Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Tempo component Morel - שומעים ככה ככה..

asis217
שימו לב! השרשור הזה בן 6120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית לא עשיתי השוואות של אחד מול אחד

אני אומר את מה שאני אומר על סמך זה ששמעתי ראיתי והתקנתי מאות אם לא יותר של קומפוננטים למיניהם

ועדיין אני אומר שלמוראל יש רמקולים וסטים טובים עד טובים מאוד

אבל מה שיש להם יותר זה "יחסי ציבור" ושמיעה לא נמדדת בהרצים של יחסי ציבור

אם מעניין אותך לבדוק סטים אחרים אז אני אישית מאמין שכדאי לבדוק:

DLS

CERWIN VEGA

FOCAL

ALMANI

הרשימה עוד ארוכה לכן כמו שאמרתי השוואות בין סט ספציפי לסטים אחרים ותשובה החלטית זה דבר כמעט בלתי אפשרי

ואם עזרתי במשהוא אני שמח מאוד

ידידי היקר,

בתור אחד שמרבה פה להמליץ רק על ארט'קוויק וDLS וסוליד אודיו אני בכלל לא מבין איך אתה בכלל נכנס פה לויכוח על סטים של מורל.

CW? כבר לפחות 8 שנים הם כבר לא מה שהם היו פעם ויש להם עוד הרבה מה ללמוד לעומת מורל.

אלמאני??! חברה בת שנה בדיוק ואתה הולך ומכניס אותם לרשימה עם שמות גדולים כמו פוקאל וDLS?

קצת פרופורציה ונראה לי שאתה קצת איבדת פה את הפרופורציות.

או שיש לך קשר ישיר או עקיף ליבואן של DLS,סוליד אודיו,ארט'קוויק ואלמאני, או שאתה פשוט לא מספיק מנוסה בתחום.

צר לי, אך עשרות מתקינים עובדים עם מוצרי מורל שנחשבים לא רק בארץ אלא בעולם- לשם דבר.

סט כמו הפולס/טמפו/מילניום נחשב לאחד הסטים עם התמורה למחיר הגבוהה ביותר.

אין פה בכלל קשר לאהבה או שנאה , אנחנו מדברים פה מבחינה מקצועית, ומורל היא אחת החברות הותיקות בתחום ושייצרה אלמנטים לבית ולרכב לפני 30 שנה עם חברות שגדולו וצמחו להיות אבות המזון של התחום.

ומבחינה מקצועית התוצר שלה הוא מעולה ומומלץ לכל מי שמתחבר לאותו אופי של צליל.

צר לי , אך בתור אחד שמתיימר להיות מתקין או בעל חנות או יבואן ("ראיתי והתקנתי מאות או יותר של קומפוננטים למינהם") אתה לא ממש נשמע לי אובייקטיבי ואני חושד שאתה גם פועל ממניעים אחרים ובטח שלא מקצועיים, אחרת לא היית כותב את דבריך.

אם אתה עוסק בתחום אז אנא ממך הזדהה כך נוכל לדעת אם אתה כותב זאת מבחינת נסיון מקצועי או מתוך אינטרסים כלכלים גרידא.

כי אם מדובר על פרסומת סמויה במסווה של רצון טוב זה לרוב לא מקובל אצלנו בפורום.

ניר,

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר היקר

הרי זה ברור לך שאני עוסק בתחום

כל מי שנמצא פה באיזו שהיא צורה עוסק בתחום

וזה בטח ברור לך שאני לא שרק עוסק בתחום אלא גם מטורף על התחום

אני בעצם עוסק בתחום גם כשאני ישן

עכשיו לגבי ההשמצות שלך אני ממש לא מבין מאיפה אתה שואב את הנתונים על המותגים שאתה משמיץ ואו ממליץ

מה שחורה לי ביותר זה הזלזול שאתה מפגין פה מול כולם על מותגי על, מושקעי עשרות מיליוני דולר בפיתוח וייצור (כמו "סרווין ווגה" וכדומה)

