Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ משפטי עקב הונאה

שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני מספר חודשים קניתי רכב שנת 2006 עם קילומטרז נמוך(64000) יד ראשונה ומיד פרטית בסוכנות טרייד אין , כמובן המחיר היה אטרקטיבי יחסית לתמורה שחשבתי שאני מקבל, הדבר הפליא אותי אולם בטחתי במוכר וקניתי את הרכב.

הרכב כמובן עבר בדיקה לפני קנייה במכון מורשה ומצויין בטופס הבדיקה קילמוטרז עדכני לרגע הבדיקה וכל שאר פרטי הבדיקה.

היום עשיתי טיפול לרכב ובמקרה נמצא טופס מאחורי תא הכפפות, בטופס מצויין שהרכב הנ"ל היה בחברה ונעשה לא טיפול 225000 לפני שנה.

אני לא יודע איך בעל הסוכנות עשה את זה, אבל הרכב עבר שינוי קילומטרז וכנראה גם נעשה שינוי להיסטוריית בעלים שלו מאחר וברשיון רכב שלי לא מצויין שהרכב היה מהשכרה או מליסינג.

אשמח לקבל ייעץ מה אני צריך לעשות במקרה הנ"ל?

האם יש פה עילה לתביעה משפטית?

מה אני צריך עוד על מנת להוכיח את ההונאה שנעשתה לי?

אשמח לקבל מספר טלפון של עורך-דין טוב שיכול לעזור לי עם זה.

בתודה מראש

אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תיעוד של חברה או לייסינג ברשיון ממה שזכור לי,רק בשנה או שנתיים אחרונות יש חובה לרשום זאת ברשיון

הרכב שרכשת הינו רכב שנתון 2006 לכן ממה שאני זוכר אין חובה על רישום ברשיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר עבר עבירה פלילית היה עליו למסור לך טופס בגין מכירת הרכב , בו מפורט קילומטרג' בעלות קודמת וכו' ולך בנוסף יש זכות לתבוע אותו על נזקיך הכספיים , ואולי גם לדרוש ביטול העיסקה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה כי נעשו דברים שלא כדין, ואם הדברים יבדקו (ע"י מומחה רכב) ויתגלו כנכונים

יש מקום להגיש תלונה ולהגיש תביעה.

יש לבדוק היטב את כל הנתונים שציינת, לפנות בכתב מיידית ולדרוש את ביטול העיסקה.

בנסיבות שתארת קיבלת בעצם דבר שונה מזה אשר הוצג בפנייך ואי ההתאמה נובעת ממעשה

ולא ממחדל ולכן הדבר חמור שבעתיים.

בדוק היטב את כל הנתונים ואני מציע לך - פנה בהקדם לקבלת יעוץ או יצוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למשטרה .

אל תתאמץ בכלל לפתור את זה לבד מול המוכר ,מישהו פה "עבד עלייך" ורוב הסיכויים שגם על הרבה אחרים לפניך ואחריך,

אתה לא יודע מי עבר את העבירה וזה לא התפקיד שלך לברר , זה התפקיד של המשטרה .

אם הדברים נכונים ובאמת שינו את הקילומטרז' ברכב מי שעשה את זה חייב אבל חייב לחטוף, אלו אנשים שגם מוכרים רכבים עם תאונות קשות כאילו היו חדשים ,עושים קומבינות עם מכוני בדיקה מפוקפקים .

מקווה שתגיש תלונה במשטרה שיהיה נוכל אחד פחות - אם הדברים נכונים .

בהצלחה

היו 106 ראלי MK2 ,פורד RS2000 ,פיאט קופה 16VT,אלפא ספיידר 1998,מרצדס slk 230

וכרגע MX5 כסופה ומדהימה שמעלה בי חיוך כל פעם מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...