Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סדרה טובה לראות

ARKODrama
שימו לב! השרשור הזה בן 3856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Burn notice לקראת סיום הסדרה

חבל לזנוח אותה עכשיו.

עוד סדרה קלילה וחביבה supernatural

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל לזנוח אותה עכשיו.

עוד סדרה קלילה וחביבה supernatural

אני מנסה להוריד את כל העונות של BURN NOTICE, אבל אני מוצא טורנטים רק מעונה 4 ואילך בHD.

מצאתי חבילה של עונות 1-4 אבל רק בXVID, ועם מעט מקורות. יש מצב למצוא בHD ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא ראיתי סדרת מד"ב טובה כבר הרבה זמן (בעצם, מאז שפרינג' הסתיימה, נראה לי) התחלתי עם באטלסטאר גלאקטיקה, בהמלצת רבים. הפרקים הראשונים היו טובים מאוד ברובם, אבל הגעתי עכשיו לפרק השביעי ואני חווה נקודת שבירה. הוא התחיל מעולה (ספוילר אלרט) - המדען המעצבן שרואה את הסיילונית בדמיון פוגש אותה במציאות - אבל אז זה נעשה מטופש וחסר הגיון באופן קיצוני. כאילו, באמת, אם אתם רוצים שנחשוב שהוא איזה עילוי, כדאי שתפסיקו לצייר אותו כמו איזה פחדן מסכן שכל הזמן מופתע מזה שדופקים אותו ומתנהג בצורה לא רציונלית. כדאי גם שתתנו לו לעשות משהו יעיל, כי בינתיים כולם תולים בו תקוות משום מה בעוד הוא לא מזיז ת'תחת. זו מתחילה להרגיש לי כמו עוד סדרה שכתב ילד בן 15 (או מבוגר שכותב לילדים בני 15), מה שמתגבר אצלי ככל שאני חושב על הדמויות השטוחות, על ההתייחסות הילדותית למיניות ועל העובדה שהם אומרים frak במקום fuck. נו באמת...

בכל מקרה, זה משתפר בהמשך?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אהבתי. העניין עם הFRAK לא משתנה אך אם אני זוכר נכון הדמויות כן מקבלות עומק נוסף וזו לא סתם עוד סדרת מד"ב.

אגב, ביום כיפור ראיתי "suits". אחלה סדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאיוס בלטאר הוא פחדן בגלל שהוא במו ידיו גרם לחורבנן של הקולוניות האנושיות והוא מפחד שהדבר יתגלה. זאת האישיות שלו, להתלונן על כך זה בערך כמו להתלונן על זה שוולטר ווייט בן זונה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאיוס בלטאר הוא פחדן בגלל שהוא במו ידיו גרם לחורבנן של הקולוניות האנושיות והוא מפחד שהדבר יתגלה. זאת האישיות שלו, להתלונן על כך זה בערך כמו להתלונן על זה שוולטר ווייט בן זונה.

א. וולטר ווייט הוא ממש לא בן זונה במהות שלו. הוא נהפך לכזה עם הזמן, אבל זה לא מי שהוא בסופו של דבר.

ב. בינתיים הדמות של גאיוס בלטאר היא הכי משעממת ומיותרת בסדרה. מקווה שזה ישתפר כי הפרק הזה די הרס לי אותו. שונא סדרות שמזלזלות באינטליגנציה של הצופים (או כאלה שחושבות שהצופים ממילא בני 15 ברובם, אז למה להתאמץ?).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא ראיתי סדרת מד"ב טובה כבר הרבה זמן (בעצם, מאז שפרינג' הסתיימה, נראה לי) התחלתי עם באטלסטאר גלאקטיקה, בהמלצת רבים. הפרקים הראשונים היו טובים מאוד ברובם, אבל הגעתי עכשיו לפרק השביעי ואני חווה נקודת שבירה. הוא התחיל מעולה (ספוילר אלרט) - המדען המעצבן שרואה את הסיילונית בדמיון פוגש אותה במציאות - אבל אז זה נעשה מטופש וחסר הגיון באופן קיצוני. כאילו, באמת, אם אתם רוצים שנחשוב שהוא איזה עילוי, כדאי שתפסיקו לצייר אותו כמו איזה פחדן מסכן שכל הזמן מופתע מזה שדופקים אותו ומתנהג בצורה לא רציונלית. כדאי גם שתתנו לו לעשות משהו יעיל, כי בינתיים כולם תולים בו תקוות משום מה בעוד הוא לא מזיז ת'תחת. זו מתחילה להרגיש לי כמו עוד סדרה שכתב ילד בן 15 (או מבוגר שכותב לילדים בני 15), מה שמתגבר אצלי ככל שאני חושב על הדמויות השטוחות, על ההתייחסות הילדותית למיניות ועל העובדה שהם אומרים frak במקום fuck. נו באמת...

בכל מקרה, זה משתפר בהמשך?

תן לסדרה צ'אנס. משתפרת מאוד בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חבל לזנוח אותה עכשיו.

חירבנו אותה לגמרי עם העונה האחרונה (יותר מדי שינוים ובלבול הצופה),היה עדיף לוותר ולחשוב על סוף ראוי יותר.

בקיצור,כמו שאומרים - "ברוך שפטרני מעונשו שלזה" :p

עדכון - התחילה מזמן כבר עונה שלישית של Person Of Interest - מומלץ מאוד!

עדכון 2 - חזרה גם הסדרה ARROW - היום בלילה מתחילה עונה שניה :) - גם מומלץ

לגבי חדשות - יש סדרה חדשה בשם "מארבל,הסוכנים של שילד" - נראה מבטיח :) (יצאו כבר שני פרקים)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חירבנו אותה לגמרי עם העונה האחרונה (יותר מדי שינוים ובלבול הצופה),היה עדיף לוותר ולחשוב על סוף ראוי יותר.

בקיצור,כמו שאומרים - "ברוך שפטרני מעונשו שלזה" :p

עדכון - התחילה מזמן כבר עונה שלישית של Person Of Interest - מומלץ מאוד!

עדכון 2 - חזרה גם הסדרה ARROW - היום בלילה מתחילה עונה שניה :) - גם מומלץ

לגבי חדשות - יש סדרה חדשה בשם "מארבל,הסוכנים של שילד" - נראה מבטיח :) (יצאו כבר שני פרקים)

Arrow לא שודר פרק אמיתי, אלא מעין הקדמה לעונה השנייה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...