Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו"ד מאזדה 3 2.0 ספיריט

MOSHE18
שימו לב! השרשור הזה בן 5737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הרבה מאזדה 3 1.6 על הכביש כי יש הרבה ששייכות לליסינג ובגלל זה אתה רואה הרבה מאזדה וזאת גם הסיבה שהם מקום ראשון במכירות תמיד בגלל חברות הליסינג.

לדעתי רוב האנשים לא מחפשים מכונית חזקה שתיתן ביצועים כי לא כולם חובבים נהיגה ויש אנשים שלא מחפשים רכב שיכול לנעבור את ה 100 בעליות קשות כי במילא לא ינסו לנסוע יותר מ 70.

קשה מאוד להסביר על גבי הפורום את ההבדלים מבחינת כח בינהם, תעשה נסיעת מבחן ותאמין לי שישר תרגיש את ההבדל גם אם לא תתפרע ברכב של הנסיעות מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתה לי מאזדה 3 2.0 ברשותי כמעט 4 שנים

נהנתי מכל רגע ברכב הזה

אבזור מפנק והתוספת של המחיר לעומת מה שאתה מקבל ממש זעומה ומשתלמת מאוד

בקשר לזינוק תיהיה בטוח שאתה תקבל זינוק הרבה יותר טוב ממה שתקבל ב1.6 וזה רק ילך ושתפר ככל שהטורים עולים

מבחינת אמינות לא הייתה לי תקלה אחת בכל הזמן שהיא הייתה ברשותי

לדעתי הרכב הזה כמעט מושלם במחיר שלו לעומת רכבים אחרים

מבחינת אחיזת כביש,תענוג! נהגתי בהרבה משפחתיות ואני חייב להגיד שהמאזדה הכי הרשימה אותי

לקחתי את הרכב למנחת בערד והופתעתי לטובה מהתנגות

כמה חסרונות:

מזגן לא כזה חזק

בגלל הקשיחות של המתלים והחתך הנמוך הנוחות נפגמת

מושב מאחורה קטן יחסית למתחרים

לסיכום אני מאוד ממליץ על הרכב והרכב היחיד שנהגתי עליו ויכול להיתחרות בו

זאת ההונדה סיוויק 1.8 לדעתי תלך לעשות נסיעת מבחן על שני הרכבים ותחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elibaba אמר את אותו הדבר בנוגע לשמן .. שטויות .. מה שכן - היא הולכת להינהג חזק, חזק מאוד.

אם אתה מחפש רכש של ביצועים- אז למה אתה לא מחפש רכב "ספורטיבי" אמיתי?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר עניתי על שאלה דומה - הרכב נקנה על ידי אבי לאחר שהוולוו תמכר, הדרישה שלו היא מכונית יפנית בלבד (הסטיגמה של "לא מתקלקלת" נדבקה בה כה חזק שהוא משוכנע לגמרי) אני זה שהולך להיות עם הרכב לכן אני הולך על הגרסה החזקה שלה, אומנם מאזדה 3 - אך מנוע 2 ליטר ועוד כמה חמוצים, מברר היטב שהרכב לא יאכזב אותי.. לפי התגובות הנ"ל אני מאמין שלא, בקשר לסיויק - מחירה יקר ואם אלך על הונדה זה יהיה על שנים 2004 וכו' (אני מתכוון הצורה של 2004) עם המנוע של 1.6, יש לחבר והוא ממליץ בחום.

בקשר למזגן - שמעתי מהמון אנשים, המון, שהמזגן חלשלוש ולא מספק כל כך (הם היו בעלי מנוע 1.6 - האם המזגן בספיריט שונה? אשמח לתשובה) אך שכן שלי קיבל את הרכב כרכב חלופי עקב מקרה שקרה לו, והוא טוען שהמזגן בהחלט מספק ומקרר טוב מאוד, מה אתם אומרים ? עוד שאלה - האם מזגן פועל גורם לרכב להתנהג בעצלתיים למדי ? (בוולוו שלי אם אני שם מזגן כדאי שזה יהיה בירידה, אחרת לא יהיה טוב, אין מה לעשות - 2 ליטר טורבו על 1.7 טון זה פשוט לא זה..)

שוב תודה לכולם:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 1.6 היתה לי בעיה של קירור מזגן לכן עידכנו לי תוכנה והרכיבו ע"ח החברה מעיין משפך סינון לאויר בתוך התעלה הפנימית , זה לא עזר הרבה עדיין היה חם בקיץ,השוותי את זה להונדה סיויק 2002 שהיתה ברשותי לפני כן ,פשוט אכזבה.

לאחותי ישנה אחת כזו חדשה (ליסינג) המזגן לא מקרר .

אצלי ב 3 ,להפתעתי המזגן מקרר חזק ,יעיל בצורה משמעותית מה 1.6.

נאמר פה לגבי צריכת שמן , אז אצלי המכונית גמעה 17000 ק"מ מהטיפול האחרון ,לא חסר שמן בכלל ,ובוא נאמר רק שלמכונית אין חיים קלים בכלל ,כולל נסיעות לרמת הגולן ,ירושלים,מהירות מעל 120 קמ"ש וכל מה שאתה מתאר .

לגבי שיכוך מהמורות ,או יותר נכון אי שיכוך,מהר מאוד מתרגלים למצב הזה .

אני מאמין כי המכונית הבאה שלי תהיה 3 משנתון מתקדם יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבלושיין כמו שאני מבין יש לך עכשיו ספיריט שממנה אתה מרוצה והקודמת היתה 1.6 ? שהיא אתה אומר לא ניכנה במזגן משהו, וזאת כן, או שאני טועה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, אומרים שגם עם מנוע 2000 קיימת בעיה במיזוג.

לחבר שלי יש 3 ספיריט שנת 2005 והמזגן אצלו הוא פשוט תענוג, מקרר בצורה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבלושיין כמו שאני מבין יש לך עכשיו ספיריט שממנה אתה מרוצה והקודמת היתה 1.6 ? שהיא אתה אומר לא ניכנה במזגן משהו, וזאת כן, או שאני טועה ?

כן היתה לי כחצי שנה 3 1.6 COMFORT ,היה חסר לה כח , רק אם השתמשתי בטיפטרוניק קבלתי זמינות כח יותר טובה אבל הרכב התאמץ , שוב פעם השוותי אותה להונדה סיויק 1.6 .

כרגע יש לי SPIRIT 2005 ,המזגן מקרר מעולה .

היה פה שירשור בעבר שמישהו טען שהמזגן ב 2 ליטר מנתק בזמן עומס , לי זה לא קרה .

עליות של גמלא או מבוא חמה ברמת הגולן ,שיא החום הילוך 2 ו3 ,עקיפות והכל זמין ,כח וקירור מעולה ,הכל שונה מה 1.6 ליטר .

כמו שאמרתי אני פוזל כרגע לכיוון רכב זהה משנתון מתקדם יותר או ברב עוונותיי לB4 AWD .

ציינתי שנקודת התורפה היא צריכת הדלק שהיא גבוהה, לי זה לא משנה ,יש לי דלקן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...