Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לרכישת Tomcar

A_N
שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן icon_smile.gif

הגעתי לכאן דרך גוגל, דפדפתי קצת והבנתי שזה המקום לשאול.

אני בן 16 ואני מעוניין לקנות תומקאר יד שניה. הסיבה שאני רוצה לקנות תומקאר היא שכבר עכשיו (לפי מה שהבנתי מהחברה) בגיל 16, אני יכול לעשות רישיון לטרקטור ולסוע איתו בשטח ובגיל 17 עם רשיון לאוטו אני יכול לסוע איתו על כבישים (מלבד המהירים; 6, החוף, איילון ו1).

יש לי כמה שאלות:

- איך הכלי הזה בכביש?

- הטיפולים שלו יקרים?

- הוא עמיד או שאחרי כל כמה נסיעות אני אצטרך לשלם ביוקר על איזה חלק שנהרס?

- כמה עולה הביטוח שלו?

- אפשר פעם אחת ולתמיד הסבר על הרישיון שלו? מאיזה גיל ועם איזה רישיון אפשר לסוע איתו על הכביש? מתי אפשר בשטח?

אני משער שיעלו לי עוד שאלות בהמשך.

תודה רבה, אסף icon_wink.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא לפורום.

לא ידוע לי הקטע על עניין הגיל שמגיל 17 מותר לנהוג על כביש עם תומקר,

אבל מהרגע שיש לך רישיון על טרקטור אתה רשאי לנהוג על תומקר (גיל 16).

אני לא מודע לעניין שיש בעיה לנסוע עם תומקר על כבישים עירוניים וכו', אבל בטח ובטח שלא לנסוע עם דבר כזה על כביש מהיר.

תומקר זה כלי לשטח תשתמש בו בשביל שטח לא בשביל כביש.

דבר נוסף, זרקת פה מושג כללי - תומקר, למושג הזה יש הרבה מאד דגמים והרבה מאד אופציות

לא כל כלי הוא בהכרח דומה לאחר והאחזקה שלו, העמידות שלו או האמינות שלו יהיו זהים.

תחזור לפה עם דגם מסויים של תומקר שאתה מעוניין לקנות ואולי נוכל לעזור לך באיך הכלי בשטח, כמה הוא מומלץ

והאם הוא אמין כמובן.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן icon_smile.gif

יש לי כמה שאלות:

- איך הכלי הזה בכביש?

- הטיפולים שלו יקרים?

- הוא עמיד או שאחרי כל כמה נסיעות אני אצטרך לשלם ביוקר על איזה חלק שנהרס?

- כמה עולה הביטוח שלו?

- אפשר פעם אחת ולתמיד הסבר על הרישיון שלו? מאיזה גיל ועם איזה רישיון אפשר לסוע איתו על הכביש? מתי אפשר בשטח?

תודה רבה, אסף icon_wink.gif

בכביש? טרקטור.

טיפולים לא יקרים, חלקים ככה ככה.

בעיקרון עמיד אבל אתה תשלם ביוקר אם תהרוס חלקים.

ביטוח 5000 שח וזה רק החובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה את ה 1000 המורחב TM2.

מישהו יכול לתת לי מידע מדוייק על הביטוח ועל הקטע של נסיעה בכביש וממתי אפשר, עם איזה רישיון וכו'.

אתה רוצה מידע מדויק ?

את המידע הכי מדויק לגבי מחירים תמיד מבררים אצל המקור ולא בפורומים...

מידע מדויק על הביטוח - תתקשר לסוכן ביטוח שלך ותשאל אותו , מה יותר פשוט מזה ?

מתי מותר לנסוע בכביש ואיפה \ אם איזה רישיון ?- תתקשר למורה לנהיגה שלך ותשאל אותו .

בהצלחה,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי תקופה יפה.

היה לי את ה750 ליפני 5 שנים. אז זה היה מאוד מיוחד אבל בגדול זה לא זה באמת כלי חמוד לא יותר

איפה אתה גר ? זה הכי חשוב כי עם במושבים זה ל בעיה בערים יתחילו להציק לך כי זה לא ממש חוקי יצא חוק נגד נהיגה בכלים מהסוג הזה בגיל 16 לאחר מוות של נהג מיול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בגיל 16 עם רישיון לטרקטור התומקר יכול לשמש אותך אך ורק בנסיעות בתור הקיבוץ\מושב או בשטח.

ללא רישיון רכב אסור לעלות עם הכלי לכביש עירוני או בין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה את התומקאר החד מושבי על המנוע 500 שתי פעימות של רוטאקס עם זוג קרבורטורים.

אם אתה מחפש כלי לנהיגה מהירה יחסית ועם יכולות שטח לא רעות בכלל, אז לדעתי לך לכיוון החד מושבי אבל כך בחשבון שהכלי הזה אוכל הרבה דלק בנוסף גם צריך לערבב עם שמן.

הדו מושבי עם המנוע 750 יותר מיועד לנסיעות רגועות כי המנוע שלו לא כזה חזק ולא תגיע איתו למהירויות גבוהות משהו בסביבות ה 70-80 קמ"ש.

השאלה היא מה ההעדפות שלך? למה הוא ישמש אותך בעיקר? נסיעות של יום יום לבית הספר? טיולים בסופ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...