Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyota Supercharger Turbo for Corolla Avensis Prius

שימו לב! השרשור הזה בן 4863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני תוהה לעצמי למה חברות כמו EBAY לא עוצרות מכירות שכאלו - לפי מה שנראה זה לא רק מכירת כוסות רוח למת אלא הונאה אמיתית כי הם מוכרים מוצר שרק יזיק למנוע ובעצם מוכרים שקרים.

ולשים קיט טורבו אמיתי זה לא חוקי.

אני מניח שמי שרוצה לשפר את הרכב שלו בארץ הזו צריך גם להיות מודע לזה שהוא עבריין לכל דבר ודבר.

איביי אמרו מההתחלה שהם לא יסננו שום דבר , אם תחפש טוב תוכל למצוא בנות שמוכרות את הבתולין שלהן גם.

עובדה שאתה חשבת על לקנות את הטורבו החשמלי , אז תחשוב כמה אנשים באמת קנו את זה.

כאמור דובר על זה רבות , בכל מקום ובמשך הרבה שנים , זה בולשיט וזה רק מפריע לזרימה הטיבעית , אם זה היה עוזר בכזה מחיר זול היצרנים היו מתקינים את זה לבד בכל רכב עלי אדמות , זה היה הופך לסטנדרט כמו ... צמיגים.

המוצר הזה זה שיעור טוב מאוד בפסיכולוגיה כלכלית ובאיך לעשות כסף.

אני תמיד אמרתי שזה מאוד קל לעשות כסף על טיפשים ותמימים וחבל שלא חשבתי על הרעיון הזה לפני כמה שנים כשזה רק התפרסם.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעודי משוטט להנאתי בEBAY ומחפש לעצמי חלקי חילוף לאוונסיס (לא חלקי מנוע) כמו מתג לחלונות למשל...

ולמה אתה לא מדבר איתי? כבר אמרתי לך שכמעט את כל החלפים שצריך אני מזמין מחו"ל.

לגבי ה"טורבינה", אין לי יותר מה להוסיף כאן מאשר מה שאמרו. וגם אם נגיד שהצעצוע הזה באמת היה מייצר דחיסה, מה עם ניהול המנוע?

זה מזכיר לי שאני מכיר מישהו שיש לו מגנט קסמים באיזשהו מקום במנוע והוא משוכנע שזה חוסך לו יותר מ 10% בצריכת הדלק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,

לא דיברתי איתך כי אני לא התכוונתי לרכוש את החלק הזה - ההבנה שלי בשיפורי רכב היא קטנה מאוד ואחרי שאני קורא כאן עשרות שרשירים על קיטי טורבו שכוללים שבלול, צנרות עיליות ותחתיות, פילטרים פתוחים, שינויי חיישנים, שינויי סעפת, שינויי צנרת, הוספת אינטרקולרים, שינויים בניהול המנוע - וכל זה רק בשביל הגדישה עוד לפני כל מה שקשור למערכות היגוי, בלימה, מתלים

אז פתאום לראות כזה דבר - גרם לי לתהות על קנקני :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על המתג לחלונות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה! :-D

לא לדאוג עוד לא רכשתי :-P:-P:-P אני שוקל קודם כל לנסות פתרונות שלא יעלו שום דבר ולראות אם יחזיק מעמד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...