Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלי רחמים

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי לפעמים יש שם פנינים כאלה ואחרות,אבל בסה"כ כל בזבוז האנרגיה הזו על טיפוס אחד , רהוט אמנם ,אבל אפס מכל בחינה (אני מניח שפסיכולוג מקצועי היה מיטיב להגדיר אותו , אבל כיוון שאני לא ,אני רק מביע את דעתי עליו) - מיותר .

הסיבה היחידה , א-ני חו-זרת , הסיבה היחידה בגללה הפסקתי לכתוב ב-YNET היא בגללו.

בדיוק כמו הילד שעבד עם צ'רלי צ'פלין - הוא שובר את הזכוכיות , ואז מנסה כביכול לתקנן. לפחות אצל צ'פלין היתה חלוקת תפקידים - אחד שובר ואחד מתקן. במקרה דנן גם זה לא (YES,Mr. Fix - NO , Mr. Fix .מוכר לכם?) כמו שכבר כתבתי לבני פעם - ולצערי הוא לא משתכנע - הצפעוני הזה רק מחפש פרובוקציות ואחרי שהוא מעצבן את כולם הוא מנסה ליצור שלום מזוייף. רק כדי לחזור על פעולותיו ולזעוק אח"כ לעזרה (אם היה פה פורום פוליטי הייתי מזכיר איזה מישהו שיושב בבניין נצור ובוכה לכל העולם שמתנפלים עליו).

השיטה הכי טובה להתמודד עם טיפוס כזה -התעלמות. כל דרך פעולה אחרת היא בזבוז אנרגיה ובעקיפין פגיעה באיכות הסביבה (כן ,אני יודע שהוא נובר גם כאן בפורום אבל כמו שכבר אמר חכם סיני עתיק ב"חלף עם הרוח" :

Frankly my dear , I don't give a damn...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהורם זה קלאסיקה אחרת משום שהנמתח בו הוא סקורניס "ידידי".

אבל ירון זהבי זה ה פרארי GTO של הפורומים , לא יעזור כלום.

באותו יום דר"א נסגרה החברה שעבדתי בה, עד היום לא ראיתי את הכסף.

הנה, בבקשה, למי שכבר שכח :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-889-280-390859,00.html

pure genius

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pure genius

המממ... אולי בגלל זה ירון כוכבי לא מצא אז את ה-IP של ירון זהבי??? :twisted::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pure genius

המממ... אולי בגלל זה ירון כוכבי לא מצא אז את ה-IP של ירון זהבי??? :twisted::twisted:

תגיד, נראה לך שאם היתה לי יכולת הכתיבה הזו הייתי מאבד את העבודה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהורם זה קלאסיקה אחרת משום שהנמתח בו הוא סקורניס "ידידי".

על המרכאות האלה אתה עוד תחטוף.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...