Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דונגל

Evaluator
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעביר כרגע תמונות מהנוקיה למחשב ולהיפך באמצעות כסל. לא נוח ומסורבל. הבנתי שדונגל הוא הפרתון, השאלה היא איך - הוא ימפה את המכשיר הנייד כעוד כונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שדונגל הוא הפרתון

בן כמה אתה שרק עכשיו קלטת "שדונגל הוא הפרתון"? :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעיר מידיי, מסתבר. לפעמים אני מתרגש וכותב עם שגיאים.

בכלל, השם "דונגל" לא בא לי טוב. נשמע כמו האיבר הפאלי של איזה ענק הולנדי. אבל תמיד אמרו שאני סוטה אז... :)

אומנם אוף טופיק אבל בוא נחזור לשאלה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הוא ימפה את זה כסוג של כונן,או לחלופין אם אתה משתמש ב-PC SUITE של נוקיה אז הוא יתחבר לשם כאילו היה מחובר עם כבל.

There is no fate but what we make for ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל שרשור:

רכשתי לפני כמה חודשים באיביי דונגל שעלה לי שניים-שלושה דולר. הוא עובד נפלא, רק הבעיה שלו זה שהתוכנה של נוקיה משום מה לא מזהה אותו, ואני נאלץ להשתמש בתוכנה שהגיעה איתו, שהיא פחות טובה ומותאמת לטלפון.

למישהו יש פתרון לבעיה שלי?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה יותר מידי פיתרונות,הבעיה היא לא בדונגל,כי אמרת שהוא עובד ללא התוכנה של נוקיה.

אם תעדכן את התוכנה וזה עדיין לא יעבוד כנראה שאין בינהם תאימות,ה-pc suite ידוע בהמון בעיות תאימות עם מוצרים שונים,

ראיתי המון מקרים שדונגלים שנרכשו בארץ לא עבדו עם התוכנה.

There is no fate but what we make for ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי העדכון של ה-PC SUIT זה עדיין לא מזהה את הדונגל. בעסה :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK

הדונגל אצלי. עשיתי היכרות בין הדונגל למחשב ולנוקיה, אבל התאכזבתי כשגיליתי שאני אמור להשתמש באייקון מתוך ה - tray של הויסטה כדי לתקשר עם הפלאפון. נפתח לי דיאלוג ואני צריך לבחור אפשרות שליחה או קבלה של קובץ. ציפיתי למשהו נוח יותר כמו ה - windows explorer שאוכל לדפדף בין הקבצים במכשיר ופשוט לגרור קבצים.

יש פיתרון בצורת תוכנה שמתקינים? מה זה העדכון הזה של ה- PC SUITE?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...