גם אם זה לא מועיל, לבטח זה לא יכול להזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי תודה רבה !

זה בשיטה הכורדית כמו להדליק גפרור כדי לראות אם הוא בסדר. תניע כשאתה עומד מול כל עצם שמחזיר אור כמו מכונית, חלון ראווה וכו' ותראה גם בלי לצאת מהרכב אם האורות שלך דולקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בשיטה הכורדית כמו להדליק גפרור כדי לראות אם הוא בסדר. תניע כשאתה עומד מול כל עצם שמחזיר אור כמו מכונית, חלון ראווה וכו' ותראה גם בלי לצאת מהרכב אם האורות שלך דולקים[/quo

עדיין לא ניסיתי את השיטה שאמרו פה ,לגביי האורות שנדלקים אוטומטית ועמדתי עם הרכב לכיון רכב אחר, ושמתי לב שהאורות לא נדלקים אוטומטית בהתנעה של הרכב.

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים עם מחשב דרך מורחב (כגון לאון קופרה) ישנה אפשרויות לשנות את ההגדרות התאורה הללו בפשטות יתרה...

:)

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה וההסבר המפורט.

מעניין אותי למה מנסים לבטל אותם? הרי אם זה לא חכם להדליק גם ביום, אז המהנדסים היו מבטלים את זה כבר בהתחלה.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לבטל גם את אורות הערפל שנדלקים עם סיבוב ההגה?

זה פנסי ערפל עוקבי פניה, ולמה לבטל אותם? זה דווקא ממש חמוד ומאיר בפניה בחושך, אומנם זה לא שלא תראה אם הם לא דלוקים אבל למה זה מפריע? אני דווקא אוהב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתהייה: בשביל מה לבטל? :?

סתם כי אפשר?

100% חסרונות לביטול.

(כבר דיסקסו פה את העניין הכספי, ההבדל זניח עד לא קיים).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לבטל,אני אתן לכם כמה סיבות.

1.למי שיש מערכת סאונד רצינית ברכב ורוצה לשמוע כשהאוטו כבוי,בשביל שלא יגמר המצבר.

2.למי שיש קסנון ברכב בכדי לשמור על אורך חיי הנורה.

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?....

1.אם המנוע כבוי ה-RDL כבויים במילא (הם דולקים עם התנעת הרכב).

2.אין קשר בין RDL לקסנון, בדרך כלל האורות יום הם נורות לד, אין לזה קשר לקסנון.

גם אני לא מבין למה לבטל את הפונקציה הזאת, אצלי ברכב החלפתי את הפנסים לאנג׳ל אייז שאני משתמש בהם בתור RDL.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה בטיחותית נוספת שקראתי בפורומים בחו"ל, כהצדקה לביטול פונקציית ה-DRL:

אתה עלול להיכנס לרכבך בשעות החשיכה, להניע את הרכב ולהתחיל לנסוע. מכיוון שהאורות נדלקים אוטומטית (DRL), אתה שוכח שאתה צריך גם לסובב את מתג התאורה על מנת שיתווסף גם האור בחלקו האחורי של הרכב (וגם האור בפנים הרכב, כמו לוח השעונים וכד'). מה שאומר, שאתה נוהג עם אורות קדמיים אך ללא אורות אחוריים, וזה לכשעצמו מסוכן מאוד.

זה קרה לי אולי פעם אחת. אנשים בפורומים בחו"ל דיווחו שזה קרה להם יותר מפעם אחת. אין בעיה, אתם רוצים לנהוג עם אורות דולקים במהלך היום? תדליקו אורות. הרצון הטוב של המהנדסים ומומחי הבטיחות מתקזז קצת עם ההסבר הנ"ל (אלא אם ימציאו מערכת שמפעילה אורות באופן אוטומטי בשעות החשיכה גם מלפנים וגם מאחור).

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגיון בזה שאנשים לא מדליקים אורות בגלל אורות יום...

האורות יום הם לרוב שורה של לדים או CCFL, הם מספקים אור בוהק שקל לראות מרחוק אבל לא ברמה שהם יכולים להאיר את הדרך בלילה.

לצורך העניין, אצלי האנג׳ל הם CCFL מאוד בוהקים ולבנים, אפשר לראות אותם מרחוק אבל אפילו בחניון תת קרקעי של הבניין הם לא יכולים להאיר את הדרך לבדם, חייבים להדליק אורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לבטל אורות יום מסוג DRL. מילא אם היה מדובר באורות דרך רגילים שהדלקתם עוד מבזבזת משהו (וגם זה בקושי). אורות DRL ייעודיים הם בעלי הספק נמוך שאין לו שום משמעות מורגשת לגבי צריכת דלק או אורך חיי הנורות ובטח שלא לגבי מצב מערכת החשמל והמצבר ברכב, שום כלום! כפי שאמרתי, גם להדלקת אורות דרך רגילים בקושי יש השפעה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לבטל גם את אורות הערפל שנדלקים עם סיבוב ההגה?

זה משעשע אותי שאנשים משקיעים כסף ברכישת רכב מתקדם ואז מחפשים איך להפוך אותו לפחות בטיחותי.

מה באמץ מפריע בפנסי הערפל שנדלקים עם סיבוב ההגה?

הם נועדו לסייע לך לראות בצורה טובה יותר שטחים שבלילה הופכים לשטחים מתים.

מה השלב הבא?

איך מבטלים את כרית האויר? איך לכבות את ה-ABS?

באמת שאני לא מבין את השאלות האלה, יושבים מהנדסים ושוברים את הראש איך להפוך רכבים לבטוחים יותר, באים אנשים ומשלמים ממיטב כספם ואז עושים לרכב ״שנמוך״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...