Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

...The Queen is Back, and boy IS SHE PISSED

רועי צוקרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין מה אתם רוצים מהאוטו מבחוץ

את מי זה מעניין איך הוא נראה מבחוץ ? ?

[/b][/b]

כן, היום יותר מתמיד כאשר כמעט ואין הבדל מכני בין בנטלי, רולס, מאיינבך העיצוב הוא הדבר היחיד שנותר חשוב, בטח ממכונית עבר מפואר כמור רולס.

אני מודה שאני לא מחסידי רולס, אך לפחות היתה מסורת ארוכת שנים שהגדירה איך נראת רולס וזה לא.

זה נכון מאוד מה שאתה אומר, ואני מסכים, העיצוב שנראה פה מכוער לחלוטין בהחלט לא מתאים לעניין, אבל מבחינת הרוכש הפוטנציאלי, שכל כולו מעוניין במותג ולא במוצר עצמו, זה מספיק. אני לא אומר שכולם כאלה

עוד יש אנשים עם ערכים סנטימנטליים שיקנו כאלה דברים ועדיין רוב הרוכשים הפוטנציאליים אינם כאלה (לפחות לדעתי)

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין מה אתם רוצים מהאוטו מבחוץ

את מי זה מעניין איך הוא נראה מבחוץ ? ?

[/b][/b]

כן, היום יותר מתמיד כאשר כמעט ואין הבדל מכני בין בנטלי, רולס, מאיינבך העיצוב הוא הדבר היחיד שנותר חשוב, בטח ממכונית עבר מפואר כמור רולס.

אני מודה שאני לא מחסידי רולס, אך לפחות היתה מסורת ארוכת שנים שהגדירה איך נראת רולס וזה לא.

זה נכון מאוד מה שאתה אומר, ואני מסכים, העיצוב שנראה פה מכוער לחלוטין בהחלט לא מתאים לעניין, אבל מבחינת הרוכש הפוטנציאלי, שכל כולו מעוניין במותג ולא במוצר עצמו, זה מספיק. אני לא אומר שכולם כאלה

עוד יש אנשים עם ערכים סנטימנטליים שיקנו כאלה דברים ועדיין רוב הרוכשים הפוטנציאליים אינם כאלה (לפחות לדעתי)

אני לא רוצה להיכנס לויכוח ארוך ומיגע, אך כמי שהתמחה ב- MBA בשיווק אני טוען במילים אחרות שישנם דרכים לחזק קשר עם מותג וכאלו לשלא.

ראה למשל BMW Z4 מול פורשה בוקסטר.

מבלי לראות את סמל החברה (וגם אם יצא דגם חדש) כל ילד יוכל להגיד מה פורשה ומה BMW.

תאמין לי, נפגשתי בארה"ב עם כאלו שיש להם בוקסטר. פרט לעובדה שמפריע להם שבבגז' מאחור הגימור לקוי ורואים הרבה צינורות וחוטים ומפעם לפעם ינפלט גם רעש לא מובן אין להם טענות נגד הרכב (אגב שם נמצא המנוע למי שלא הבין). הסיבה היחידה שהם נוהגים בפורשה היא שאחרים יודעים שהם נוהגים בפורשה.

דוגמה אחרת, טכנית פורד מונדאו ויגואר X הם אותו הרכב עם אותה השילדה ואותו המנוע. תאמין לי, שבהודו עם כמה פילים וקירות היו הופכים כל פורד מונדאו ליגואר אך למרות זאת אנשים משלמים הרבה יותר תמורת יגואר שנראת כמו יגואר.

אין מה לעשות, העיצוב הזה הוא לא רולס (מעבר לעובדה שהוא מכוער).

רונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...