Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים מבקשים כסף בצמתים בצפון ומטרידים. מישהו שם לב?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולכם צריכים להתבייש בצורת ההתנהגות שלכם ובצורת ההתבטאות שלכם כלפי ילדים (ולא מעניין אותי עם הם יהודים, ערבים או צרקסים).

אני נתקל בהם מידי יום, אומר להם לא תודה והם עוברים לרכב הבא או שנשארים כמה שניות ומתחננים לכסף (כי הם עניים מרודים או מליונרים שממנים את כל הכפר בקיבוץ הנדבות שלהם לא מעניין אותי והם גם לא מטרידים אותי יותר מידי) אבל לפתוח על ילד קטן את הדלת בכל הכח(באמת גיבור גדול)?

לקרוא למיגור התופעה בכל הכח? אולי לשלוח עליהם את היס"מ עם פרשים?

אתם ירדתם לגמרי מהפסים?

ומאחר ואנחנו אוסרים על פוליטיקה בפורום ומאחר ויש מספיק "קבצנים מסריחים"כאלה יהודים באזור המרכז, אני לא רוצה לשמוע יותר מילה על מוצאם או על ה"דרכי פעולה מומלצות בערבים", את זה תשאירו לפורום "כהנא חי".

לא גיבור, אבל גאה במה שעשיתי ואעשה זאת שוב בלי לחשוב פעמיים אם הם ימשיכו להציק.

ויודע מה? כן הם מאיימים על הבטחון שלי, ושלך, ושל כולנו.

תמשיך לתת להם כסף, הם יבינו שאפשר להתפרנס מבטלנות ופרייארים כמוך, ואחרי שהם כבר לא יהיו ילדים חמודים (ותהיו בטוחים שבני 5 הם לא, הם נראים כולם לפחות 10-12 ובגיל הזה תסמכו עליהם שהם יכולים לסובב אותכם על האצבע האמצעית. ראיתם את הסדרה "סמויים"? שם ילדים בידיוק בגיל הזה מנהלים כספומטים לסמים), ואז יצטרכו לפרוש מקריירת הנדבות הזוהרת שלהם, הם יעברו לגניבה, שוד, פריצות, סמים ושאר הדברים המדהימים שהם יכירו בדרך. והכול יהיה בזכותכם המרחמים עוצמי העיניים!

עוד כמה שנים כשה"ילד" הזה יפרוץ לך הביתה וירוקן אותך, אל תתפלא למה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פתחתי עליו את הדלת בכל הכוח ונסעתי משם..

לא גיבור, אבל גאה במה שעשיתי ואעשה זאת שוב בלי לחשוב פעמיים.

אם מישהוא פה מודאג לאן המדינה הזאת התדרדרה, אז הנה אתם רואים בעצמכם לאן, לתת-אדם שתוקף ילד בעזרת דלת של רכב כי הילד "מאיים עליו" בזה שהוא מקבץ נדבות ועוד גאה במעשיו ויעשה זאת בשנית "בלי לחשוב פעמיים"(בטח בשמחה)!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך להתעלם מהאמת, רק מוכיח שאני צודק בטענות שלי.

מאחל לך את כל ה"ילדים" האלה בכל מקום שאליו תסע. בתור אחד שטוען שהוא גר בוואדי ערה, אתה די מנותק מהמציאות.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרביץ לילד זה באמת לא דרך לפתור את זה ,סה"כ הוא לא אשם ,אבל להוציא חוק בביטוח לאומי -> אם ילד מבקש נדבה זאת אומרת שהמשפחה לא מסוגלת לפרנס את הילד ,אזי הוא שייך למדינה ,אחרי שיקחו 2-3 תאמין לי ,יותר לא תראה ילדים שם :twisted: .

כי סה"כ זה ידוע שהכסף משמש אנשים לא נכונים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מעניין!

לדעתי הכל מתחיל מאיכות חיים שאינה מתקיימת בארצנו לחלק גדול מתושבי המדינה.

בביקור משפחתי בוינה,אוסטריה לפני מספר שנים הלכתי איזה יום ברחוב ראשי וראיתי כמה קבצנים עומדים יחד ברחוב ומבקשים כסף מעוברים ושבים. לאחר שיצאתי מחנות סמוכה ראיתי שני שוטרי רחוב מקפלים אותם בשניה. מגיעה ניידת מסחרית ובאותו רגע הם מפנים אותם בנעימות ובשקט ואפילו לא נוגעים בהם. רק כדי שלא ישימו לב למה שקרה. אני נדהמתי, פה זה לא קורה!

