Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החברים שלנו מתל אביב...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 158
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנוגע לדוגמת יוליה, יוליה כן צריכה לנסוע בשביל לקבל השכלה אקדמית ברמה גבוהה(כי אין מוסד אקדמי שמכבד את עצמו בפריפריה) ,

וכן צריכה לנסוע כדי לצאת לבלות ולמטרת אירועי תרבות או כל דבר אחר.

לא כל החיים זה שופרסל שלי וארומה... :)

לדעתי האישית זה בדיוק להפך, לא כל החיים זה יציאות ואירועי תרבות - וגם לא כל החיים זה מוסד אקדמאי, זו תקופה שעוברת... אבל שוב, כל אחד מאיתנו מביע את דעתו וזה בסדר - אני לא צריך לשכנע אותך ואתה לא צריך לשכנע אותי. אגב, אני עדיין סבור כי אתה מחזיק בדעתך רק מפאת הקירבה למקומות שסביבך. אני דיי בטוח שאם היית גר במקום אחר וכל מה ש*אתה* צריך היה מונח לרגליך (כולל גישה נוחה למקומות סביבך ולמקומות שאתה אוהב) היית אומר אותו הדבר בדיוק :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את המושג "מיוממים"?

אלה אנשים שגרים בפרברים של מטרופוליטן שמבלים את רוב היום שלהם בתוך המטרופוליטן ויוצאים אל הפרברים רק גדי לגור שם.

אי אפשר לומר שאנחנו כולנו לגמרי כאלה או לחלופין לגמרי לא כאלה.

אז די כבר עם הויכוח המפגש של פרבר מול עיר גדולה - אתם לא תצאו ממנו, כי על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מרמת גן - הרצליה, הוא עדין לא הספיק להכיר את המדינה.

ניב

ויותר גרוע מזה..לפעמים שאנשים מתל אביב והאיזור שואלים אותך איפה אתה גר ואתה עונה צפון הם שואלים אם איפשהו באזור נתניה:roll:

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שהרצליה ורמת השרון שזה מה שאתה רואה לנגד עיניך הן לא ערי פרברים כמו ראש העין ופתח תקווה , הן כמעט ת"א שלהזכירך מתחילה בצד מזרח של הכפר הירוק כאשר עד צומת הפיל זה רמת השרון בצד השני.

(והמחירים שם ,רחמנא ליצלן,שווים עד יותר יקרים מצפון ת"א)

איך החלטת שאין מוסד אקדמאי שמכבד את עצמו בפריפריה בדיוק?

זהו אוניברסיטת תל אביב זה המוסד האקדמאי הראשון והאחרון במדינת ישראל?

אבי.

לא, אבל בראש העין, פתח תקווה, הוד השרון או כל מה שמתאים לסביבה של יוליה אין משהו נורמלי.

(מכללת אריאל הוא לא מוסד שמכבד את עצמו,יש לי חבר שמלמד שם ועוד חברים שלומדים שם ואני שומע מה הולך)

במקצועות מדעיים , טכנולוגיים , מחקר,תואר שני וכו' - אי אפשר לומר שהמכללות מובילות.

בתחומים רבים נוספים שהם לא מאוד פופולאריים, אין בכלל מסלולים מתאימים במכללות השונות.

(ברור שאפשר ללכת לבינתחומי,המכללה למנהל או מכללת נתניה ,לשפוך שם 30 אלף לשנה ולקבל תואר.)

כמובן שאוני' ת"א הוא לא המוסד היחיד בארץ, ולמען האמת, הוא לא ההמלצה הראשונה שלי כששואלים אותי איפה כדאי ללמוד (וזה למרות שלמדתי שם)

אגב במצב של היום, כשהמשרות מועטות וההיצע בשוק גדול , כמעט בכל מודעות הדרושים שראיתי (ואני רואה עשרות רבות ביום),

דורשים בוגר אוניברסיטה מוכרת, אבל זה כבר נושא לשרשור אחר.

מכירים את המושג "מיוממים"?

אלה אנשים שגרים בפרברים של מטרופוליטן שמבלים את רוב היום שלהם בתוך המטרופוליטן ויוצאים אל הפרברים רק גדי לגור שם.

אי אפשר לומר שאנחנו כולנו לגמרי כאלה או לחלופין לגמרי לא כאלה.

אז די כבר עם הויכוח המפגש של פרבר מול עיר גדולה - אתם לא תצאו ממנו, כי על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

אני חושב שסיכמת את זה יפה.

ואני גם חושב שהעניינים כאן קצת יצאו מפרופורציה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שכל ה"תל אביבים" שהם לא "תל אביבים" במקורם מתנשאים וחושבים שהעולם מתחיל ונגמר בת"א.

למרות שהם ממש לא נולדו בעיר הנ"ל..

אייל, עם כל הכבוד פתח תקווה ממש לא עיר פרבר,למעט מקומות בילוי (שנפתחים לאט לאט) יש בה הכול.