אני יכול אולי להסכים איתך על הידרדרות רוב מה שנקרא "מותגי על" של שנים עברו אבל זלזול זה קצת מוגזם

אני מבין שאתה מונע מצורך בסיסי של להגן על המלצות העבר שלך לגבי מוראל

אבל זה כבר משעמם וזה לא בושה לפתוח ראש ולפחות לנסות לשמוע דברים אחרים

בכל אופן אני תקווה שאתה מבין שאנחנו מנהלים ויכוח ידידותי ואולי תתגבר על האינסטינקט ההגנתי ותנסה אשמח להראות לך דברים אחרים שלא ממקמים את עצמם בתעשייה רק דרך PR אגרסיבי

דרך אגב ALMANI כבר סוגר 5 שנים טובות וברוכות בתעשיה

וכמו שאתה בטח יודע EARTHQUAKE סוגר 27 שנים עם אותם בעלים

earthquake sound frik

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב פה בדיון המי בא לפני מי וכו' (לא שיש לי בעיה עם זה, פשוט הבחור כבר קנה מורל טמפו, והוא לא מחובר למגבר)

לפותח השרשור - אנא תאר מה זה בדיוק "שומעים ככה ככה.." או "שומעים לא משהו.."

מה בדיוק חסר? אין עוצמה, אין באס, טוויטר צורם, עיווטים?

"שומעים טוב" - זה מושג מאוד אינדיוידואלי. מה שטוב בעיניך לא בהכרח טוב בעיני.

יצא לי לשמוע סט של טמפו מוגבר מ HU בלבד. התוצאה הייתה מאוד מפתיעה (לטובה). אך יש לציין שנעשתה שם עבודת איטום ואקוסטיקה לא נורמאלית, באמת (חצי שנה של ניסוי וטעייה). שמעו טוב ומפורט מאוד מאוד, עם חסרון בבאס.

לענייננו, אני מאמין שגם מורל טמפו לא מוגבר יכול לתת תוצאות סבירות (לא מדהימות) מהגברה דרך ה HU. תאר לנו בדיוק מה הבעיה כרגע. ועוד, איך בוצעה ההתקנה.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מזלזל באף אחד.

ישנם מותגים שמיצידי יכולים להיות מושקעים גם במליארדים אבל לא מספקים את הסחורה.

CW לא בנפילה אלא בצניחה חופשית בכמה שנים האחרונות בעוד שמותגים בעלי ותק צעיר יותר בתחום ממשיכות להפתיע שנה אחר שנה.

אלמאני הוא יצרן צעיר, נכון שהחברה מופיעה ב4-5 שנים בתחום אבל החברה הרשמית נרשמה רק שנה שעברה, והחלה להופיע בתערוכות בין לאומיות כמו CES בלאס ווגאס.

לא זלזלתי פרט לזה באף חברה אחרת, אני גם לא מזלזל אלא מציין עובדות גורפות CW כמו רוקפורד ועוד הרבה חברות ותיקות בתחום התחילו כחטיבה אחת ונמכרו והועברו לשליטה של חברות אחרות כאילו היה מדובר בגרביים.

מMBQUART שהיום שייכת למאקסוניק והמוצרים שלה ירדו ברמות מטורפות מאז הQSD האחרון שהיה מיוצר בגרמניה שום מוצר כבר לא מספק את מה שהוא אמור להיות .

ישנם עוד עשרות דוגמאות לכך כמו קליף דיזיינז ועוד חברות מוכרות ואבודות כמו A/D/S שנעלמה או XETEC שפשטה רגל או פייז שסגרה ועברה לבעלות מאק אודיו ויש לך עוד המון דוגמאות שאין צורך שארחיב עליהם.

אבל מה הקשר עכשיו מורל, ומה הקשר עכשיו על הטמפו שהוא בכלל סט הכי פשוט של חברה שסה"כ מוכרת ואהובה בתחום.

