Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו החדשה 1.2TSI כדאי לחכות ?

rpz79
שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהנתונים היבשים שיש בידי מדובר ברכב היעיל והחזק ביותר שיש בקטגוריות המיני שישווק בישראל.

ישבתי בסוכנות בדגם ה-1.4 שזה אותו מרכב ופנים רכב והוא נוח מרווח ומאובזר יחסית למכוניות מהסוג הזה.

השוס העיקרי פה זה מנוע ה-1.2TSI שהוא ה"גליק" של הדגם הזה ולא ה-1.4

הבעיה המרכזית היא שהתקשרתי לסוכנות פולקסוואגן בחיפה ואמרו לי שזמן האספקה הוא סוף יולי לפחות (כמעט 3 חודשים) !!!

אנחנו (המשפחה) זקוקים לרכב (נוסף) בדחיפות.

1. מה ניתן לעשות ?
  2. כמה עולה להשכיר "4 גלגלים" ל-3 חודשים ?
  3. האם אפשר לייבא את הרכב אישית ולקצר את זמן האספקה ?

תודה מראש

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת נכון שמדובר ברכב מעולה- כמובן בהנחה שיהיה אמין- עדיין אין ניסיון עם מנוע זה בארץ.

לגבי השכרה- דבר יקר ומיותר.

אם אתה צריך רכב בדחיפות- תרכוש כמה שיותר מהר ואל תתפתה לשכור- הוצאה מיותרת לחלוטין.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה בולפאס (אגב זה סוג של ענבים כהים אאל"ט :wink:)

האם יש מכונית שנמכרת כרגע שמסוגלת להתחרות בביצועים (מומנט/סל"ד , תאוצה 0-100) ובצריכת הדלק (18.8 ק"מ לליטר ממוצע מעבדה) בפולו הזו ?? מה החסרונות שלה לעומת מכוניות אחרות בקטוגריה שלה ?

עוד 3 חודשים לא תהיה גם צניחה במחירים בגלל היורו ?

שמע אני חייב לדבר עם אבא שלי המצלצלים אצלו אבל הידע אצלי והוא עם יד קצרה על ההדק.

100% היינו רוכשים אותה פשוט קשה להסתדר עם רכב אחד עוד 3 חודשים.

מחכה לתשובה

תודה מראש

רועי

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנתונים היבשים שיש בידי מדובר ברכב היעיל והחזק ביותר שיש בקטגוריות המיני שישווק בישראל.

ישבתי בסוכנות בדגם ה-1.4 שזה אותו מרכב ופנים רכב והוא נוח מרווח ומאובזר יחסית למכוניות מהסוג הזה.

השוס העיקרי פה זה מנוע ה-1.2TSI שהוא ה"גליק" של הדגם הזה ולא ה-1.4

הבעיה המרכזית היא שהתקשרתי לסוכנות פולקסוואגן בחיפה ואמרו לי שזמן האספקה הוא סוף יולי לפחות (כמעט 3 חודשים) !!!

אנחנו (המשפחה) זקוקים לרכב (נוסף) בדחיפות.

1. מה ניתן לעשות ?
  2. כמה עולה להשכיר "4 גלגלים" ל-3 חודשים ?
  3. האם אפשר לייבא את הרכב אישית ולקצר את זמן האספקה ?

תודה מראש

רועי

תגיד כמה אמורה לעלות הפולו החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תוספת חישוקי מגנזיום על הכביש 120K

יש עסקאות מימון (עסקאות "בלון") עם ריבית נמוכה יחסית.

עסקת בלון טובה אפשר לעשות ב60-70K תשלום ראשוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך צריך רכב עד זמן האספקה, כדאי לך לרכוש רכב משומש כלשהו ולמכור אותו עם קבלת הרכב החדש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...