ראש העין עיר פרבר, אבל של פתח תקווה.

מוסדות לימודים שמכבדים את עצמם ?

אפשר לספור על יד אחת ערים שיש בהן אוניבסיטאות.

תל אביב, רמת גן, חיפה, באר שבע, י-ם.

בזה רק המדינה אשמה.

ועם כל הביזיונות שיש כל שנה באוניבסיטאות, עדיף ללמוד כבר במכללה או בפתוחה.

אתה גר פה, היא גרה שם, ואני גר איפשהו.

זה משנה הרבה ?

רק במדינת תל אביב אולי.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח תקווה היא פרבר של ת"א, וראש העין היא פרבר של ת"א.

מישר - צא מהסרט שבפ"ת יש הכל - זו עיר שפשוט מגעיל לחיות בה.

ולגבי המוסדות האקדמאיים - נראה מה התואר שלך מהפתוחה או מהמכללה יהיה שווה מול תואר אוניברסיטאי.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי המוסדות האקדמאיים - נראה מה התואר שלך מהפתוחה או מהמכללה יהיה שווה מול תואר אוניברסיטאי.

זה מאוד תלוי מה לומדים זה לא חד משמעי כמו שנוח לך להציג את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח תקווה היא פרבר של ת"א, וראש העין היא פרבר של ת"א.

מישר - צא מהסרט שבפ"ת יש הכל - זו עיר שפשוט מגעיל לחיות בה.

לא אמרתי שלא מגעיל בה, שלא תביני לא נכון.

כי פתח תקווה באמת גועל של עיר.

אבל,

למרות זאת יש בה הכול, למעט ים ומרכזי בילוי.

היום יש תארים של מכללות ששווים כמו תארים אוניברסיטאים.

כמוכן תואר של הפתוחה זה תואר אוניברסיטאי לכל דבר.

עם איך שנראות האוניברסיטאות, רמת המרצים הירודה, איומי שביתה כמידי שנה שמתממשים על גב הסטודנטים, יחס מחפיר מזלזל ומתנשא לסטודנטים, חשיבות התארים וכו'.

אין כבר שום טעם וסיבה ללמוד באוניברסיטה.

מה שאמרת היה נכון לפני 10 שנים!

היום זה ממש לא.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, סתם לידע כללי (אם מותר לשאול) - כמה עולה +- שכירות בדירה כמו שלך?

כשהייתי גר ליד האונ' היינו אני וחבר כל שבוע עושים הליכה. (מהאונ' עד גלילות וחזור :)). אין ספק שהאיזור של איזורי חן נחמד מאוד, שקט ויש הרבה חנייה. אבל - איך המחיר?

אף אחד לא אומר דבר כזה....

כל אחד עושה מה שטוב לו, זה דיון ידידותי עם קורטוב הומור.

אם אתה רוצה להכנס יותר לקטע האישי:

אני עברתי תהליך מסויים שבתחילתו חשבתי כמו ידידיי מאשקלון ושאר המיקומים וכיום אני חושב אחרת.

נפתחו לי העיניים כאשר עברתי לגור בעיר במהלך התואר שלי.

(אגב אני גר בבניין חדש בן 4 בצפון הצפוני החדש מעולם לא אמרתי שאני מוכן להתפשר על דירות עתיקות מטות ליפול או לשלם הרבה כסף. יש כאן מרחבי חניה עצומים, שקט ושלווה וכל מה שכביכול קיים רק באשקלון)

נ.ב. למה כתוב שאתה גר בכיכר המדינה? (זה לא מעוז הפלצנות?) :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הקטע של "תקבל דו"ח"

תהיה אופטימי - תחשוב על גרירה :-)

בקשר לחניה אני מסכים במיליון אחוז,לפני כמה זמן חיפשתי מקום לזרוק את האוטו באחת השכונות ולרוץ להשתין,בסוף חניתי באיזה צומת...

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני גם חושב שהעניינים כאן קצת יצאו מפרופורציה...

זה רק בגלל שלאנשים יש נטייה לקחת את עצמם יותר מדי ברצינות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, סתם לידע כללי (אם מותר לשאול) - כמה עולה +- שכירות בדירה כמו שלך?

כשהייתי גר ליד האונ' היינו אני וחבר כל שבוע עושים הליכה. (מהאונ' עד גלילות וחזור :)). אין ספק שהאיזור של איזורי חן נחמד מאוד, שקט ויש הרבה חנייה. אבל - איך המחיר?

YAD2.

תעשה חיפוש לתל-אביב-צפון

רשום במלל "איזורי חן" ותראה את התוצאות.

תן לי לחסוך לך: על 4 חדרים באיזורי חן מבקשים בין 6K ל 8.5K ש"ח.

בכל איזור "תל אביב צפון" המחיר ל-3 חדרים מתחיל מ 4-4.5K ונושק ל 7K שח. הממוצע עומד על 5-5.5K.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...