Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים ליבוא רכב מחו''ל (מנסיון)...

mister v
שימו לב! השרשור הזה בן 5677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האם התמונות יכולות להיות מודפסות (בצבע) המהדפסת הביתית ?

יכולות, גם יכולות.

גידי אשכנזי נפטר בנובמבר 2011. יהי זכרו ברוך

..........................................

גידי אשכנזי - אתר הבית www.gidiashkenazi.com

ומשהו על הגברת:

http://sport.nana10.co.il/Article/?ArticleID=559554

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!!!

בע''ה, המכס, ההובלה ומשרד הרישוי...

גידי

ומשהו על הגברת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

.14). משרד הרישוי בחולון:

להגיע בימי ראשון או רביעי ממש מוקדם בבוקר לאסף חגי (195 ש''ח אגרה) למילוי טפסי בקשה לרישום רכב להקפיד על אימות מידת צמיגים, מס' שילדה ומנוע (אם יש).

15). עמדה 1 (סבלנות, תור מייגע ומתיש), מילוי כל הטפסים ע''י הבוחן להקפיד על אימות כל פרטי הרכב (קבלת קהל כל א'-ה' משעה 7:30 ועד 12:00). הטבעת מס' שילה/מנוע - 200 ש''ח ממול.

16). נוסעים למבחן רישוי טסט - חשוב!!!! אין צורך באישור מוסך מורשה לטסט ראשון!

חוזרים לעמדה 6 במשרדים (בניין ליד). יש להקפיד כי מכון הרישוי יחתים את הטופס המתבקש בחותמת על החלון של אישור נסיעה קבוע ולא בסמוך - אישור נסיעה זמני (חוסך ריצות וטירטורים).

17). עמדה 6 במשרד הרישוי (אפרת) ניתן ורצוי לבחור מספרי רישוי, לבדוק היטב את הפרטים על רשיון הרכב שאין שום טעות בהקלדה של מספר שילדה או מנוע, פרטי בעל הרכב ות.ז. תשלום האגרה, הטבעת לוחות רישוי וזהו בהצלחה!!!

גידי שלום.

הבנתי שכדאי לעמוד בעמדה 1 מוקדם, אסף חגאי זה באותו התור או שיש מקום נוסף? מתי פותחים שם?

תודה על הסבלנות.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי קוביי לא להתבלבל...

אסף חגי לא נמצא בתור לעמדה 1 אלא בסמוך

50 מ' ליד - יש מבנה ישן ששם המשרדים שלו.

לאחר הבדיקה והאישור שלו אתה מופנה לתור המיגע של עמדה 1

בהצלחה

גידי

ומשהו על הגברת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום !

בעיניין יבוא אישי

יש לי רכב 2007 מיניוואן על אוניה אמור להגיע בתחילת ספטמבר לאשדוד.

למי אני ניגש בחולון,חגי זה גם תקינה? ואחרכך למס 1 ? יש לך מושג היכן ניתן להשיג אישור.הסכמה על טיפול ממוסך של קרייזלר,שמעתי שהם מבקשים 5000 ש"ח על שלוש שורות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום !

בעיניין יבוא אישי

יש לי רכב 2007 מיניוואן על אוניה אמור להגיע בתחילת ספטמבר לאשדוד.

למי אני ניגש בחולון,חגי זה גם תקינה? ואחרכך למס 1 ? יש לך מושג היכן ניתן להשיג אישור.הסכמה על טיפול ממוסך של קרייזלר,שמעתי שהם מבקשים 5000 ש"ח על שלוש שורות?

תודה

אתה יכול לבקש אישור טיפול מכל מוסך שהוא מוסך רשוי בארץ ולא רק מוסך מורשה של היבואן.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון! מניסיון.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי אך לא חובה, באחד מהטפסים לבקשת רשיון יבוא מצויין ''ערך הטובין''

לגבי שאלתך השניה:

5). לבקש מהמוכר חשבונית קנייה (המכס בישראל מתחשב מאוד) חתומה ומאומתת ע''י נוטריון או במקביל הערכת שמאי

6). בקשת רשיון יבוא ממשרד התחבורה (סימה) רח' המלאכה 8 ת''א מסמכים נדרשים לרשיון: 2 תמונות של הרכב מאחור ומהצד. אישור מוסך על נכונות לטיפול ברכב המסויים, טיייטל (רשיון רכב מצולם), חשבונית קניה, צילום ת''ז ורשיון נהיגה של הקונה וחשוב!!! - מפרט טכני של הרכב או ספר רכב הכולל את כל פרטי המנוע והשלדה להקלה בקבלת תקינה מאסף חגי.