סט של 600 ש"ח מה כבר יש לצפות ? לניסים? לנפלאות? לא!.

יש עוד הרבה סטים זולים של הרבה חברות מבורכות בתחום שגם יתנו תמורה מלאה לכסף שלהם אבל צר לי, אני יכול להמליץ על מוצר שמבחינתי עונה על הכל ולא רק על המחיר.

אני לא נעול, לא מורעל ,לא מקובע ולא נעליים.

אני ממליץ מתוך נסיון, מתוך היכרות עמוקה, ומתוך אובייקטיביות מושלמת ללא אינטרסים.

אני לא מרגיש צורך "להגן" על אף המלצה שנתתי בפורום הנ"ל מכיוון שהתגובות של האנשים מדברות בעד עצמם.

היו גם המלצות שנתתי שחזרתי בי מהן, כי לאחר היכרות עוד יותר עמוקה גיליתי שהם מוטעות, אנחנו בני אדם ולומדים מידי יום, אבל להכניס לי מילים לפה כמו זלזול או כיוצא מזה אני לא מוכן ובטח שלא כדיון ציבורי מעל גבי דפי הפורום.

אני בניגוד אלייך עקב היותי לא עוסק בתחום הם אובייקטיביות, אתה לעומת זאת האובייקטיביות שלך מוטלת בספק מכיוון שהינך יכול להמליץ על מוצרים שאתה מוכר\מתקין\מייבא ולכן אתה יכול לפעול ממניעים אינטרסנטים בניגוד לרוב חברי הפורום שעושה זאת ממקום של רצון טוב בלבד.

וכן, כמובן שאנחנו מנהלים פה ויכוח ידידותי, רק אני שוב מציין שאין כאן מקום של מגננה או משהו קרוב לכך, מכיון שאין לי נגיעה בדבר.

ואין לי שום דבר אישי כלפיך.

בברכה,

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D.C

אני ממש לא עובד בתחום. אין לי שום קשר מקצועי לתחום הזה - זה תחביב נטו.

אבל היחידי שמשמיץ כאן לצערי זה אתה, ואתה משמיץ את מורל שזה פשוט אבסורד כי אתה מצד השני ממליץ על DLS שזה בעצם חברה שנבנתה ע"י מהנדס שהיה ממקימי החברה של מורל.

מהנדס אחר שלהם הקים חברה אחרת בשם דיינא-אודיו - אולי אחת החברות הכי נחשבות בשוק האמריקאי.

שלא לדבר של חברה בשם ren-audio (רנסנס) שגם היא כולה מוראל.

מה לגבי XTANT? - מוראל.

וזה שאתה בא ומתלהם ומתרעם כאן לגבי פתיחת אזניים, למה אתה חושב שיש כאן לאנשים אזניים אטומות?

שומעים כאן הרצים ופוקאלים ואטונים ואמ-בי-קיו ומגנט ואלפיין ופנסוניק ופיליפס ומאק-אודיו ופולק אודיו ובוסטון אקוסטיקס וכו' וכו' ואת כל החברות האלה אפשר לראות במפגשים.

אפילו אימאג' דיינאמיקס וסרווין וJBL ואינפיניטי (אותו הדבר) וגם חברות כמו ויפה וסקאן ספיק ופי אודיו ודיאמונד אודיו נראו בפורום הזה במפגשים ובמתמונות ובת'רדים לא פעם ולא פעמיים.

יש בפורום שני עדרים ענקיים של מורל ופוקל - זה נכון - אבל זה לא אומר שהאזניים אטומות.

מובן וברור מה הדיעה שלך לגבי מורל וזה לגיטימי שתחשוב כך - אבל מצחיק קצת שאתה סוטר את עצמך כשאתה משבח חברה שהיא פרי חלציה של מורל בעוד אתה משבח את הבן אתה שוחט את האב?

ואם כבר מדברים על סטים זולים - סטים זולים של DLS נופלים מסטים של מורל בתחום המיד - אבל זאת רק דעתי האישית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...