Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לקבל דו"ח חנייה בדואר?

שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקו,

נכון ששם אדום לבן ותחנות אוטובוס, אבל העיקרון הוא שהוא רושם דו"ח בעודך ברכב.

הבאתי את הדוגמה שם, כי מי שרוצה הדגמה בזמן אמת, יכול לבוא בכל שעה ולראות זאת בלי לתהות מתי יגיע פקח ואם יגיע.

במו עיני ראיתי פקח רושם דו"ח בשדרות יהודית לאדם שישב ברכב בכחול לבן בסמוך לבית קפה והמתין למישהי שירדה מהרכב ונכנסה לקנות משהו בבית-קפה. הפקח אכן הזהיר שהוא ירשום דו"ח וזה בדיוק מה שהוא עשה ברגע שסיים לרשום דו"ח לרכב אחר שעמד במקום (בלי נהג), כלומר היה לנהג הרכב שחיכה, לפחות 2 דקות מלאות כדי להפעיל אמצעי תשלום או לזוז.

אכן זה היה קפה יקר.

התשובה של הפקח להתרעמות הנהג, היתה: "חיכיתי זמן סביר בכדי לראות אם אתה מפעיל אמצעי תשלום או מחכה שאתנדף מכאן".

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לעמוד 2 דקות מול בנין עיריית ת"א, על אבן-גבירול.

לוקח 10 שניות שפקח מבקש ממך לזוז, עוד 10 שניות שהוא מאיים עליך בדו"ח, וכשהוא רואה שאתה באמת לא זז, הוא מתחיל לרשום לך דו"ח עוד כשאתה ברכב וספק אם בכלל הספקת לכבות מנוע.

מול בנין העיריה עומדים קבוע 2 פקחים שזה תפקידם.

.

אף פעם לא מגישים את הראש, לתוך המאורה החשוכה של הדוב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במו עיני ראיתי פקח רושם דו"ח בשדרות יהודית לאדם שישב ברכב בכחול לבן בסמוך לבית קפה והמתין למישהי שירדה מהרכב ונכנסה לקנות משהו בבית-קפה. הפקח אכן הזהיר שהוא ירשום דו"ח וזה בדיוק מה שהוא עשה ברגע שסיים לרשום דו"ח לרכב אחר שעמד במקום (בלי נהג), כלומר היה לנהג הרכב שחיכה, לפחות 2 דקות מלאות כדי להפעיל אמצעי

התשובה של הפקח להתרעמות הנהג, היתה: "חיכיתי זמן סביר בכדי לראות אם אתה מפעיל אמצעי תשלום או מחכה שאתנדף מכאן".

.

יודע מה, גם זה הוגן מספיק. (אם כי גם כאן הפקח היה יכול להתחשב מעט יותר) כבר קיבלת אזהרה? תתחפף או תשלם. נשארת למרות אזהרת הפקח? אל תבכה כשתשלם 100 ש'.

אגב, בשדרות יהודית (לפחות בצד המערבי, שם יש לי מה לחפש) אני חונה בעזריאלי והולך דקה ברגל.

גם חוזר לאוטו קריר שחנה בצל וגם חוסך את שבטם של פקחי עת"א החרוצים.

כמעט לכל חור בת"א יש לי תשובה ואני מעדיף תמיד לשלם מעט יותר אך לשבת בפגישה/עיסוק/בילוי בלי לחשוב על מה שקורה עכשיו מתחת לווישר שלי.

חוץ מלאזור סלמה-הרצל-לילנבלום. חטפתי שם לא פעם,על קטנות ומרגיזות כמו כרטיס שפג חמש דקות לפני שעת הדו"ח.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אני מופתע משאלות בסיסיות של נהגים בעלי רשיון נהיגה (או שאולי בעצם אין לך רישיון ואז הכל ברור).

לא לדעת מה אומר סימון כחול-לבן, זה כמו לא לדעת מה אומר סימון אדום-לבן. אני לא אתפלא אם תשאל מה זה רמזור צהוב מהבהב.

אם עדיין אתה לא יודע מה אומר סימון כחול לבן, אני אשלח אותך לעיין בלוח התמרורים ועל הדרך תשנן לעצמך עוד תמרורים.

http://www.mot.gov.il/wps/pdf/HE_TRAFFIC_PLANNING/tamrurim.pdf

.

תשאל את עצמך את אותה השאלה.

ממתי יש בארץ רמזור צהוב מהבהב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל את לוח התמרורים הרשמי של מדינת ישראל ומסתמך על האמור בו.

מתוך לוח התמרורים:

אור צהוב.doc

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל את לוח התמרורים הרשמי של מדינת ישראל ומסתמך על האמור בו.

מתוך לוח התמרורים:

צא לכביש, ותראה שאין בארץ רמזור צהוב מהבהב אלא אם כן הרמזור לא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם תשאל מה זה רמזור צהוב מהבהב.

תראה שאין בארץ רמזור צהוב מהבהב אלא אם כן הרמזור לא עובד.

אלא אם כן = יש.

כן עובד או לא עובד, העיקר הוא שאתה מסכים שיש רמזור צהוב מהבהב.

החשש שלי הוא שגם אתה לא יודע כיצד יש לנהוג במקום בו הרמזור צהוב מהבהב.

האם גם כאן אתה טוען שמדובר ברמזור לא עובד ?

אור צהוב1.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...