Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סוזוקי אלטו

yuliall
שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח לשמוע מבעלי האלטו הידנית האם יצא להם לנסוע איתה בעליות (כמו בירושלים או חיפה) ואיך ההתרשמות שלהם?

כעיקרון אני מכירה כבר את כל הבעד והנגד על האוטו (קראתי את השרשור ענק ורבים אחרים). מבחינת רב הדברים היא בדיוק האוטו שאני צריכה: זול, חסכוני ולשכוח מביקורים במוסך ב 3 השנים הקרובות. הדבר היחיד שמטריד אותי זה שהיא משווקת מאוד כאוטו עירוני ואני צריכה לנסוע איתה פעמיים-שלוש בשבוע מת"א לירושלים. אני מודעת למנוע הקטן שלה ולכן לא מחפשת לעשות את העליה לירושלים ב 100 ק"מ. האם הנסיעות האלו יכולות לגרום לה לבלאי מוקדם יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליה, לוגיקה מכירה?

תחשבי אופנוע כבד, עם מנוע 1000 סמ"ק במשקל 800 קילו = חייה רעה נכון? יעלה לירושליים כמו גדול נכון?

עכשיו תחשבי רכב קטן, חסכוני, עם מנוע סוזוקי 3 בוכנות בנפח 1000 סמ"ק, במשקל 850 קילו, = חייה רעה נכון?!? יטרוף את הקסטל בגדול!

עכשיו קחי בחשבון - כל נוסע נוסף = בממוצע 70 ק"ג עומס על המנוע האדיר הזה.

אם את מתכוונת לנסוע לבד לירושליים - אין בעייה כלל.

אם את מתכננת להעמיס את החבר'ה 3 פעמים בשבוע לירושליים - יהיה קצת איטי וזללן בדלק

תתחדשי ותהני

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה עם אופנוע ממש לא במקום -איו שום קשר ודמיון וחוץ מזה האופנוע ממש לא שוקל 800 קילו -יותר לכיוון ה200 .

אפשרי לעשות נסיעות בינעירוניות עם הרכב הזה וגם לעלות לירושלים אבל לכמה פעמים בשבוע הייתי מחפש רכב אחר -זה פשוט לא נעים.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה לו את הדגם הידני(החלפתי לאוטו ספורט),אני מווכרח לומר כי הוא ייעלה גם ייעלה לירושליים כמו גדול

כולל 3 נוסעים(שישבו מאחור דיי בצפיפות).

אני ממש מתגעגע ל"בימבה"שלי,ודיי משוכנע כי בעתיד אני יחזור למשפחת ה'אלטו'

גם לי היו את אותן חששות(גר בכרמיאל),אך לקחתי נסיעת מבחן והופתעתי לטובה!!!

האלטו ממש מחלה,וכיום בעירי יש המון כאלו.

קחי נסיעת מבחן מבטיח של תתאכזבי:)

בהצלחה ANY WAY

נירו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל עניין של לוגיקה

כרכב לאדם + 1 זה רכב מדהים

נסעתי עליו (ידני) - משייט ב 120 מבלי להתאמץ כלל

לכן אני מחליף לאישתי את ה 407 מנוע 2.0 לאלטו חדשה

לנסיעות של 90 ק"מ ביום, האוטו הזה יחסוך לי המון דלק

עריכה-> כן ה 407 למכירה - פרטים בפרטי

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני הולכת לעשות את הנסיעות לבד או מקסימום עם עוד נוסע כך שאני לא חושבת שזה יעמיס יותר מדי על האוטו.

כרגע אני עושה את הנסיעות האלו עם פיאט אונו שנת 93 כך שאני לא מחפשת יותר מדי נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום. האלטו שלי עשתה כבר 1600 ק"מ. בת חודש וחצי.

אני עושה איתה עליות.. אז במקום לסוע בקטע דרך מסויים על רביעי תצטרכי למשוך את השלישי..

מומלץ בחום, רק ידני!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...