Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיבוב ל"חופש הגדול"

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשש בגיל 13 וכבר הם הצליחו לנוסע כמה שעות בעיר :lol:

וברצינות: האבא גם כן אשם פה , איך ילדים מצליחים לגנוב את האוטו של אבא שלהם? הוא לא יכול לשמור על המפתחות?

וילדים כאלה, צריך לשלול להם את הרישיון (הכוונה כשהם יקבלו אותו), לכמה שנים טובות.

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וילדים כאלה, צריך לשלול להם את הרישיון (הכוונה כשהם יקבלו אותו), לכמה שנים טובות.

פליקס.

אולי, אבל אני לא רואה איך זה יהיה אפקטיבי להעניש אותם לאחר כ4 שנים (אולי כהרתעה כן , אבל כמה ילדים בגיל הזה כבר לוקחים לסיבוב את הרכב של ההורים?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"במידה ויתברר במהלך היום כי למי מהילדים יש כבר עבר פלילי ננקוט באמצעים אחרים ולא נסתפק רק באזהרה" :lol::roflmao:

זה בסדר הם מאור עקיבא זה אומר ש 85 אחוז מהילדים בני 12 כבר עם עבר פלילי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיעור הנהיגה הראשון שלי,שהיה מזה זמן רב מאוד, שאלה אותי המורה לנהיגה, "אני מבינה כי אתה כמו כל הבנים נהגת לפני כן".

לא אחשוף כאן את תשובתי, אך עליי להעיר בעיניין זה של "סחיבת" רכב של ילדים /נערים שנוהגים ברכב "מושאל" ללא רישיון נהיגה.

1.ראשית זה פלילי ,וכפועל יוצא אסור בתכלית האיסור.

2.זהו אכן נובע מחינוך, והבהרת כללים, והסברת קווים אדומים.

3.אין להתעלם מהמצב בו נמצא ילד, בזמן שכושר השיפוט שלו לא בהיר

וקלוקל לחלוטין, שלא נכנס לעיניין גיל הטיפש-עשרה, גיל מתוסבך

המעורב בבליל של שטויות ותהיות לגבי מגוון הולך וגדל של "חידושים"

אליהם נחשפים בקבוצת גילאים שבין 17-10 .

הבולט שבהם הוא התחום המוטורי, בעיקר אצל בני המין הזיכרי.

אם עד אז קראת/עיינת במגזינים, אספת דגמי מכוניות, וגיל הרישיון הולך וקרב

כאן נכנסת הקלישאה "מים גנובים ימתקו", האצבעות מדגדגות, וכן העיניין

ההולך וגובר באוטו של אבא/שכן. אבא/שכן הלך לישון צהריים/טס לחו"ל ו/או אישתו השאירה את המפתחות במקום מפתה(כאן מתערבב עיניין השיפוט הקלוקל/עם מים גנובים ימתקו ,והמרחק בינך לבין המפתחות וסיבוב באוטו די קצר.

4.אחת התופעות, השכיחות הם ברגע שאבא/אמא נותנים ליקירם הקטין לנהוג ברכב, בשכונה/ים או בשלל מקומות ש"לא רואים". ובו ברגע שבכלל עולה על דעתו של הורה להושיב את יקירו/יקירתו במושב הנהג, ללמדו את רזי תזוזת הרכב המונע, כאן בדיוק כאן ,הוא לא רק פוגע ביקירו/יקירתו/ אלא הוא מראה לילד את הקלישאה "כללים נועדו בכדי להפר אותם", והתחום האפור נפרץ, ונראה בעיני הקטין כתקין. תקין???? שוב נכנס לכושר השיפוט "אבא לא יכעס כל כך אם ניקח את הרכב לסיבוב קצר בשכונה, הרי נהגתי ברכב כשאבא ישב לידי ביום שבת בים".

5. כיום ישנם מגרשי הקרטינג (אז לא היה), תחליף לא רע בכלל, לריגושים לבני הטיפש עשרה, למרות כי מכונית "אמיתית" תקרוץ יותר מאשר קרטינג.

לקרטינג יש לשלם , המכונית של אבא/אמא זה חינם וזה "אמיתי"

אנא מכם חישבו פעמיים לפני שאתם עושים שטות שאתם יודעים בוודאות כי זו שטות ,אך בכל זאת עושים אותה, קראו לזה סיפוק מידי, אנא ילדים שימרו על חייכם שלכם ושל אחרים והיו אחראים.דעו כי כל עבירה שעשיתם עליכם לשאת בתוצאות.

תיק פלילי זהו כתם לכל החיים, אני בטוח שתצטערו על זה בשלב מאוחר יותר בחייכם, באם תרצו להתקבל למקום עבודה ביטחוני/ו/או לתפקיד מכובד..

בכבוד רב

אילן פ.

turbo

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עושים טעויות בגיל הזה ככה לומדים

(יש מי שלומד בדרך הקשה ויש מי שלומד בדרך היותר קשה)

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...