Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: גדישת 106

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 516
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומרים שההרצה הטובה ביותר היא לתת כמה שיותר בגז.

מאחר שלא עשית הוניניג (על פי מה שרואים בתמונות) אני לא יודע עד כמה זה ישנה.

ההונינג אמור "ללטש" את הרינגים ולאפשר אטימה טובה יותר.

חוץ מזה בדקת מרוויחים של הרינגים? מרווח קטן מידיי עלול להוביל לאטימה פחות אפקטיבית.

עד כמה שזה נשמע לא הגיוני.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרצה היא לא רק בשביל הרינגים,אלה גם בשביל מיסבי הטלטל שהחלפתי..

שמעתי על השיטה של לתת כמה שיותר בגז,אבל השיטה הזאת מפחידה אותי...אני אתן כמה שפחות בגז.:-)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים כאילו הוא מבצע ניתוח מוח (למרות שכמות הכפפות הזרוקות שם מתאימה לאחד כזה), זה רכב ולא בנאדם, לא צריך רמת סטיריליות של חדר ניתוח.

חוץ מזה, מה אתם חושבים?! שהוא יכנס למוסך ויגיד "שלום, אפשר להשתמש בליפט שלכם לשים טורבו על הרכב שלי?", הבנאדם בונה לבד בחצר אחורית כמו "משפר" אמיתי, יש כאלו שמשחקים רק עם הברז גדישה ובודקים "שמן מים" ויש כאלו שבונים הכל לבד וצריך להעריך אותם על זה.

בקשר למגדשים שפותח השירשור ציין, אצלי ברנו מותקן TD04 כמו שיש לך, המנוע אצלי 1.4 והזמינות טובה, אם אתה מחפש כמה שפחות "לאג" תתקין את הTD04.

אם אתה רוצה לראות את הזמינות על מנוע קטן, תגיד לי.

היי,

אצל חבר שלי ניר עם פיג'ו 205 טורבו מנוע 1600 TU,גם מורכב TD04 של אימפרזה והיחס דחיסה אצלו הוא ברצפה 1ל8.

ואצלו זה מנוע 8 שסתומים,המנוע שלי הוא 16 שסתומים.

הזמינות אצלו ממש טובה!! הטורבו נפתח חזק כבר ב3000.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך, משמח לראות עבודה כזו למרות רמת החורניות... זה האוטו שלך ותעשה איתו מה שבא לך.

וכמו שאלעד כבר העיר לך,אל תהיה חורני בבטיחות.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר וחצי, יש לי אינטר חזית ככה שעדיין זה אפקטיבי, אבל ליום יום אני נוסע פחות, בגלל בלאי מואץ לטורבו, בכל זאת זה לא טורבו כזה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל השיניים החיצוני של הדיפרנציאל מולבש עליו בחום, לא ע"י ברגים שיניים או שגם.

זה לא בנוי לעמוד במומנטים של מנוע מוגדש והתוצאה היא ניתוק השיניים מהדיפ'.

אם אורן יצליח לנתק בין השיניים לדיפ' זה אומר שהוא נוסע חזק יותר מהמקור ואני אשמח בשבילו.

כצעד מונע יש לרתך את גלגל השיניים לדיפ', משימה לא פשוטה, בהתחשב בכך שהשיניים עשויות פלדה קשה והדיפ' עשוי יציקת פלדה.

אך אל דאגה אורן כבר השיג גיר שעבר חיזוקים אלו ונוספים.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...