Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול אורות הדרך הקדמיים ברכבי VAG (פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה)

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין מצב!

איך הדלקת אורות ערפל אם רק אחד נדלק ולא שניהם?

אני מנסה להסביר לו שזה חלק מהרכב והולך ומראה לו, במידה והוא מתעקש אני לא מקבל את הדו"ח או הולך למשפט על עוגמת נפש. מה זה השטויות האלה? זה בא עם הרכב וזה מתוכנת ככה, לא הדקלת אורות ערפל וזה נדלק ל-2 שניות בפניה וזהו.

ניר, לפני כשנתיים בערך עצר אותי שוטר בדיוק בגלל אותה סיבה. אחרי שכנוע של מספר דקות שהרכב מגיע כך מהיצרן, בסוף הוא התרצה.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי לבטל את הפנסים עוקבי פניה, יש לזה סיבה! גם ככה זה לא מועיל בגרוש, אז למה להיסתבך עם איזה שוטר דפוק שהחליט שהדלקת את אורות הערפל ובא לו לידפוק לך דו''ח כי הוא לא סיים את המיכסה היומית?

זכור לי שמישהו פעם היתלונן על זה פה

מה הבעיה להדגים לו איך זה נדלק לפי סיבוב ההגה? לא לוקח אפילו כמה דקות של שכנוע. ועם הזמן גם כל השוטרים יכירו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי את ההוראות ולא הצלחתי לבטל .

יש פה מישהו עם סיאט איביזה 2012 שהצליח לבטל ?

שלא יבלבלו אותך ברכב שלך אי אפשר לנתק את האורות גם דרך המחשב מה שאפשר לעשות זה להוציא את מתג האורות החוצה ולחתוך את החוט הצהוב שמחובר למתג זאת הדרך היחידה באיביזות לבטל את אורות הדרך ביום.

לגבי אורות החניה שנלווים להדלקה זה צריך לבטל דרך מחשב הרכב כמובן רק במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להדגים לו איך זה נדלק לפי סיבוב ההגה? לא לוקח אפילו כמה דקות של שכנוע. ועם הזמן גם כל השוטרים יכירו את זה.

ניר, לפני כשנתיים בערך עצר אותי שוטר בדיוק בגלל אותה סיבה. אחרי שכנוע של מספר דקות שהרכב מגיע כך מהיצרן, בסוף הוא התרצה.

הנה על זה אני מדבר. דברו איתם בהגיון ואז אפשר יהיה להמנע מאחד הדוחו"ת הכי בזיונים שיש פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, האורות ברכבים אלו הם אורות בהספק נמוך שההדלקה שלהם לא משפיעה כמעט כלל על מערכת החשמל ברכב או על הנורות והדלק. עדיף שהן יופעלו כיוון שהוכח מחקרית שהן מסייעות למנוע התנגשויות! אפילו הדלקת האורות ה"רגילים" ברכב כמעט ואינה משפיעה על ההוצאות שלך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשור לדיליי של השנייה של ה-DSG או משהו אחר לגמרי?

אני חושב שמדובר במערכת שגורמת למנוע להיות דומם בעת עמידה ברמזור, וכאשר מתחילים בנסיעה היא מניעה את הרכב שוב. בכל אופן, לא משהו שיש לנו בלאונים.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יבלבלו אותך ברכב שלך אי אפשר לנתק את האורות גם דרך המחשב מה שאפשר לעשות זה להוציא את מתג האורות החוצה ולחתוך את החוט הצהוב שמחובר למתג זאת הדרך היחידה באיביזות לבטל את אורות הדרך ביום.

לגבי אורות החניה שנלווים להדלקה זה צריך לבטל דרך מחשב הרכב כמובן רק במוסך.

לחתוך משמע החוט מולחם? אין במקרה איזה פיוז שאפשר לשלוף?

לאחר חיתוך החוט אורות החניה עדיין ידלקו כאשר המתג במצב 0?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...