Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי היום האיביזה סצבע לבן עם תוספת רמקולים בדלתות מאחורה ב 448 שח בסוכנות נצרת .

עדין לא סיימתי כל התשלומים ונראה לי זה יקח עוד 10 ימים או פחות. ניסיתי הרבה לקבל איזשהו מתנה או משהו אך לא הצלחתי

לגבי המיגון, מה שהציעו זה אותוראן סייפ במחיר של 990 שח . בדרך כלל מה מבקשים חברות הביטוח ? אם אני קונה את זה לבד כמה זה עולה לי?

תבדוק עם הביטוח שלך אם הם דורשים איתוראן סייפץ

אני שמתי כי זה הוזיל לי מאוד את הביטוח, כמו כן ביררתי אצל איתוראן עולה 1100 אז בסיאט יותר זול (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תבדוק עם הביטוח שלך אם הם דורשים איתוראן סייפץ

אני שמתי כי זה הוזיל לי מאוד את הביטוח, כמו כן ביררתי אצל איתוראן עולה 1100 אז בסיאט יותר זול (:

אין לי ביטוח. זה רכב ראשון שלי .אבל אני אתקשר לכל מיני חברות ביטוח ונראה מה יבקשו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ביטוח. זה רכב ראשון שלי .אבל אני אתקשר לכל מיני חברות ביטוח ונראה מה יבקשו

תסתכל כמה דפים אחורה, יש לי סוכן ביטוח שפירסמתי עליו ונתן לי מחיר מעולה כול מה שצריך זה איתוראן סייפ ואימובלייזר שבא מקורי עם הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מישהו כבר הוסיף שמן מנוע?

כשקיבלתי את האוטו אמרו לי לשים לב לשמן בהרצה, ואכן בדקתי והשמן אצלי הוא בחצי.

בדף שקיבלתי עם האוטו כתוב שמומלץ לשים 5W-40.

האם אני צריך לוודא שהשמן שיש כבר באוטו הוא השמן הזה, או שזה לא משנה? (לא יודע, אולי זה לא טוב לערבב שמנים במידה והם לא הכניסו את השמן הזה)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי ציפיה ארוכה, שעות של דיבורים ויכוחים, שאלות ותשובות כאן בפורום, הרכב הגיע!

מנסיעה ראשונית שהייתה על כביש החוף כ20 דק ועוד בעיר כ 10 דק, הרכב כמו חמאה, חלום , שקט מערכת מעולה, נותן הרגשה חזקה ובטוחה, בדיוק מה שחיפשתי להפך, מהאלטו שהייתה לי לפני :lol:

סיפקו לי את הרכב בצמפיון בבני ברק למרות שהזמנתי בהרצליה, הםא מרו עקב העומס של ההזמנות בגלל המבצע אין מקום בהרצליה, אבל לא נורא, 10 דק הגעתי לשם מהרצליה.

היה שם בחור נחמד שהסביר לי על כול המערכות ופירט מה כול דבר עושה בקצרה, ושיחרר אותי!

והינה לכם התוצאה!

נ.ב

איך הג'אנטים? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מישהו כבר הוסיף שמן מנוע?

כשקיבלתי את האוטו אמרו לי לשים לב לשמן בהרצה, ואכן בדקתי והשמן אצלי הוא בחצי.

בדף שקיבלתי עם האוטו כתוב שמומלץ לשים 5W-40.

האם אני צריך לוודא שהשמן שיש כבר באוטו הוא השמן הזה, או שזה לא משנה? (לא יודע, אולי זה לא טוב לערבב שמנים במידה והם לא הכניסו את השמן הזה)

תודה

אה ואם כבר אני שואל, קניתי שמן ZIC XQ 5W40 Fully Synthetic (ואני שואל פה לפני שאני שם, כדי לא לעשות טעויות).

האם השמן הזה סבבה, ואפשר לשים אותו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZIC XQ 5W40 Fully Synthetic (ואני שואל פה לפני שאני שם, כדי לא לעשות טעויות).

תבדוק שהוא עומד בתקן VW502.

