Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע כולם מוכרים ג'נסיס?

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחר ואני די פסיבי בהודעות הפורום , אני חייב לציין שאני רואה המון הודעות של מגברי גנסיס למכירה.

מאחר ופעם לברי-מזל היה מגבר גנסיס ,חשבתי שציוד כזה לא מוכרים- למה השיטפון בהודעות? אכזבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאנשים מאוכזבים מג'נסיס, אני חושב שאנשים כיוונו גבוה מדי והבינו שמגבר ג'נסיס קצת "גדול" עליהם ואין להם באמת צורך בו, לפחות זאת הייתה אחת הסיבות שבגללה מכרתי את "צי" הג'נסיס שלי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מדוייק.

ג'נסיס היה אחד מהמגברים הטובים בפורום עד אשר התחילו להופיע מותגים נוספים כמו באטלר, טרו, סינפוני, סטג, אודיסון VRX ותסיסס לאחרונה ואנשים פשוט אוהבים לגוון ולשנות...

תחשוב שהיית מקיים יחסי מין כל החיים שלך באותה התנוחה :-D לא משנה אם הבחורה היא סופרוומן... היה נמאס לך מתישהו לא?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אוהבים לשנות, להחליף, לטעום דברים נוספים.

זה לגיטימי לחלוטין, זה פופולרי בכל העולם בקרב חובבים בכל תחום וענין. עצם העיסוק בכך הינו חלק אינטגרלי מהתחביב שלנו.

לא תמיד מטרת האנשים הינה "לשפר", "לשדרג", "היה חסר לי", "היה לי יותר מדי".

לא אחת ההחלפה באה מהמקום הכי פשוט וטבעי. הרצון לגוון.

גם אני אוהב לגוון במערכת אצלי. אני עושה זאת [או משתדל לעשות] אחת למספר חודשים.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GENSIS הם בהחלט מגברים מעולים אך כמו שקודמיי כבר ציינו אנחנו אוהבים לשדרג ולשנות כל הזמן, אם לא התחביב הזה יהיה משעמם ולא מספיק מאתגר :wink:, אך אל תחשוב לרגע שGENESIS הם מגברים פחות ממעולים ומדוייקים.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה זה מתחיל..

הסטג מגברים מצויינים, אבל מכאן ועד להפוך את הDM של ג'נסיס למגבר נחות לוופרים זאת בדיחה עצובה.

ואת זה אני אומר בלב שלם יחד עם העובדה שחסיד ג'נסיס- זה אחד הדברים האחרונים שאפשר להגיד עליי.:roll:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה STEG- יותר זול ופשוט הרבה יותר טוב בשביל מידבאסים מאשר DM של גורדון.

הסטג כמבודו במקומו מונח אבל להגיד שהדגמים של סטג שזולים יותר מה DM טובים הרבה יותר להגברת מידבאסים זה פשוט בדיחה עצובה וזה מראה על שום דבר מעבר לבורות חוסר ניסיון ו\או חוסר מקצועיות בנוגע למגברים האלו.

לגבי זה שמוכרים גנסיס , אנשים אוהבים להחליף לשנות לגוון ולא תמיד זה לשדרוג , מי שמשדרג מגברים ברמה כזו - סחטין עליו , כולי קנאה .

גנסיס היו ועדיין מהמגברים הטובים , הכיף הוא שיש עוד יבוענים שמביעים מברים משובחים פה בפורום כמו הטרואים הסינפואים וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי פעם היה כתוב בפורומים כאלו או אחרים ברוסיה שהגנסיס לא טובים בתדרים הנמוכים ומספר אנשים הזוים החליטו שזה המצב וזה אכן נכון ויצאו בקמפיין שגנסיס טובים לגבוהים אבל לא לנמוכים. לא עזר/ולא יעזור עשרות מערכות של חברי פורום עם מגברים שונים של גנסיס שהוכיחו בפועל שזה שטות הם בשלהם כי הם סומכים על האנשים בפורומים ברוסיה שכבודם במקומם מונח , אבל במקרה הזה מדובר בקשקוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיקים אתם, "בורות", "חוסר נסיון" "קשקוש" אתם יכולים להמשיך באותו ליין של העלבות אבל את העובדה שציינתי לעיל שום דבר לא ישנה.

אף אחד לא אמר שגנסיס "לא טוב" פשוט STEG יותר טוב וזאת עובדה!

נ.ב. ואני דווקא כן חסיד של גנסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...