Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות באוטו והשכנה לא מודה באשמה.

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר ירדתי לחניה וראיתי כמה שריטות גדולות בצד ימין של הטמבון הקידימי .

ולידי חונה השכנה ויש לה שריטות על הדלתות הימניות כי אני חניתי ורברס והיא נכנסה רגיל.

עכשיו דברתי איתה והיא אומרת שזה מזמן והיא לא קשורה לזה.

בקיצור לא מודה ומסירה כל קשר או אחריות לזה.

השאלה היא מה לעשות? אין לי סרטון של זה קורה או עד ראייה,

אבל יש לה על האוטו שריטות בדיוק בגובה של השריטות שלי ואני בדוק ב 1000 אחוז שזאת היא.

צלמתי את האוטו שלה ואת המספר גם בוידאו וגם בתמונות ליד האוטו שלי כך שקשה לא להבין שזאת היא, ושכן ראה את זה ואמר שהוא גם בטוח שזאת היא לפי השריטות ולפי דעתו כבר מחר על הבוקר ללכת למשטרה.

מה אתם ממליצים לעשות, אשמח לכל עזרה.

שבוע טוב.

מי שמקדימה?, אני עובר אותו!.. מי שמאחורה? כבר עברתי ;):twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר ירדתי לחניה וראיתי כמה שריטות גדולות בצד ימין של הטמבון הקידימי .

ולידי חונה השכנה ויש לה שריטות על הדלתות הימניות כי אני חניתי ורברס והיא נכנסה רגיל.

עכשיו דברתי איתה והיא אומרת שזה מזמן והיא לא קשורה לזה.

בקיצור לא מודה ומסירה כל קשר או אחריות לזה.

השאלה היא מה לעשות? אין לי סרטון של זה קורה או עד ראייה,

אבל יש לה על האוטו שריטות בדיוק בגובה של השריטות שלי ואני בדוק ב 1000 אחוז שזאת היא.

צלמתי את האוטו שלה ואת המספר גם בוידאו וגם בתמונות ליד האוטו שלי כך שקשה לא להבין שזאת היא, ושכן ראה את זה ואמר שהוא גם בטוח שזאת היא לפי השריטות ולפי דעתו כבר מחר על הבוקר ללכת למשטרה.

מה אתם ממליצים לעשות, אשמח לכל עזרה.

שבוע טוב.

מה תעשה המשטרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה עניין של יחסים בין שכנים. אם אין לך בעיה להרים קול צעקה, נסה לדבר איתה ולהראות לה את הנזק, להסביר לה שקל לראות שהיא אשמה, ולבקש ממנה בנימוס לפצות אותך כספית (רק אל תתחזר - בקש סכום הגיוני). אם היא לא תסכים, תגיד לה שאתה מתכוון להפיץ אצל כל השכנים את ההוכחות הללו ולספר לכולם כמה שהיא שקרנית. אם זה לא יפחיד אותה, אתה בבעיה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שתי תמונות להבנת המצב, השירוקו שלי.

פשוט כואב הלב, אם הייתי עושה כזה דבר הייתי מעיר אותה בבוקר עם סליחה תיקון ופיצוי..

IMG_2633.jpg

IMG_2627.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או פשוט להגיש לה מכתב מאיזה סטודנט שנה שלישית לעריכת דין שבו אתה מאיים בתביעה משפטית נוכח ראיות מוצקות שהיא היא האשמה בנזק , ואת דרישת הפיצוי עם קבלה מקצועית של מוסך , אני מאמין שזה עדיף מאשר לאיים עליה בצעקות או בשמועות זדוניות אצל השכנים מלמעלה

ואני כבר חשבתי משהו בקטנה , זה ממש לא צוחק אני אישית הייתי מגיש עליה תלונה במשטרה מצרף תמונות ומבקש את עדותו של השכן ונכנס ב*מא שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכן לא ראה אותה עושה את זה, כשאני בדקתי הוא ראה אותי והתקרב ואז אמר את שאמר.

אבל תודה נשקול את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו! זה לא שריטות זה שפשופים רציניים. כואב לראות את זה.

תציע לה פוליגרף, על חשבונך.

ברגע שהיא תסרב-תקבל את התשובה.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו! זה לא שריטות זה שפשופים רציניים. כואב לראות את זה.

תציע לה פוליגרף, על חשבונך.

ברגע שהיא תסרב-תקבל את התשובה.

באמת, גם לפני חודש אחותי נסעה לתל אביב ושברו לה את המראה בכוונה.

היא עוד חנתה בחניון עם שומר והמראה השמאלית בצד הנהג נשברה והיא חנתה ליד עמוד שזה לא אוטו בטעות עשה זאת.

אני מחפש דרכים טובות לסגור תסיפור הזה כי אני ממש לא רוצה להגיע למצב של להיות מציק כמו פנצ'רים וכל מני דברים שיגרמו לה להצטער על זה שהיא לא סגרה תסיפור הזה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה עניין של יחסים בין שכנים. אם אין לך בעיה להרים קול צעקה, נסה לדבר איתה ולהראות לה את הנזק, להסביר לה שקל לראות שהיא אשמה, ולבקש ממנה בנימוס לפצות אותך כספית (רק אל תתחזר - בקש סכום הגיוני). אם היא לא תסכים, תגיד לה שאתה מתכוון להפיץ אצל כל השכנים את ההוכחות הללו ולספר לכולם כמה שהיא שקרנית. אם זה לא יפחיד אותה, אתה בבעיה...