מניסיון (IBIZA TSI), גם אני הייתי צריך להוסיף קצת שמן בהתחלה, ועכשיו הוא לא זז מילימטר.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש כאן בעלי איביזה גבוהים? (מעל 185 ס"מ)

יש לכם בעיית צפיפות? הגה לא מפריע לרגליים?

אחי אני 1.86 מטר, כבר הזמנתי את הרכב שלי אבל אחרי שקבלתי נסיעת מבחן בגלל הנקודה הזאת (גובה), קודם כל את המושב של הנהג החזרתי אחורה עד הסוף והופתעתי שזה היה יותר מדי אז הי=חזרתי קדימה קצת, אחר מכן הורדתי את הגובה של המושב לגובה מתאים.

חייב לציין- ממש נוח וכיף לנהוג ורגליים לא נוגעים בהגה (ד"א יש גם אפשרות לשנות את המיקום של ההגה בארבע כיוונים).

סביר להניח שמי שיושב במושב מאחורי לא יהיה לו נוח בכלל. אבל לא אכפת לי אני נוהג כמעט כל הזמן בלבד או שניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי ציפיה ארוכה, שעות של דיבורים ויכוחים, שאלות ותשובות כאן בפורום, הרכב הגיע!

איך הג'אנטים? :-P

הג'נטים יפים, זה 15' נכון, כמה עלו ואיפה הרכבת אותם אם תרשה לי לשאול..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הוספתי לא מזמן קצת שמן אבל קניתי של קסטרול 5w-40, גם לי הציעו zic אבל הלכתי על בטוח מה שהיצרן ממליץ.

הג׳נטים שלך נראים פצצה, גם אני שוקל לקנות אבל עדיין לא סגור על איזה בדיוק, אחרי סקר שוק מצאתי כמה מקומות שבהם הגנטים עולים 1400, ובמקום אחר אותו ג׳נט בדיוק 1800, והבדל איכות אני לא ראיתי( לא שאני מומחה גדול)חבל שבמרווח ברגים 5x100 יש יחסית קצת מבחר עם כמות האיביזות שיצאו לשוק היו יכולים לעשות כסף טוב עם מבחר קצת גדול יותר מ 4-6 גנטים.

הרמקולים המקוריים של הרכב פשוט מפתיעים אותי לטובה כל פעם מחדש,בגלל הגבלת תקציב הוספתי ״רק״ סאב איכותי ומגבר, חשבתי בהמשך אני ישים עוד תוספות, אבל כרגע אני פשוט לא מרגיש צורך, הרמקולים+ הסאב עושים עבודה מושלמת.

נ.ב

מי שחושב לחסוך ולא לקנות רמקולים מהחברה ב 440₪ כתוספת, ולקנות עצמאית, תקחו בחשבון שאתם תשלמו 500-800₪ רק על ההתקנה וזה עוד בלי העלות של הרמקולים, לצערי אני רציתי לחסוך ולא ידעתי שהדלתות של הרכב כל כך בעתיות, אנשים מפחדים להתקרב אליהם, והמתקין חייב להיות מקצועי ולהכיר את הרכב טוב כדי לא לגרום נזק, קחו בחשבון.

קטע הזוי, שקלתי להשחיר את שתי החלונות האחוריים, התקשרתי למקום כלשהו כשהבחור שמע שמדובר בסיאט איביזה אמר לי ״עזוב אותי באמא שך לא צריך את הכסף שלך לא נוגע באוטו הזה״. די הופתעתי מתגובה כזו בכל זאת אתה בעל מקצוע, אבל זה באמת הראה לי שהדלתות ״קצת״ בעתיות אז ויתרתי על התענוג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

brilo תתחדשש.....היא מושלמת והג'אנטים יושבים בול על האוטו הזה.

אני שמח שאתה מבסוט (כי גם אני הזמנתי) :)

כמה עלו לך הגאנטים?

1850 שח עם הרכבה ו4 מדבקות בצמיגי הגיסים בהרצליה פיתוח.

כול מי שמעוניין בשירות מקצועי ואמין מוזמן בכיף אתן לו תמספר של הבן אדם אחלה גבר סבלני והוא עובד עם כול היבואנים, אז יש מבחר ענק ! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...