Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מעונין בכספת, אני קונה רכב חדש ולא מעונין שמישהו ינסה להתקין מכשיר רגיש על המחשב של הרכב ויש סיכוי שיגרום נזק, לך תדע כמה נסיון יש לבנאדם הזה.

אני מעונין בביטוח ללא צורך למיגון נוסף או לכל היותר קודנית שבטח אני אתקין מסוכנות ולא מטעם חברת הביטוח למרות שמחיר שלהם כמעט חצי ממחיר של הסוכנות.

אני ממליץ לך על איתוראן סייפ.

הוא יוזיל לך את עלויות הביטוח, ולרוב גם ימנע מהגנב לגנוב את הרכב.

יש לי חבר ששבוע שעבר בנתניה ניסו לגנוב לו איביזה צהובה חדשה קופה, ותפסו אותם רק בזכות האיתוראן !

מנע ממנו השתתפות עצמית ענקית... אז היה שווה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על איתוראן סייפ.

הוא יוזיל לך את עלויות הביטוח, ולרוב גם ימנע מהגנב לגנוב את הרכב.

יש לי חבר ששבוע שעבר בנתניה ניסו לגנוב לו איביזה צהובה חדשה קופה, ותפסו אותם רק בזכות האיתוראן !

מנע ממנו השתתפות עצמית ענקית... אז היה שווה!

תגיד לי , מה יש לך בדיוק מיגון לרכב שלך וכמה שלמת עבור המיגון הזה ואיפה התקנתה אותם.

כה עולה לך ביטוח מקיף וכמה חובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי , מה יש לך בדיוק מיגון לרכב שלך וכמה שלמת עבור המיגון הזה ואיפה התקנתה אותם.

כה עולה לך ביטוח מקיף וכמה חובה ?

התקנתי איתורן סייפ דרך סיאט, ויש לי אימובלייזר מקורי שהגיע עם הרכב, בשלט שאתה מקבל יש צ'יפ שאם אתה לא מכניס את המפתח לתוך הסוויטץ, הוא לא יניע, זה אימובלייזר.

וזהו

אין קודנית, הביטוח לא מחייב.... אז לא התקנתי, חבל על הכסף ופחות סיבוכים בהנעה, פשוט מכניס מפתח ומניע (:

עלה לי 990 בסיאט להתקין איתוראן במקום 1100 באיתוראן, שווה (:

שנה ראשונה חינם מהשנה השניה 27 לחודש, לא נורא (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי איתורן סייפ דרך סיאט, ויש לי אימובלייזר מקורי שהגיע עם הרכב, בשלט שאתה מקבל יש צ'יפ שאם אתה לא מכניס את המפתח לתוך הסוויטץ, הוא לא יניע, זה אימובלייזר.

וזהו

אין קודנית, הביטוח לא מחייב.... אז לא התקנתי, חבל על הכסף ופחות סיבוכים בהנעה, פשוט מכניס מפתח ומניע (:

עלה לי 990 בסיאט להתקין איתוראן במקום 1100 באיתוראן, שווה (:

שנה ראשונה חינם מהשנה השניה 27 לחודש, לא נורא (:

שזה כמו להוסיף 324 ש"ח לעלות ביטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו סבבה והכל, עשיתי כבר 200 קמ שזה כלום, ולפעמים קצת קשה להכניס לרוורס ולהילוך ראשון. גם לכם זה קורה? זה עובר מתישהו?

אצלי ההילוכים כמו חמאה, הכול עובר חלק, לעומת האלטו שהייתה לי לפני הגיר הזה מדהים !!:-D

Airlpaneeee - אמרו לך שהמנוע עבר הרצה או שאתה צריך לעושת הרצה?

אמרו לך להוסיף שן לפי הצור בשבועיים הראושנים?

הבחור שנתן לי תרכב בבני ברק אמר שאין צורך בהרצה ולא דיבר על שמן, לעומת זה בסוכנות אמרו לי שיש הרצה וצריך לבדוק שמן להוסיף רק בשבועיים הראשונים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ההילוכים כמו חמאה, הכול עובר חלק, לעומת האלטו שהייתה לי לפני הגיר הזה מדהים !!:-D

Airlpaneeee - אמרו לך שהמנוע עבר הרצה או שאתה צריך לעושת הרצה?

אמרו לך להוסיף שן לפי הצור בשבועיים הראושנים?

הבחור שנתן לי תרכב בבני ברק אמר שאין צורך בהרצה ולא דיבר על שמן, לעומת זה בסוכנות אמרו לי שיש הרצה וצריך לבדוק שמן להוסיף רק בשבועיים הראשונים .

וואלה אמרו לי שצריך לעשות הרצה, לא לעבור ת100-110 ולהשתדל לא לעבור את ה3000 סלד.

לא דיבר על שמן...

אני אבדוק את המצב של השמן אם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אמרו לי שצריך לעשות הרצה, לא לעבור ת100-110 ולהשתדל לא לעבור את ה3000 סלד.

לא דיבר על שמן...

אני אבדוק את המצב של השמן אם ככה.

איפה קיבלת תרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעמד המסירה אני שאלתי אם צריך לעשות הרצה לרכב אמרו לי שכבר אין חיה כזו הרצה כי המנועים שודרגו משמעותית וכו׳, פשוט עד1000-1500 ק״מ לא לקרוע תרכב לא לעבור3 אלף סל״ד.

לגבי השמן למה דווקא ״רק בשבועיים הראשונים״? אם אחרי שלושה שבועות יהיה לך מפלס נמוך של שמן, לא תוסיף? בגלל שהמנוע חדש הוא שותה טיפה יותר שמן אבל זה רק בהתחלה, אני גם שמעתי שאחרי 1500-2000 ק״מ גם הצריכת דלק משתפרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעמד המסירה אני שאלתי אם צריך לעשות הרצה לרכב אמרו לי שכבר אין חיה כזו הרצה כי המנועים שודרגו משמעותית וכו׳, פשוט עד1000-1500 ק״מ לא לקרוע תרכב לא לעבור3 אלף סל״ד.

לגבי השמן למה דווקא ״רק בשבועיים הראשונים״? אם אחרי שלושה שבועות יהיה לך מפלס נמוך של שמן, לא תוסיף? בגלל שהמנוע חדש הוא שותה טיפה יותר שמן אבל זה רק בהתחלה, אני גם שמעתי שאחרי 1500-2000 ק״מ גם הצריכת דלק משתפרת

יש לך נקודה נכונה פה, אפילו אבא שלי אמר לי כבר לא קיים דבר כזה"הרצה" היום אין צורך אבל עדיין הכול חדש, החלקים הבוכנות, צריך לתת לזה להשתפשפף אט אט וזה משפר משמעותית את החיים של המנוע.

אמרו לי בהתחלה בגלל שכול המנוע בתזוזה וחדש בפנים ולא הכול משומן כמו שצריך הרכב שותה יותר שמן ואחרי זה שהוא משופשף כבר וכול החלקים עברו שימון טוב מהמערכות הוא צורך שמן נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם 4440 על המקיף+חובה

אז ניראלי שזה הוזיל

מה חברת הביטוח שלך ?

מה המיגון שביקשו ממך ? האם התקנתה את האיתוראן סייפ הזה ללא בקשה של חברת הביטוח?

אני קבלתי הצעה של 3000 מקיף + 1800 חובה אך ללא צורך במיגון חוץ מהאמבוליזר שכבר מותקן ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...