Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העם דורש צדק מוטורי-מרוץ פורמולה 3 בישראל עוד השנה ואתם יכולים לנהוג שם.

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שלא הולכים לבנות משהו חדש מן היסוד ורק "לשפר" מקום סלול באיזור הנמל.

האם יהפכו את זה למשהו קבוע ורציני ? כנראה תלוי ברווחיות המקום

פיאט BRAVO ? - כן, BRAVO !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר שלהם,והם רוצים 300 ומשהו ש"ח.השאלה היא למה לוקחים על יום עם כמה מבחנים בווינגייט את המחיר הזה?

איזה שאלה.

מי לדעתך מממן את כל המיונים האלו?

ומי מממן את הטיסה, הלינה, ההכשרה וחליפת מרוץ ל50 החבר'ה שיטוסו לצרפת?

בעל הבית גם צריך להרוויח שקל או שניים או חצי מיליון.

לגיטימי והמחיר נשמע סביר ליום מיונים שכולל את כל התפריט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם בזה ששילמתי מגיע לי כל חווית יום המיונים השלמה.

או שאחרי מבחן אחד שבו נפלתי קשות , פשוט יגידו לי יפה להתראות

כי וואלה בשביל 300 שקל יום של "חוויה" מוטורית כלשהיא (אפילו אם 70 אחוז מהזמן נשב בתור) זה לא נורא

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקות המעשיות הם עם הפורמולה 3 או עם הרכב שלי? כי אם זה אם הרכב שלי אני לא רואה סיבה לשלם 333 ש"ח

במידה ואני רק מביא לשם את עצמי והם עושים את כל השאר אז אני לא רואה שום סיבה למה לא לשלם 333 ש"ח על החוויה..

התשלום דרך PP לפי מה שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר שלהם,והם רוצים 300 ומשהו ש"ח.השאלה היא למה לוקחים על יום עם כמה מבחנים בווינגייט את המחיר הזה?

התשלום הראשון (330 ש"ח) כולל גם את התשלום ליום המיונים הראשון אבל במידה ותעבור את המיונים התשלום הזה יכלול גם את עלות הקורס בצרפת. אני לא חושב שזה תשלום גבוה במיוחד, במיוחד כשהיום ביקור בקארטינג הכי מעפאן עולה יותר.

הבדיקות המעשיות הם עם הפורמולה 3 או עם הרכב שלי? כי אם זה אם הרכב שלי אני לא רואה סיבה לשלם 333 ש"ח

במידה ואני רק מביא לשם את עצמי והם עושים את כל השאר אז אני לא רואה שום סיבה למה לא לשלם 333 ש"ח על החוויה..

התשלום דרך PP לפי מה שראיתי.

נראה לי ברור שזה עם הרכב שלהם. איזה היגיון יש לעשות בדיקות על רכבים שונים? יהיה קשה מאוד להשוות את התוצאות בצורה כזאת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי

העלות היחידה היא 333 ש"ח ליום המיונים

במידה ועברת, כל שאר העלויות, קרי:טיסה ליום אימונים בצרפת כולל הכל, על חשבונם

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הוגן וסביר ביותר.

שיהיה בהצלחה!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התשובות בפורום הרשמי של פורמולה ישראל כאן אצלנו בקארספורום.

בפורום הזה יש נציג רשמי של פורמולה ישראל שעונה על שאלות הגולשים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...