אתה מציע לו לעשות עבירה פלילית (הוצאת דיבה / לשון הרע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שתי תמונות להבנת המצב, השירוקו שלי.

פשוט כואב הלב, אם הייתי עושה כזה דבר הייתי מעיר אותה בבוקר עם סליחה תיקון ופיצוי..

לפי זה אתה לא יכול לקבוע שהיא אשמה ללא כל ספק, מאחר ולא ראית / שמעת וגם אף אחד אחר לא ראה

כל רכב שני לערך יש לו פגיעות כאלו

המשטרה לא תטפל בזה !!!

אתה יכול לתבוע אותה באופן אישי בבית משפט אבל תהיה צריך הוכחה יותר גדולה מהתמונות האלו כדי שהשופט יקבל את הטענה שלך

כי במידה ותפסיד במשפט אתה עלול לשלם את ההוצאות שלה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה אתה לא יכול לקבוע שהיא אשמה ללא כל ספק, מאחר ולא ראית / שמעת וגם אף אחד אחר לא ראה

כל רכב שני לערך יש לו פגיעות כאלו

המשטרה לא תטפל בזה !!!

אתה יכול לתבוע אותה באופן אישי בבית משפט אבל תהיה צריך הוכחה יותר גדולה מהתמונות האלו כדי שהשופט יקבל את הטענה שלך

כי במידה ותפסיד במשפט אתה עלול לשלם את ההוצאות שלה !!!

אין צורך בקביעה "ללא ספק".

בבית משפט מספיק חזקה על פי נסיון חיים.

למשל : חניתי בערב . בבוקר אני רואה את הרכב הנ"ל חונה בסמוך עליי עם סימני פגיעה תואמים לסימנים ברכב שלי .

זה יכול להספיק.

בכל אופן ל FAST - נסה לקחת מטר ולצלם את הסימנים כך שיהיה קנה מידה מדוייק יותר .

תבדוק מה היקף הנזק . במידה והנזק הוא משמעותי סביר להניח שתזדקק לדוח שמאי , בדוק אם אותו שמאי אם יוכל לתת חוות דעת באשר לנזק בשני הרכבים.

אחרי כל זה פנה אל הנהגת בדרישת תשלום.

כדי שתבין את היקף הנזק האפשרי - מישהו נכנס בי מאחור ונזק פחות מהנזק שיש לך . מכיוון שמדובר ברכב חדש אושר החלפת פגוש ותושבת . התושבת עלתה כאלף שח . כמעט 8 אלף שח הפגוש צבע ועבודות חשמל הביאו את הנזק לכ 13 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בקביעה "ללא ספק".

בבית משפט מספיק חזקה על פי נסיון חיים.

למשל : חניתי בערב . בבוקר אני רואה את הרכב הנ"ל חונה בסמוך עליי עם סימני פגיעה תואמים לסימנים ברכב שלי .

זה יכול להספיק.

בכל אופן ל FAST - נסה לקחת מטר ולצלם את הסימנים כך שיהיה קנה מידה מדוייק יותר .

תבדוק מה היקף הנזק . במידה והנזק הוא משמעותי סביר להניח שתזדקק לדוח שמאי , בדוק אם אותו שמאי אם יוכל לתת חוות דעת באשר לנזק בשני הרכבים.

אחרי כל זה פנה אל הנהגת בדרישת תשלום.

כדי שתבין את היקף הנזק האפשרי - מישהו נכנס בי מאחור ונזק פחות מהנזק שיש לך . מכיוון שמדובר ברכב חדש אושר החלפת פגוש ותושבת . התושבת עלתה כאלף שח . כמעט 8 אלף שח הפגוש צבע ועבודות חשמל הביאו את הנזק לכ 13 אלף שח.

ואתה יכול להוכיח שבין הזמן שחנית בערב לבין הזמן שאותו שכן חנה לידך אף אחד אחר לא חנה ורק אותו שכן חנה שם ותוך כדי כך פגע לך ברכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני אבל השיפשופים אצלה לא תואמים בדיוק את המכה אצלך.

לפי מה שאני רואה אצלה יש שיפשוף אחיד לאורך הטמבון ואצלך יש מקום אחד ששם המעיכה יותר עמוקה. (אולי זה רק הצילום).

תעשה בדיקה קצת יותר מחושבת על מנת להבין שזו היא לפניי שאתה מפנצ'ר לה את הרכב ומקבל הזמנה לחקירה על גרימת נזק בזדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדי גם כ"כ שתפנצ'ר לה את הרכב ותעשה לה נזקים...השירשור הזה מסגיר אותך.

אי אפשר להוכיח על סמך הצילומים שאכן היא פגעה בך, היא גם יכולה להגיד ההפך שאתה פגעת בה

כל עוד אין צילום של המקרה או הודעה רשמית ממנה לא תוכל לעשות שום דבר וחבל על הכסף והבלבול מוח

אין כמעט בן אדם שזה לא קרה לו גם לי עם הרכב הקודם שלי יום אחד קמתי בבוקר ראיתי מכה + שפשוף כמו שלך

ורכב לידי עם סימן בצבע הרכב שלי. לא עשיתי שום דבר לגבי זה. לך תוכיח!

אבל למדתי לקח. הרכב שלי נכנס ויוצא מהחניה הפרטית. לא חונה אותו בחוץ אפילו לשניה.

טפל ברכב ותחנה במקומות יותר בטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...