Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעצבן ששעת עבודה במוסך עולה 200 ש"ח ללא מע"מ , עם כל הכבוד העובדים וגם הבעלים במוסך אינם רופאים / מדענים/ מהנדסים.

רוב עובדי המוסך אף לא סיימו 12 שנות לימוד , ישנם גם בני מיעוטים שאינם דוברים כמעט עברית ועושים את העבודה כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
מעצבן ששעת עבודה במוסך עולה 200 ש"ח ללא מע"מ , עם כל הכבוד העובדים וגם הבעלים במוסך אינם רופאים / מדענים/ מהנדסים.

רוב עובדי המוסך אף לא סיימו 12 שנות לימוד , ישנם גם בני מיעוטים שאינם דוברים כמעט עברית ועושים את העבודה כמו שצריך.

מעצבן שאנשים חושבים שהם מומחים לכלכלה ויודעים הכל ומתלוננים על זכותם של בעלי מקצוע להתפרנס בכבוד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן כל הערסיאדה הזאת עם הרנו קליאו עם דוד זרימה חופשי שחושים שיש להם מינימום רכב ראלי, שעושים "וורום וורום" עם המנוע 1.4-1.6 העלוב שלהם שנשמע יותר בכיוון של שיעול של איזה פנסיונר בן 90 ואז שמים גז עד הרצפה ונכנסים לפניה/צומת במשהו שניראה כמו דריפט עם פירפורים מפה ועד להודעה חדשה...

בא לי לתלוש להם את הידיים והרגליים וגם את הדוד, במיוחד את הדוד.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי שהכפתור פתיחת תא מטען לא עובד! עכשיו כל פעם שאני רוצה לפתוח את תא המטען אני צריך לכבות מנוע וללחוץ בשלט! בחיים אני לא יכול להתרגל לזה!

הכי מעצבן שרוב השנה אין לך כלום באוטו ופתאום לקראת הטסט הכל צץ במכה אחת!!(אמיתי לגמרי) ואתה מרכיש עובד עצות.

מעצבן יותר שרוב המוסכים לא יודעים בכלל לטפל בסאאב ושאפילו עם בעיות כל כך קטנות הם לא מסוגלים להסתדר!(ואז את העבודה הזאת אני עושה בזמני הפנוי בשבתות)

מעצבן אותי שהרדיו הדפוק לא עובד לי כמעט בחודשיים האחרונים ושום חיבור לא מתאים לכל מכשירי הרדיו שיש לי! שזה מסתכם ב5-6...

אגב אני גם נוסע במאזדה 3 2010 מהעבודה, ומה שבהחלט מעצבן שכשמכבים את המנוע האורות לא נכבים ויכולים לגמור את הסוללה, הרי למה המציאו את המצב שהאורות נכבים אוטומטית עם כיבוי הרכב? חוסר יעילות יפנית.

איך זה שברכב שנת 2010 כמו מאזדה אי אפשר לפתוח את הבגאז׳ עם ידית ליד כיסא הנהג או מהשלט? אפילו עם המפתח אי אפשר לפתוח!!!

ולמה הפח של היפניות עשוי מ״קלקר״? אתה עושה לו ״פוו״ והוא מתעקם...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מת לדפוק גוש ואשתך אומרת לך "שניה, אני צריכה פיפי" ואז לוקח לה 5 דקות לצאת כשאתה:

1) מאבד את החשק לדפוק גוש

2) מתפתל מכאבים כי זה שלשול עצבני ולא גוש כמו שחשבת

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

אתהה ללא ספק המנצח, אני לא מפסיק לצחוק כבר חצי שעה!!

:twisted:הכל נראה בסדר אבל בעצם שום דבר לא בסדר.:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, השרשור נמצא ברכב כללי, נא להישאר בדברים מעצבנים שקשורים ברכב.

למרות שפרנקוס ידוע בתור אחד שקונה חרא של מכוניות, ההודעה שלו לא קשורה לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אותי מעצבן שמוכרים בישראל רכב עם צופר!

הנהג המצוי משתמש בו אחרי אירוע - בעיקר כענישה...

הנהג הרצוי משתמש בו לפני אירוע - בעיקר כאזהרה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג המצוי משתמש בו אחרי אירוע - בעיקר כענישה...

הנהג הרצוי משתמש בו לפני אירוע - בעיקר כאזהרה...

צריך להביא אקסורסיסט לגרש את הפנדוב שנכנס בך! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו האדה פנדוביזים? :roll:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? אותי מעצבן כשאני מגיע עם ה A1 לחניון, אני פותח לשומר את הבגאז' כדי שיראה שאין שם שום דבר מלבד אפוד זוהר, והוא טורק את האמ-אמא שלו כמו מנוול. מה הוא לא מרגיש שהוא כבד ונסגר בנגיעה קלה?

ואני ארשה לעצמי לדבר בשם אבי ולומר: זה מעצבן?! אותי מעצבן שכשאני מגיע לחניון עם הטוארג, השומר לא רואה שיש כפתור סגירה אוטומטית לבגאז' והוא מתחיל להלחם ומנסה לסגור את הדלת בכח, זה מעצבן.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן??? אותי מעצבן כל הבורים שצועקים "אמריקאית? ים תקלות!" זה מעצבן!

וכל זה מקינאה כי אין להם את הCOHONES לתחזק רכב אמריקאי!

איני נוהג להשתמש בלשון בוטה, אך סלחו לי הפעם כי אחרוג ממנהגי:

לכל האידיוטים, שקנאתם מדברת מגרונם F**K YOU BITCH!!!:

530631_4785750322611_81385890_n.jpg

ממני ומהראש פרה שעל המכסה מנוע שלי!

(וביניינו, במנועי הV8 המטומטים (כלומר:נטולי המחשב) אין תקלות כלל!)

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...