אני חושב שפה פשוט לא אכפת מספיק לאנשים,באם רוצים למגר את התופעה צריך להתחיל לשנות דברים מיסודם. זה משהוא שלדעתי כבר לא יקרה בימי חיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מאיים? ברגע שאתה מחלק צ'יפס ושתייה לאותם ילדים, ילד אחר גונב לך את התיק מהמושב האחורי.

הכל טוב ויפה בדבריך, אבל בחיים לא ראיתי או שמעתי על מקרה שהילדים האלה גנבו, ואני נוסע באיזור הרבה.

תמיד אני משאיר כמה מטרים רווח ביני לבין הרכב שלפני ברמזור ושהם מגיעים לחלון שלי אני פשוט גולש קדימה, הם מבינים את הרמז ומוותרים.

אף פעם לא עשו לי בעיות ואף פעם לא נתתי להם שקל.

באמת שלא צריך לעשות כזאת דרמה מהתופעה, יש דברים יותר חשובים ומדאיגים.

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהוא פה מודאג לאן המדינה הזאת התדרדרה, אז הנה אתם רואים בעצמכם לאן, לתת-אדם שתוקף ילד בעזרת דלת של רכב כי הילד "מאיים עליו" בזה שהוא מקבץ נדבות ועוד גאה במעשיו ויעשה זאת בשנית "בלי לחשוב פעמיים"(בטח בשמחה)!

הבעיה היא שבזמן שאתה פותח את החלון כדי לתת לילד מטבע, יבואו שני מבוגרים, יפתחו לך את הדלת בכוח וישדדו אותך.

זה רק עניין של זמן.

אל תגידו שאני פרנואיד, ניסו לעשות לי את זה המון פעמים. פעם אחת בחו"ל אפילו נאלצתי לדרוס אחד (מבוגר, לא ילד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי יוסי,

יש מי שמטפל בך?אתה מטופל תרופתית?

אתה יוצא נגד תופעה מסוימת שלא פוגעת באף אחד בגלל מה שאולי יום אחד יקרה וגם קרה לך... בחו"ל?! :shock:

לך תרביץ לאלה שפתחו לך את הדלת בארגנטינה, מה אתה רוצה מהילדים שבואדי ערה, או שבעצם זה עניין גזעני?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מאיים? ברגע שאתה מחלק צ'יפס ושתייה לאותם ילדים, ילד אחר גונב לך את התיק מהמושב האחורי.

חוץ מזה שבכך שאתה נותן להם משהו אתה מעודד את התופעה, כי מאחורי כל הילדים האלה יש מבוגרים שמפעילים אותם.

אחת ההוכחות לכך - כפי שאמרתי בהודעה למעלה, אלו ילדים פלסטינים. הם לא מגיעים ברגל מהשטחים, אז יש מישהו שמסיע אותם. על זה לא חשבת?

אף פעם לא גנבו לי כלום מהאוטו שם ואני גם לא מכיר אף אחד שם שעשו לו את זה (אבל דווקא במרכז אני מכיר כמה שעשו להם את זה ולא ע"י ילדים מסכנים).

לא מעניין אותי אם הם פלסטינאים, ערבים ישראלים, פליטים או ילדים מהרצליה פיתוח. הם עדיין ילדים ובכל מקרה הם הקורבן פה. אין לי שום כוונה להעניש את הקורבן שוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבזמן שאתה פותח את החלון כדי לתת לילד מטבע, יבואו שני מבוגרים, יפתחו לך את הדלת בכוח וישדדו אותך.

זה רק עניין של זמן.

אל תגידו שאני פרנואיד, ניסו לעשות לי את זה המון פעמים. פעם אחת בחו"ל אפילו נאלצתי לדרוס אחד (מבוגר, לא ילד).

המבוגרים שרוצים לפתוח לך את הדלת ולשדוד אותך לא צריכים את הילדים. נראה לי שאתה פשוט יותר מידי פרנואיד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא נגד תופעה מסוימת שלא פוגעת באף אחד בגלל מה שאולי יום אחד יקרה וגם קרה לך... בחו"ל?! :shock:

לך תרביץ לאלה שפתחו לך את הדלת בארגנטינה, מה אתה רוצה מהילדים שבואדי ערה, או שבעצם זה עניין גזעני?

