Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים מבקשים כסף בצמתים בצפון ומטרידים. מישהו שם לב?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומי השתלט היום על צומת הכניסה הדרומית לחדרה?

הכבאים.

שתי ניידות כיבוי עצרו בשני צידי הצומת,והכבאים חילקו פליירים לנהגים.לא האמנתי כשראיתי את זה.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בפעם האחרונה שבדקתי הם לא הופעלו ע"י עבריינים (בלי פוליטיקה בבקשה).

שי מה שאתה מסרב לקבל זה העובדה שהילדים לא שם מבחירה, והכסף שהם מקבלים לא הולך אליהם בלעדית, הופכת את כל מי שנותן להם כסף, ובכך מעודד אותם ואת מפעילהם להישאר שם, לממני משפחות פשע ומעלמי מס.

הם לא מאיימים עלי ולא מפחידים אותי, פשוט מפריע לי לראות אנשים נותנים להם, חושבים שעזרו קצת לילד, אך למעשה מימנו עוד X5 לאיזה עבריין (וזה לא משנה מה הדת שלו).

ילד רעב (אבל באמת רעב) יקבל מכל אחד פה (ומהמדינה) אוכל אם יהיה צורך.

כשאבא שלי היה ילד הוא הלך לעבוד בכל מקום שהסכימו לשלם לו כסף, הוא לא חשב לרגע לבקש נדבות, היום אין את הבושה הזו.

לצערי איבדתי את האמון ב"קבצנים" למינהם ואני מסרב לתת להם. צריך מקרה ממש מיוחד שאתן לו נדבה רגע אחרי שראיתי אותו.

אני לא מתכוון לקבצנים נכים או כאלו שמוכרים כאנשים חסרי כל.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר, ברור לי לחלוטין שהם לא שם מבחירה ובגלל זה בדיוק אני אתן להם אוכל, שתייה או ממתק אבל בשום פנים ואופן לא כסף. בכלל אני לא נותן לקבצנים אבל פעיל מאוד דרך מספר עמותות בתמיכה ישירה במשפחות (לאו דווקא כספית).

לצערי אתה לא יודע כמה אנשים וילדים רעבים יש בארץ (ואני מדבר על רעבים באמת. ילדים שאין להם כריך לבית הספר ואין מה לדבר על ארוחה חמה) והרשויות לא בדיוק עוזרות.

עובד אצלי אדם עם 4 ילדים קטנים שלא היה לו אוכל בבית (מפרנס יחיד בשכר נמוך שמשלם שכ"ד וחובות בהוצל"פ). הוא מטופל ברווחה והם אמרו לו שיתנו להם תלושים לבית תמחוי. כשהוא שאל איך יגיע לשם אמרו לו שבאוטובוס אבל לא לקחו בחשבון שאם היה לו כסף ל 10 כרטיסי אוטובוס הוא היה קונה בכסף אוכל ולא היה צריך אותם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זה אין לי בעיה, אפילו כתבתי שזה מה שההורים שלי עשו בהודו.

אז אנחנו מסכימים שרצוי (ואף חובה) לעזור לנזקקים אמיתיים, כאלו אנו יודעים שאין להם והם לא נוכלים.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר, ברור לי לחלוטין שהם לא שם מבחירה ובגלל זה בדיוק אני אתן להם אוכל, שתייה או ממתק אבל בשום פנים ואופן לא כסף. בכלל אני לא נותן לקבצנים אבל פעיל מאוד דרך מספר עמותות בתמיכה ישירה במשפחות (לאו דווקא כספית).

לצערי אתה לא יודע כמה אנשים וילדים רעבים יש בארץ (ואני מדבר על רעבים באמת. ילדים שאין להם כריך לבית הספר ואין מה לדבר על ארוחה חמה) והרשויות לא בדיוק עוזרות.

עובד אצלי אדם עם 4 ילדים קטנים שלא היה לו אוכל בבית (מפרנס יחיד בשכר נמוך שמשלם שכ"ד וחובות בהוצל"פ). הוא מטופל ברווחה והם אמרו לו שיתנו להם תלושים לבית תמחוי. כשהוא שאל איך יגיע לשם אמרו לו שבאוטובוס אבל לא לקחו בחשבון שאם היה לו כסף ל 10 כרטיסי אוטובוס הוא היה קונה בכסף אוכל ולא היה צריך אותם.

למנהלים:אני מצטער שאני מעט חורג מנושא הדיון אך יש משהו שאני פשוט חייב להגיב עליו,ולמרות שאני יושב וחורש לפסיכומטרי והבטחתי לעצמי שאני לא יושב בפורום יותר מכמה דקות ביום אני חייב להגיד משהו שמציק לי מזה זמן רב.

כש עבדתי בתור מלצר באחת מחברות הקייטרניג הייתי עד לכמויות האסטרונומיות של אוכל טוב איכותי וטעים שפשוט הולך לפח. כול אירוע נזרקו לפח עשרות קילוגרמים של אוכל טוב איכותי אולי כבר לא חם אבל טעים ובהחלט ראוי למאכל אדם. אפילו לחם,נזרק בכמויות היסטריות! אותי תמיד חינכו שאסור לזרוק לחם ופשוט לא הייתי מסוגל.אז שמתי את הלחם בצד כזה ליד הפח ופעם אחת נגשתי לרב מלצרים שלי ואמרתי לו הוא אמר אז אם יש לחם שלא נגעו בו כלל שים אותו בשקית זה מה שעשיתי.

אבל אני חושב על זה אני הייתי רק בחברת קייטרניג אחת ואני משוכנע שהמצב הוא אותו מצב בכול המקומות האחרים,אז למה במקום להעיף כאלה כמויות עצומות של אוכל לפח שלא נתן אותו לאלה שבאמת אין להם מה לאכול?

נכון שזה טיפה מביך ונכון שזה אולי לא הטופ שבטופ אבל דחיל רבק אנשים לא יהיו רעבים! סבתא שלי שעברה את השואה אומרת שאין דבר יותר נורא מרעב ובטח שרעב ארוך ומתמשך.

אז השאלה שלי היא למה? אני בתור מלצר מודע לקצב עבודה היסטרי כש מחליפים מנות או כש צריך לפנות כלים מהשולחנות זה לא שלסנן לזרוק את המגש אין לך זמן. אבל עדיין לפחות טיפה של השקעה נגיד לעשות דלי של אורז דלי של עוף וכד'. אתם יודעים כמה אנשים לא יגבעו מרעב רק מקצת אוכל שלא נזרק?

למה לא עושים את זה?

חבל שאני כבר לא עובד באותו מקום ורב מלצרים שלי פרש משם.(וגם הבוסית של כול העסק פשוט כלבה אז לא יהיה לה אכפת). אבל אם הייתי עובד שם הייתי לפחות אומר את זה לו ואולי היינו עושים משהו.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו דווקא מקבלים לא מעט אוכל מחברות קייטרינג ומאולמות שחלקם אפילו מכין במיוחד עבורנו.

אז זה רק החברה שעבדתי בא כזאת בזבזנית?

טוב זה מעודד:D

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

היום נסעתי בצומת סומך.

מישהו אחר (לא קשור אלי, לא מכיר אותו, ברכב אחר) ירד מהרכב שלו והתחיל לרדוף אחרי אחד הילדים. אני נשארתי עומד מאחורי הרכב שלו ברמזור עד שהוא חזר אחרי חצי דקה והזיז את האוטו. הילד כנראה שבר לו את המראה כי הוא צעק עליו. זה לפחות מה שהוא אמר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...