כמו כן על הקונה להביא אישור נוטריוני על: משקלו, מספר הנעליים, גובה, צבע העינים, שם האישה, הילדים, הפילגש,

מצב חשבון הבנק, שם חיות המחמד שיש בבית ועוד ועוד ועוד...

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה!

המדריך הזה הוא מעולה והשרשור שלו עוד יותר טוב ומוסיף המון מידע שהיה חסר לי.

רק שאלה אחת שעדיין לא הצליחו לענות לי:

האם אני יכול לייבא לארץ רפליקה של ?AC COBRA (קיט עם רשיונות 1 על 1 שנמכר בכל העולם). אני לא בטוח שברשיון רשום שזה רפליקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אשפר לייבא רפליקות לארץ...אחרת הייתי מייבא את זאת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכל היבואנים החובבים!

עזבו אתכם מכל ההמלצות וההדרכות ,חגי יצא לפנסיה

גשו למשרד הרישוי חפשו את המאכרים שלמו 2000 ש"ח שבו בכיסא בצל של עמדה מס 1 ותראו איך בשעה אתם בחוץ עם כל

משצריך ,אחר כך ללכת להטבעת מספרים ולטסט והרישיון המיוחל אצלכם ביד.

אם תמצאו את האיש הנכון אפילו הטסט פיקטיווי.

ישראבלוף במלוא הדרו ,למה לשלם משכורות לבוחניםשל משרד התחבורה ? הם לא מנהלים את העסק.

,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי שוב בתקינה ועמדה אחת בחולון בשבוע שעבר, ויש כמה שינויים לעומת העבר.

ראשית, כמו שנאמר, אסף חגאי פרש לגימלאות ובמקומו יש בודק בשם אלכס. הבדיקה נשארה אותו הדבר, אבל בגלל ריבוי היבוא האישי של מכוניות חדשות מארה"ב, התור לתקינה ארוך כמו התור לעמדה מספר אחת ויש עבורו מסלול נפרד משל עצמו.

אגרת הבדיקה עלתה ל 202 ש"ח, ואפשר לנצל את זמן ההמתנה בתור כדי לגשת לדואר ולשלם אותה, כי בלי זה לא יקבלו אותך בתקינה. אף אחד לא אומר את זה מראש, ואין דבר מקריז יותר מלהגיע לראש התור ואז לגלות שצריך את אישור התשלום כדי להבדק.

בתקינה בודקים מספר מנוע ושילדה, מידת הצמיגים, וסוג הפנסים. כדאי מאוד להגיע עם מקום הטבעת המספרים ידוע מראש ונקי ומצוחצח לבדיקה, כי אחרת שולחים אותך לסנטר טסט (ליד) כדי לקבל מהם אישור מהו מספר המנוע. האישור הזה עולה עוד 150 ש"ח ועוד חצי שעה של המתנה.

פנסים יכולים להיות בתקינה אמריקאית (סימטרים) או בתקינה אירופית (אסימטרים). לארץ מותר לייבא רק א-סימטרים וראיתי שמקפידים על זה כיום הרבה יותר מבעבר. אם לרכב המיובא יש זוג אחד של פנסים - כלומר אורות המעבר ואורות הדרך באותו הפנס - צריך לבדוק שהעדשה היא א-סימטרית. לסימטרי כתוב על הזכוכית USA . אם לרכב יש שני זוגות של פנסים - כלומר אורות הדרך בפנס שונה מאורות המעבר - רק אורות המעבר צריכים להיות א-סימטרים (זה הפנס החיצוני מבין השניים בד"כ).

בסככת הבדיקה של עמדה אחת היו שני בוחנים ולא אחד שקיבלו את המכוניות. מי שנכנס לקראת שעה אחת אמרו לו שלא יוכל לקבל את הניירות באותו היום ויאלץ לחזור למחרת.

המאעכרים גובים 1500 ש"ח רק עבור העמידה בתור - לא יותר מזה. ראיתי שם אנשים שניהלו "צי" של כמה מכוניות: ליד ההגה של כל מכונית ישב בחור צעיר, והמאעכר עבר ממכונית למכונית. אם יום העבודה שאתה מפסיד במשרד הרישוי שווה יותר מ 1500 ש"ח - לגיטימי להעזר בשירות הזה.

לאור הפסקת הפעילות של האתר של ליאור, אני אנסה להעביר את יומן היבוא לאתר של המועדון, ובאותה הזדמנות גם לעדכן אותו קצת.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...