Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים שלא מגיעים מאייבי בגלל הדואר בארץ, מה לעשות?

אלי_לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 4524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מספר פריטים מאייבי (7), 2 מתוכם הגיעו אליי לדואר כפתק אדום שאבוא לדואר לקחת אותם, אחד מהם הגיע משום מה לבניין ממולי (שבמקרה זה חבר שלי אז הוא העביר לי את זה), ושאר הדבריפ פשוט לא הגיעו.

הכתובת נכונה לגמרי.

הפרט היחיד שחסר לי ואין לי מושג איך לברר זה תא דואר, וגם זה הבנתי שלא הכרחי בכלל.

כל המוצרים הם במשלוח חינם ללא מספר מעקב.

מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המוכר אשם?

ככה נרויח עוד מוכר אחד שלא שולח לישראל.

תלך לסניף ותתלונן אצל מנהל הסניף, ובנוסף תגיש תלונה במשרד התקשורת:

http://www.moc.gov.il/26-he/MOC.aspx

לא יודע כמה זה יעזור, אבל אם הרבה יתלוננו, אולי משהו יקרה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב גם לדואר פשוט יש מספר מעקב. תשאל את המוכר אם יש לו להביא לך.

אם כן, תבדוק דרך אתר מעקב המשלוחים איפה זה נמצא.

אם הדואר באמת מגיע לעיר שלך והפתקים האדומים סתם "מתפרזים" אקראית, צור קשר עם הדואר ותאיים בתביעה. וכמובן אל תערב את המוכר - לא אשמתו.

בכל מקרה, חבילות אפשר לאסוף גם לפי המספר מעקב - בלי הפתק האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סניפי דואר בארץ שפשוט לא יודעים לעבוד. זה לא חדש.

הסניף ליד הבית שלי ממש מסודר ואני מרוצה

אבל יש סניף ליד בית של חבר שחבילות משום מה נעלמות כלא היו ואנחנו עושים את אותן ההזמנות באותם הימים

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סניפי דואר בארץ שפשוט לא יודעים לעבוד. זה לא חדש.

הסניף ליד הבית שלי ממש מסודר ואני מרוצה

אבל יש סניף ליד בית של חבר שחבילות משום מה נעלמות כלא היו ואנחנו עושים את אותן ההזמנות באותם הימים

גם אצלי נעלמו, עד שתפסו גנבת בדואר המרכזי בעיר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי נעלמו, עד שתפסו גנבת בדואר המרכזי בעיר.

מאיזה עיר אתה?

אני רואה שאני לא היחיד שקורה לו דברים כאלה...רק לאחרונה מספר חבילות כן הגיעו אבל דברים שהזמנתי לפניהם עוד לא (הכל מסין), מוזר..

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרתי קשר עם המוכרים וקיבלתי זיכוי מלא והם קיבלו פידבק חיובי.

המוכרים אמרו שאין להם מספר מעקב להשיג לי ואף צילמו לי אסמכתא לכך שהמוצר נשלח.

החגים והשביתות לא קשורים כי חלק מהמקרים קרו לפני התקופה הזו.

אני סה״כ רוצה לקבל את הדואר שלי, לאיזה מספר טלפון רלוונטי אני צריך להתקשר כדי שזה יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שהדואר שלי (בלי פתק רשום-החבילה עצמה) הגיע למישהו במרחק 500 מטר מהבית, מזל שאותו אדם מכיר אותי ויצר איתי קשר ואמר לי שהוא קיבל חבילה ששייכת לי. המקרה הזה חזר על עצמו 4 פעמים.

מה כן, מוצרים קטנים עד בינוניים לפעמים משולשלים כמו שהם לתוך תיבת הדואר שחשופה לכל הרחוב ורק קורצת לאנשים:"קחו אותי, קחו אותי בבבבקשה".

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה עיר אתה?

אני רואה שאני לא היחיד שקורה לו דברים כאלה...רק לאחרונה מספר חבילות כן הגיעו אבל דברים שהזמנתי לפניהם עוד לא (הכל מסין), מוזר..

רחובות, אבל מאז שתפסו אותה אין בעיות.

היתה גם תקופה שהיתי מקבל דואר רשום (חבילות מאיביי) של שכן שלי בגלל שהדוור טעה. שיחה אחת לסניף מרכזי והעירו לו, מאז היה שקט.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדרך הכי נוחה ובטוחה זה לשכור תיבת דואר בסניף הדואר, בעלות של 180 ש"ח בשנה, וכל הדואר מגיע לשם, בבטחה ובמהירות, ללא עיכובים מיותרים.

זה מה שאני עושה כבר שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדרך הכי נוחה ובטוחה זה לשכור תיבת דואר בסניף הדואר, בעלות של 180 ש"ח בשנה, וכל הדואר מגיע לשם, בבטחה ובמהירות, ללא עיכובים מיותרים.

זה מה שאני עושה כבר שנתיים.

זה רלוונטי אלא אם כן אתה מזמין המון מחו"ל אחרת כל החסכון על הדברים הקטנים שרכשת הולך לשכירות תיבת דואר וזה כבר לא כלכלי בעליל!

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישוב בו אני גר יש תיבות דואר שכונתיות בלבד. זה ממש לא גורם לדואר שלי (מסומן היטב במספר ת.ד.) להגיע דוקא לתיבת הדואר שלי (ולהפך).

אין שום סיבה לשלם לדואר ישראל בשביל לקבל שירות שהם צריכים לתת בחינם, על פי אמנת הדואר ותנאי הזכיון שלהם.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...