אני לא מרביץ לאף אחד.

אני נגד התופעה לא בגלל שהיא מפריעה לי בפני עצמה, אלא בגלל שככה זה מתחיל. אני רואה התדרדרות כמו שמתרחשב במדינות עולם שלישי. עכשיו הם מסתפקים בזה. אחר כך הם יראו שלא עושים להם כלום ויעברו לשיטות יותר תוקפניות ויותר אלימות.

לא אמרתי שהילדים הם אלו שלא בסדר. הם ילדים. אני לא מצפה מהם לדעת מה טוב להם.

הבעיה שלי היא עם המבוגרים שמפעילים אותם, שברגע מסוים יעברו לפעילויות אחרות שיפגעו בנו.

הם כבר עבריינים ואין להם בעיה עם נזק לאחרים. זה עניין של זמן.

ולא, זה ממש ממש לא עניין גזעני. תקרא שוב את ההודעה הראשונה שלי. ביקשתי שם שלא יתחילו עם שטויות גזעניות כי זה לא הנושא. ילדים שעומדים בצומת זו תופעה שלא צריכה להיות קיימת במדינה שמנסה להיות מתקדמת.

ובלי קשר, בארגנטינה הייתי פעמיים בחיים שלי. אני צ'יליאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת תופעה מטרידה והיא קיימת גם בסביבת קלנסואה טייבה ובצומת בארותיים (היציאה מכביש קלנסואה)

מזל שהרכב שלי לא מושך אותם.(מרצדס 230 1983':twisted:)

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יגמר עד שהילדים לא יגיעו לקיסריה ,הרצליה ,תל-אביב ויעמדו שם .

הבעייה כשהם יגיעו לשם כבר יהיה מאוחר ,אפשר להתנחם בעובדה שלא נשאר הרבה זמן ,בקצב הילודה ובפריסת הבתים עוד 20 שנה הם יקימו את הצריף הראשון מול הבית של ראש הממשלה ,יחד אם מגרש גרוטאות אני מקווה שיקראו לצריף "חומה ומגדל":twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם צריכים להתבייש בצורת ההתנהגות שלכם ובצורת ההתבטאות שלכם כלפי ילדים (ולא מעניין אותי עם הם יהודים, ערבים או צרקסים).

אני נתקל בהם מידי יום, אומר להם לא תודה והם עוברים לרכב הבא או שנשארים כמה שניות ומתחננים לכסף (כי הם עניים מרודים או מליונרים שממנים את כל הכפר בקיבוץ הנדבות שלהם לא מעניין אותי והם גם לא מטרידים אותי יותר מידי) אבל לפתוח על ילד קטן את הדלת בכל הכח(באמת גיבור גדול)?

לקרוא למיגור התופעה בכל הכח? אולי לשלוח עליהם את היס"מ עם פרשים?

אתם ירדתם לגמרי מהפסים?

ומאחר ואנחנו אוסרים על פוליטיקה בפורום ומאחר ויש מספיק "קבצנים מסריחים"כאלה יהודים באזור המרכז, אני לא רוצה לשמוע יותר מילה על מוצאם או על ה"דרכי פעולה מומלצות בערבים", את זה תשאירו לפורום "כהנא חי".

בגירה, לא צריך להגזים עם ההתייפיפות.

ילד או שניים שמקבצים נדבות ברחוב הם מסכנים. צריך לרחם עליהם ולעזור להם. כשזה הופך לקבוצות ילדים מונחות ע"י מבוגרים, זו תופעה ובעיה חברתית שצריך להילחם בה. צריך להילחם בה כי ברחמנות כלפיה אתה מנציח אותה.

כמובן שאין מקום לנהוג כלפיהם באלימות, אבל בהחלט יש מקום שמשטרת ישראל תדאג לכך שנתיבי התחבורה יישארו פנויים.

ואני לא ראיתי ילדים יהודים מקבצים נדבות בכבישי ישראל, כך שלהתעלם מהמוצא האתני שלהם זו עצימת עיניים מתחסדת.

ובתור פורום מוטורי , הסכנה שבהיותם על הכבישים היא סכנת חיים. מספיק לראות את הילד שעמד השבוע בצומת הגבעה הצרפתית, אולי בן 5, ועמד באמצע הנתיב למכור עפיפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...