Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה ידנית או סוזוקי ספלאש ידנית?

צבי1983
שימו לב! השרשור הזה בן 3417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה אף פעם לא נוסע רק מחוץ לעיר. 1:16 נשמע כמו מספר הגיוני לנסועה שעיקרה בינעירונית. מהכיוון השני אם תסע רק נסיעות קצרות בתוך העיר עם הרבה פקקים אתה עשוי לראות גם 1:9. עכשיו קח את הנסועה הממוצעת שלך ותעריך כמה אתה תעשה.

הסוויפט גדולה רק במעט מהספלאש. היא מכונית יותר נעימה, נוחה ודינאמית ממנה, וזה משמעותי.

אה, ממוצע שאלת? זה ברור: 1:13.679

אני חייב להגיד שהצחקת אותי.. הקורולה שלי 2001 230.000 ק"מ אוטומטית צורכת ממוצע 1:12 אז הספלאש ידנית תצרוך אותו דבר???????.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה 1:12 בקורולה אז כנראה שהתנועה שלך היא בעיקר בינעירונית ולא פקוקה, ואז ככל הנראה תעשה 1:14 בספלאש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה 1:12 בקורולה אז כנראה שהתנועה שלך היא בעיקר בינעירונית ולא פקוקה, ואז ככל הנראה תעשה 1:14 בספלאש.

הסוויפט בתנאי מבחן מציגה כמעט 15 ק"מ לליטר, אני מניח שנסיעה שעיקרה בין-עירונית ממוצעת תוציא

נתון יפה יותר של 17+-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב. מה שחשוב בעיקר להבין הוא שזה עניין מאוד אישי. יש נהגים שיוציאו יותר ויש שפחות - עם אותו הרכב. כל עוד לא תצפו לצריכה ממוצעת של 1:17 בכל מצב, לא תתאכזבו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב. מה שחשוב בעיקר להבין הוא שזה עניין מאוד אישי. יש נהגים שיוציאו יותר ויש שפחות - עם אותו הרכב. כל עוד לא תצפו לצריכה ממוצעת של 1:17 בכל מצב, לא תתאכזבו.

ברור, אני לוקח את הנתון (14.7) מהמבחן שמגזין אוטו עשו, ואני מתאר לעצמי שהם מאמצים את הרכב, אין סיבה שבנסיעה מנהלתית לא תתקבל צריכה הרבה יותר טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אני לוקח את הנתון (14.7) מהמבחן שמגזין אוטו עשו, ואני מתאר לעצמי שהם מאמצים את הרכב, אין סיבה שבנסיעה מנהלתית לא תתקבל צריכה הרבה יותר טובה

אין ספק אני עם הקורולה אוטומטית עושה 1:12 אז עם הספלאש ידנית?? ברור ש1:16 לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי שלום,

אני כותב מטעם חברת ניסאן.

אתייחס למספר נתונים חשובים:

נפח תא מטען: מייקרה 265 ליטר, ספלאש: 178, סוויפט 211.

במייקרה הידנית - מערכת שמע נשלטת מההגה + דיבורית בלוטות', מראות מתקפלות חשמלית וחימום מושבים.

הרכב אכן מיוצר בהודו אך עם סטנדרטים איכותיים של ניסאן יפן וברמת גימור גבוהה מאוד.

נשמח לארח אותך באחד מאולמות ניסאן ברחבי הארץ ולהזמין אותך לנסיעת מבחן ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי שלום,

אני כותב מטעם חברת ניסאן.

אתייחס למספר נתונים חשובים:

נפח תא מטען: מייקרה 265 ליטר, ספלאש: 178, סוויפט 211.

במייקרה הידנית - מערכת שמע נשלטת מההגה + דיבורית בלוטות', מראות מתקפלות חשמלית וחימום מושבים.

הרכב אכן מיוצר בהודו אך עם סטנדרטים איכותיים של ניסאן יפן וברמת גימור גבוהה מאוד.

נשמח לארח אותך באחד מאולמות ניסאן ברחבי הארץ ולהזמין אותך לנסיעת מבחן ברכב.

תודה רבה על ההצעה אבל לפי הנתונים שקראתי כאן בינתיים אני ממתין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גמור.

בכל מקרה אם תבחר במייקרה, אנא צור קשר עם מוקד המכירות של ניסאן *5502 ותגיד שהופנית על ידי רועי שחורי, מנהל חטיבת ניסאן. אני אטפל בך אישית ואדאג להעניק את התנאים הטובים שניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה 1:12 בקורולה בנסיעה משולבת בבין עירוני בלבד אני 1:14 בדוק...!! אז בספלאש??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב חברה עכשיו אחרי שהספלאש הידנית הגיעה לארץ מי מכאן יכול באמת לומר שנסע עליה וכמה באמת היא צורכת......

נ.ב. ראיתי את האשכולות בנוגע למחשב דרך שסימן 1:11 כי זה באמת לא הגיוני אז באמת נתונית אמיתיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה ההתלהבות מהמיקרה, היא לא מכונית בטיחותית ביחס למתחרות, היא לא נוחה, והגיר הידני שלה מאוד לא נעים לתפעול, מנוע לא ממש גמיש, ודי חלש.

אז מה אם היא קצת יותר חסכונית משאר חברותיה ויש לה דיבורית בלוטות'?

מה שווה לי דיבורית בלוטות' מקורית אם אני צריך חס וחלילה כריות אוויר?

זה אוטו שנמכר עם בלמי תופים מאחורה! כל המתחרות נמכרות עם דיסקים.

גם על דברים כאלו פסלתי את המיקרה בזמנו, חוץ מזה שהיא מכונית מכוערת טילים. :x

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על הספלאש הידנית כמעט חודשיים, ונתוני הדלק בממוצע הם 1 ל-16 +-. זה כולל שילוב של עירוני ובין עירוני, בערך חצי חצי, עם מזגן ובנסיעה סבירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...