Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברה הזמנתי את הרכב שלי בשעה טובה, צבע לבן

שאלתי את הסוכן לגבי מידת הגלגל ולפי דיווח שלו זה 15 אך בהזמנה שלי רשום R14 , אז נו מה הקטע ?

אני עדין מתלבט לגבי הגנטים , קבלתי רק 4 אופציות ( שני דגמים במחיר של 1900 ושניים במחיר של 2300) לא הבנתי למה .

הנה התמונות .

שאלה שלי האם כדאי ללכת על גנטים מחברה כי מצד אחד הם מתקינים את זה וגם מסדרים את הלחץ ואיזון פרונט וכל מיני ומצד שני אין להן מגוון.

ד"א - שתי התמונות מימין במחיר של 1900 והתמונה השלישית במחיר של 2300 שח.

מה אתם חושבים ??

לציין- סוכנות נצרת

אל תחשוב פעמיים, תלך על הדגם עם הרקע השחור ב-2300. לדעתי אלה הכי יפים שיש, אם אני לא טועה מספר 54 בקטלוג, לא? במקור הזמנתי אותם אבל במסירה לא היה אז התקנתי משהו אחר גם מאוד יפה אבל בעיניי זה לוקח. כל השאר שבתמונה פשוט מכוערים ולא יתנ אפקט וואו, השחור כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חברת הביטוח שלך ?

מה המיגון שביקשו ממך ? האם התקנתה את האיתוראן סייפ הזה ללא בקשה של חברת הביטוח?

אני קבלתי הצעה של 3000 מקיף + 1800 חובה אך ללא צורך במיגון חוץ מהאמבוליזר שכבר מותקן ברכב.

עשיתי אצל סוכן שאני איתו שנים, הוא עשה לי חובה במגדל ומקיף באליהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא מבין איך אנשים מקבלים הצעות של מקיף ב2000 ו 3000, זה מטורף. דיברתי עם כמה ולא שמעתי מחיר של פחות מ3700 במקיף, ועוד רצו איתוראן עם דמי שימוש או איתוראן סייף שזה בעלויות מטורפות.

תגידו באיזה סוכנויות עשיתם... אתקשר לקבל הצעות מחיר גם מהם ואכנס ב9000000.

אגב אולי אם יש פה מישהו שמבין בביטוח, יש מצב שכל המחירים הנמוכים האלה זה בהשתתפות עצמית גבוהה יותר?

ואגב כל החרטא שכתבתי מקודם על זה שאני לא מבין מה הולך עם הכפתורים שבלוח המחוונים, הם פשוט שניהם היו תקועים על מצב לחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא מבין איך אנשים מקבלים הצעות של מקיף ב2000 ו 3000, זה מטורף. דיברתי עם כמה ולא שמעתי מחיר של פחות מ3700 במקיף, ועוד רצו איתוראן עם דמי שימוש או איתוראן סייף שזה בעלויות מטורפות.

תגידו באיזה סוכנויות עשיתם... אתקשר לקבל הצעות מחיר גם מהם ואכנס ב9000000.

אגב אולי אם יש פה מישהו שמבין בביטוח, יש מצב שכל המחירים הנמוכים האלה זה בהשתתפות עצמית גבוהה יותר?

ואגב כל החרטא שכתבתי מקודם על זה שאני לא מבין מה הולך עם הכפתורים שבלוח המחוונים, הם פשוט שניהם היו תקועים על מצב לחוץ.

אחי תבדוק בכל מיני משרדי ביטוח אצלך באזור, יש אפשרות שתמצא דרך אחד הסוכנים שם מחיר טוב, ד"א ,קבלתי הצעה שלי דרך הטלפון אבל אל תשכח אני בן 26 ומעונין בביטוח לנהג יחיד.

בתשעה מליון קבלתי מחיר טוב יותר אבל דורשים כספת+קודנית שעולים ביחד 750 שח.

התחלתי לחפש ביטוח לפני יומים ויש לי זמן לפני הגעת הרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב פעמיים, תלך על הדגם עם הרקע השחור ב-2300. לדעתי אלה הכי יפים שיש, אם אני לא טועה מספר 54 בקטלוג, לא? במקור הזמנתי אותם אבל במסירה לא היה אז התקנתי משהו אחר גם מאוד יפה אבל בעיניי זה לוקח. כל השאר שבתמונה פשוט מכוערים ולא יתנ אפקט וואו, השחור כן.

אחי גם אני אהבתי את השחור בתמונה מימין, הזמנתי צבע לבן , מה אתה אומר הגנטים האלה בצבע שחוא מתאימים לאיביזה לבנה.

333-2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי גם אני אהבתי את השחור בתמונה מימין, הזמנתי צבע לבן , מה אתה אומר הגנטים האלה בצבע שחוא מתאימים לאיביזה לבנה.

זה הכי יפה על איביזה לבנה. גם לי יש לבנה ורציתי את הג'נטים האלה בגלל שהמראות וידיות שחורות ויחד עם הג'נטים ברקע שחור זה מעניק מראה מאוד מיוחד לאוטו, מלבד ההרמוניה בצבעים. לך על זה בראש שקט, אתה תהיה ממש מבסוט. רק תבטיח להעלות תמונות אחר כך, כן? 8)

זאת תמונה של הרכב שלי עם הג'נטים, מאוד אוהב אותם אבל לדעתי אלה עם הרקע השחור יותר מיוחדים דווקא בסיאט לבנה.

seat1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מישהו התקין מעטה פלדה (כספת) לסיאט הנ"ל, כמה עלה ואיפה התקין (אזור צפון)..

אני עשיתי ליד חוצות המפרץ במוסך פרוטר, עלה לי 830ש"ח כולל מע"מ אבל קיבלתי מחברת ביטוח 100 ש"ח החזר בגלל שהיה לי סיפור קטן איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ליד חוצות המפרץ במוסך פרוטר, עלה לי 830ש"ח כולל מע"מ אבל קיבלתי מחברת ביטוח 100 ש"ח החזר בגלל שהיה לי סיפור קטן איתם

באמת ??,רוב המתקינים (סוכנים של פוינטר ורב בריח) ביקשו בין 450 ל 550 ,יכול להיות שיש משהו לא גלוי בעסקה ?? עכשיו יש שני סוגים, ברזל ואלמניום, מי יותר טוב?? האם יש עוד מקומות מומלצים בצפון?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ??,רוב המתקינים (סוכנים של פוינטר ורב בריח) ביקשו בין 450 ל 550 ,יכול להיות שיש משהו לא גלוי בעסקה ?? עכשיו יש שני סוגים, ברזל ואלמניום, מי יותר טוב?? האם יש עוד מקומות מומלצים בצפון?

שחכתי לציין שזה +קודן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה קבלתי הצעת ביטוח משירבט לעובדי מדינה

מקיף 3395 שח + 1050 שח חובה ובקשו קודנית חוץ מהאמבוליזר של הרכב

ביטוח כולל גרירה+שמשית+השתתפות עצמית 400 שח+ ביטוח לכל נהג מעל 24, ביטוח משפטי + רכב חילופי

מה אתם אומרים אפשר למצוא מחיר טוב יותר ? כמה עולה קודנית היום עם התקנה ? בחברה בקשו 650 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין למה כולם מסתירים את המס רישוי שלהם בתמונות שהם מציגים כאן של האיביזות שלהם?

יש לזה סיבה מסוימת?

סליחה על הבורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...