Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכבי ת"א - צסקא

ScrewedUp
שימו לב! השרשור הזה בן 7409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדהים . :beerchug:

איבדתי את כושר הדיבור

(יש דברים שאוהדי הפועל ר"ג לעולם לא ירגישו :twisted: )

לראות את הרוסים בוכים ביציע !

זה הדבר שרציתי יותר מכל. לראות את המעודדות הרוסיות בוכות בלאד !

מאז אותו היום שהם ניצחו פה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליעה עם הבאזר של פרקר!!

נצחון בשניה האחרונה

איזו קבוצה אלוהים :!::!:

בירה עלי לכולם :drinking::beerchug:

לא אוהב לדקא אחרי הישג כזה גדול, אבל בא נעשה הבחנה:

משחק צמוד, או בעל הפרשים זניחים, שתוצאתו מוכרעת ע"י קליעה דרמטית עם הבאזר,

הוא מהמותחן שאוהדי ספורט אמיתיים תמיד יאהבו.

קבוצה שמנצחת עם הבאזר בנקודה/שתיים/שלוש,

היא קבוצה עם מזל.

אף פעם אי- אפשר לסמוך על הזריקה האחרונה,

והיו דברים מעולם, ונוע תנוע.

אבל בכל זאת, נהניתי (ולא, לא ראיתי את המשחק - עבודה וענייני זנות :( )

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לפארקר עם כל הצער שבדבר משחק שנגמר ככה זה מהדברים היותר יפים שיש בספורט.אייל אל תדאג אפילו אוהדי הפועל רמת גן הרגישו דברים דומים ואפילו יותר עצומים כמו הגול של אביטן בחצי גמר בדקה 87 (ואל תשכח שמדובר על אוהדים אמיתיים ולא כמו רוב עם ישראל שהם אוהדי ניצחונות של מכבי) בנוסף יש בקהל של רמת גן מעט מאוד עשבים שוטים שרוצים בהצלחת מכבי אז גם הם הרגישו היום מה שאתה ודומיך הרגישו :) (אני מצטער על הכתיבה בלי הורדת שורות פשוט האנטר לא עובד לי :shock: )

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שזה בלאט.... :lol:

אני הפסקתי לראות את המחשק באמצע רבע שלישי... היה משעמם מדיי... אבל שמעתי שמכבי יפה עשו אותם ברבע האחרון... :) יששששש !

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צרחה הבאתי !!!!!!!

וישר אח"כ צלצלתי לחברה שלי שהייתה בעבודה בשביל לצחוק עליה שנצחנו את הרוסים (רמז: היא רוסיה).

אבל בראסמי, אחרי המשחק אמרתי לאבא שלי (שראה חלקים קצרים מהמשחק ואת 2 הדקות האחרונות) שפארקר היה השחקן הכי גרוע על המגרש, גם בלוט'נטל עשה יותר ממנו, אם הוא היה מחטיא את הזריקה הזו זה היה פשוט בזיון !!!

RS6, גם בארץ ראו עד כמה הרוסים קטנים ליד מכבי. במשחק בארץ מכבי פשוט הפסיקה לשחק מסוף הרבע השלישי ועד סוף המשחק (וגם הם נצחו בכמה נקודות בודדות). אבל עכשיו הגיעה הנקמה :twisted::twisted::twisted:

תקח בחשבון שאז מכבי הייתה בתקופה טובה וכיום מכבי לא בתקופה טובה, לפי דעתי ביום סביר של 2 הקבוצות מכבי תהיה יותר טובה.

אייל, משתתף בשמחתך, גם אני כל כך רציתי לראות את הרוסים בוכים ולנקום על ההפסד בארץ. בנוסף לזה גם חברה שלי רוסיה והתערבנו על המשחק למרות שאין לה מושג בכדורסל (אבל נעבוד על זה, אף אחד לא מושלם) אבל היא אוהדת גם את רוסיה בכדורמים ...

השידור היה בהחלט זוועה, מאוד מתאים לרוסים שהדברים נראים מבחוץ מצויין אבל בראסמי זה חרא (לדוגמא הלוח תוצאות שנראה כמו מיליון דולר אבל עובד כמו הלוח משנת 77'). מזל שהפיינל פור יהיה בארץ ולא ברוסיה, עם היו כאלה הפרעות בפיינל פור אני בועט בטלויזיה מרוב עצבים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיייי יאאלה איזה משחק יפה היה!!

פארקר כל המשחק לא שיחק טוב, אבל בדיוק בזריקה האחרונה קלע, איזה משחק, ירד לי

הלב.

כל הכבוד למכבי אתם גדולים!!!!!

בהצלחה בדרך לפיינל פור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שזה בלאט.... :lol:

אני הפסקתי לראות את המחשק באמצע רבע שלישי... היה משעמם מדיי... אבל שמעתי שמכבי יפה עשו אותם ברבע האחרון... :) יששששש !

בלאד בלאט, העיקר שבלאט ניצח ....

והראה להם מה זה חוי :wink:

אוהדי הפועל רמת גן הרגישו דברים דומים ואפילו יותר עצומים כמו הגול של אביטן בחצי גמר בדקה

ביום שהפועל ר"ג תנצח את ריאל מדריד בברנבאו, אתה תרגיש תחושה כזאת.

רמז: אף פעם :!:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל צריך פרופורציות בחיים ושמחה מהישג היא בהתאם לגודל הקבוצה .לנצח את מכבי תל אביב השנואה עם התקציב שגדול פי עשר מגול בדקות הסיום ולעלות פעם ראשונה בהיסטוריה לגמר גביע זה לא פחות מרגש מניצחון במוסקבה (אל תדאג גם נתניה לא תנצח כל כך מהר בברבנאו) לילה טוב יש לי נסיעה מחר לקריית שמונה :)

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...