Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום ביניים - 8 חודשים עם מגאן ספורט 225

NMP
שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניר, המסלול היה דוקא מאוד מהיר, עם חלק קטן טיפה טכני

זאת בדיוק הייתה הכוונה שלי. במסלול מהיר ולא טכני במיוחד המשקל העודף של החדשה ישפיע לרעה (אל תתן לנתון 0-100 הכביכול זהה לבלבל אותך) והיתרון בפניות לא יבוא לידי ביטוי.

תודה על התגובות המפרגנות, שמח לראות שההשקעה בכתיבה לא הייתה לחינם :-) (מעניין אם אנשים באמת קראו הכל או נבהלו מהכמות וישר קפצו לפרסם תגובת תודה :lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה לשמוע אחד מבעלי ה-MK1 שיגיד שאחרי נסיעה של 3 שעות רצוף הוא יורד רענן מהאוטו.

אני!

ירדתי פעם לאילת עם הקליאו, יצאתי ממנה לא פחות רענן מהרכבים האחרים איתם ירדתי לאילת (מזדה 3, יונדאי i30 ואופל אסטרה). וכידוע לך...לי אולי הכי קשה למצוא תנוחת נהיגה נוחה בקליאו.

ניר, תודה על אחלה סקירה ומידע שימושי לציבור, תשמור על האוטו...שיהיה מה לקנות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר, אני מסכים איתך במאה אחוז.

לדעתי, יכול להיות שזה קשור למבנה גוף מסויים, ארוך או ארוך מאוד במקרה שלך.

אבל המגמה הכללית עדיין נוטה לכיוון ה"לא נוח לי".

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, כתיבה מעניינת!!

חייב לציין שעשיתי נסיעה קצרה על הרכב של מסלולים בערך לפני 8 חודשים (יום אחרי שקיבלת את הרכב שלך)

הרכב מבחינתי הוא רכב מדהים!

מכיוון שנהגתי עליו מנהלתי - אני אעיד שהמנוע שלו מבחינת הגמישות הוא מסטיק!

הנוחות מאוד גבוהה אפילו יחסית למשפחתית סטנדרטית.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא מפריעה זה עניין של מה אתה מחפש. עשיתי רק סיבוב קצר על המגאן ואני עם האחיות. אתה בכיכר ונותן בכוונה יותר מדי גז. הבקרה עובדת, נותנת גז מדוייק כדי לשמור אותך במגבלות ואתה טס קדימה.

יופי.

את זה כל דביל יכול לעשות...

אם עשית רק סיבוב קצר אז שוש! קח אותה לכביש נהיגה אמיתי ואז תדבר :wink:

ניר - נהנתי לקרוא ואני שמח שאתה נהנה מהאוטו!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

אחלה סקירה, נהניתי לקרוא.

אני נמצא כיום במצב שבו אתה היית לפני כשנה (קליאו MK2). האמת שעד לפני כחודש הייתי די נעול על הכיוון של המגאן. ביצעתי נסיעת מבחן, קיבלתי בסוכנות מחיר מעולה, אך איך אומר צדי צרפתי: "עדיין משהו חסר..." ומה שחסר לי כיום זה בעיקר עוד 2 דלתות, יותר נכון חסר לאשתי. אם היו מייבאים את גרסת 5 הדלתות זה היה מושלם מבחינתי. לאור המצב, והלחץ הלגיטימי מצד האשה (זה רכב היחיד שלנו, יש תינוקת, יהיו לה בעתיד אחים...) אני מתחיל להתביית בכיוון של אוקטביה RS, אמנם קצת פחות Hardcore, אך עדיין רכב מהנה ביותר, מצוייד כהלכה, נותן מענה משפחתי מעולה ובכללו חבילה מצויינת ומשתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם 8)

אושר, מה נשמע ?

אני זוכר שדיברנו בזמנו שאתה גם שוקל החלפה.

אני לגמרי מבין את השיקולים שלך (וה-RS אמורה להיות ספורטיבית משפחתית ראויה) אבל רק שתדע שזה בעיקר בראש.

אצלי זה קל לדבר כי זה הרכב השני אבל אצל אחי למשל שני הרכבים בבית הם 3 דלתות כבר שנים רבות עם שתי ילדות ובדרך הוחלפו רכבים ובלי לחשוב יותר מדי נשארו עם 3 דלתות. ברגע שמתרגלים זה לא סיפור גדול והם אפילו מצאו בזה יתרונות (הילדים לא יכולים לפתוח דלת, לא צריך לריב איתם על החלונות וכו').

החבר שלי שקנה לאחרונה גם נתקל בווטו ראשוני מאשתו בגלל עניין הדלתות (גם שני ילדים גדולים+בדרך) אבל בסוף היא השתכנעה (אבל אולי לא עבר מספיק זמן כדי לראות איך הם מסתדרים/מתרגלים :-)).

בקיצור, ברור שזה מינוס מסויים בפרקטיות אבל לא סוף העולם.

סתם נקודה למחשבה. שיהיה בהצלחה במה שלא תבחר ותעדכן :wink:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"סוף העולם" תלוי בגיל הילד.

אם הילד כבר בגיל של מושב (כלומר מעל שנה) - זה לא נוח אך אפשרי.

אם הילד בגיל של סלקל (או שצפוי ילד בגי של סלקל בקרוב) - זה כבר מאוד מאוד לא נוח...

אגב, לדעתי במצב של תאונה - בלי קשר לגיל הילד - זה לא נוח ...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית רק סיבוב קצר אז שוש! קח אותה לכביש נהיגה אמיתי ואז תדבר :wink:

יכול להיות שאתה צודק, אבל אין מי שייתן לי מפתח, בטח שלא לסיבוב כזה...

תראה, אם אפשר לפתור את עניין הבקרה עם פיוז (רק שממש, ממש רוצים, באירועים מיוחדים), אז האטרקטיביות עולה. בין כה וכה הגה כבר לא עושים במכוניות מודרניות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו מריח פיוז שרוף ? :idea:

בכל מקרה ניר, בחרת באוטו המהנה ביותר בקטגוריה שלו, הקוסט-בנפיט שלו מעולה.

אז תתחדש (באיחור קטן) ותהנה. :-D

ד.א, ראיתי את הרכב שלך בת"א היום, נראה טוב.

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72 - יכול להיות שאתה צודק.

בדוגמאות שנתתי מדובר על ילדים גדולים מספיק לכסא בטיחות/בוסטר.

אצלי יש שימוש בסלקל אבל זה הרכב השני אז אני משתמש בסלקל מקדימה (אחרי ביטול כרית כמובן) ואז זה אפילו יותר נוח.

בן, תודה. הרכב שראית (אם זה היה היום) לא שלי, יש מגאן שחורה נוספת של בחור (באזור ה-50 לפי מה שהבנתי) שגר בת"א.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא היתה בעיה להכניס תינוקת מאחור בקליאו. משעינים את הגב אל אחורי המשענת של כסא הנוסע הקדמי וזה מאוד להכניס ולחזור. יותר נוח מאשר עם מכונית 4 דלתות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...